bah ik kan niet slapen. Aelinn is vreselijk onrustig en ik heb zulke zere benen. Geen goeie ingrediënten om te gaan slapen. Dus maar ff internet op mn foon dan. Ben zo gruwelijk moe. Hmm aelinn is ff wat rustiger. Ow had ik niet moeten zeggen. Ze hijgt gewoon van de onrust. Arm meissie
Daantje, idd wat Ramoon zegt het zal worden ingepland MOCHT het nodig zijn en er mag idd iemand bij blijven. 't Dochterje van een vrienden van ons moest ook opgenomen worden ivm spreidbroek, ze moest in zo'n "takelding" erg zielig maar de ouders mochten erbij blijven gedurende de periode dat ze in het ZH moest blijven. Ze hebben elkaar om de zoveel dagen afgelost. Maar goed kijk maar eerst wat de KA zegt, wie weet is het helemaal niet nodig. Succes vandaag...hoe laat moet je? Ling, lieverd toch, zit jou ook niet mee he. Wat een verhaal meid. Sterkte want het blijft moeilijk. Dikke knuf!
Senn, Succes met de cursus... Rens, meisje toch. Ik zou idd gewoon doen wat je hart ingeeft. BV is goed maar moet idd niet ten koste gaan van jezelf. Mss kun je idd de tip die Ramoon geeft volgen.... Beterschap meiske en die verkeerde datum...gewoon een briefje aan de kids meegeven met de juiste datum en komt het helemaal goed.
KK, heerlijk gerelaxt dus! Enne wat een verwennerij zeg! En wat betreft je vraag aan Kwebbels, toevallig dacht ik gister precies hetzelfde hihihi. Kwebbels, Indi is lkkr aan het puberen dus...ben je mooi klaar mee . Ik hoop dat je vandaag een betere dag hebt. Sann, balen van je benen en onrustige Aelinn...toch nog een goede nacht gehad?
Zo ik ben weer bij. Het weer is ruk en ik wilde vandaag nog met Tygo naar buiten...zucht zoooo jammer. Goede nacht gehad maar ben nog steeds brak. Maar goed vanmiddag maar even relaxen. Lo was vanmorgen vroeg met haar fles 5:30 uur, kep hem maar gegeven want had geen zin om weer onhandig met mijn arm in de wieg te hangen om haar speen erin te houden. Gister even drama met Tygo naar bed brengen, hij had slecht gegeten en toen ik tegen Hugh zij dat hij hem naar bed moest brengen, zat Hugh uit de "snoep"kast van die zoutstengeltjes te eten. Dus Tygo roept: "Papa..Koek?!" Dus Hugh wil deze geven. Ik uit me plaat want ik had zoiets van, jah dag....dan had ie maar moeten eten, hij heeft een toetje op en vind dat dat het enige xtratje is die hij mag hebben. Dus ik Tygo met veel drama naar boven gebracht. Nadat ie stil was nog even teruggegaan om nog even te knuffelen. Hoor ik inene vannacht..."Mama..mama" was te moe om naar beneden te gaan maar ik heb hem daarna niet meer gehoord, erg apart. Nou ben benieuwd wat de dag vandaag in petto heeft. Ik hoop ECHT dat het strax nog droog wordt dan kunnen we naar buiten.
Sann, ik lees op hyves dat Aelinn zich 2x heeft omgedraaid! Wat goed... Ik moet zeggen dat ik Lo (in vergelijking met Tygo toen) ook zo vlot vind, enne kletsen wat ze doet! Ik voer soms hele gesprekken met haar en krijg nog reactie terug hihihihi. Ook Tygo trekt veel meer naar haar toe dan voorheen, zo schattig om te zien....
GRRRRRRRRRRRRRRRRR Kerels! Hugh loopt weer mega HERRIE te maken tijdens zijn ochtendsessie. Ik hoor hem gapen maar dat gaat gepaard met zoveel kabaal dat het net lijkt of "Holle Bolle Gijs" in onze badkamer staat. Vervolgens hoor ik zijn wekker LOEIEN terwijl hij dus onder de douche staat en Lo daar ligt te slapen?! Zo jammer weer...
nou dames, niet katten he . Ik snap en begrijp jullie helemaal . Ik zou finn ook niet achter kunnen laten om alleen maar bij te slapen hoor! vind het al moeilijk dat hij vannacht bij schoonouders geslapen heeft, dus laat staan een paar dagen... maar goed. We kijken vanmiddag wel wat ze willen en dan zien we wel wat we doen..
gister een gesprek gehad met onze hypotheekadviseur, we staan er redelijk goed voor.. en de spaarcentjes die we hebben kunnen we gewoon gebruiken voor een nieuwe auto, tis niet dat we over een jaar een x bedrag op de rekening moeten hebben staan dus dat is goed nieuws en hoogs waarschijnlijk komt er deze maand nog een nieuwe auto. We kregen het erover en ze zei dat ze zelf ook een opel zafira rijd en ze die weg wil doen.. is wel 8 jaar oud en weet even niet meer hoeveel op de teller. had meteen even gekeken . maar ziet er goed uit die auto en veel kofferbak ruimte. Ben nu wel aant twijfelen tussen een doblo of zafira. Volgens leon is de zafira duurder in de belasting dan de doblo... en nog een leuke gezien op internet voor een nette prijs... Fiat Doblò Dobl
Ik sluit me aan, hier ook een ruk nacht. Mees nog steeds koorts en hoesten en proesten. Steeds weer terugleggen, neusdruppels, zetpil erin en nog een keer gepuft vannacht. Steijn zijn buik zit nu helemaal onder de krentebaarden en die riep steeds om zalfje smeren op mijn plekjes. Dus die is ook thuis. Ik heb vanmorgen een vergadering en die kan nog wel is ff gaan duren, mijn god wat een agenda weer en wetenschappers zijn behoorlijk lang van stof...zucht!:x Manlief is vanmorgen thuis en ik ga vanmiddag.
ja, was wel moeilijk weer... nou dachten dus door te kunnen slapen werd mika om half 3 wakker huilend . Hij zei dat er een mug op z'n kamertje zat, dus ik de lamp aan en op zoek, kon geen mug vinden, dus had voorgesteld om even bij hem in bed te gaan liggen, dacht die muggen komen ook altijd op mij af als er nu 1 zit dan hoor ik hem. Heb er een kwartiertje gelegen maar geen mug, heb toen tegen mika gezegd dat de mug al weg gevlogen was. Kon toen lekker weer naar mijn eigen bed . al was het bij mika ook wel lekker liggen . en toen was het ondertussen alweer half 4 en om 6 uur ging de wekker van leon weer. Maar goed, heb wel het idee dat ik iets meer uitgerust ben..
he getsie zeg! beterschap voor je mannetjes! niet fijn als ze ziek zijn en dan ook nog tegenlijk. Altijd fijn vergaderingen .
Oh de zafira is een heerlijke auto Daan. Die hebben wij hier vaak op het werk voor excursies en veldwerk tripjes. heb er een aantal keer in gereden toen ik mee ging en zo veel ruimte en rijdt heel fijn. Hebben we ook nog naar gekeken afgelopen jaar. Opel is wel een goed en degelijk merk. waarom gaan jullie niet gewoon is proefrijden in die auto's? gewoon naar een dealer gaan en vragen om een proefrit en laat ze maar een offerte maken, je hoeft het niet te doen, toch? Dan weet je in ieder geval wel hoe beide auto's rijden.
blegh het duurt gewoon altijd zo lang hier. Dan ben je bij een volgend punt en dan is er 1 die dan na 5 min weer zegt: ik wil nog even iets zeggen en dan komt er een punt van tig min geleden en hij komt dan op het zelfde actiepunt uit en doet dan net of hij het bedacht heeft :x:x:x:x vreselijke vent!
Daan, goed om te horen dat je ondanks toch een ietwat gebroken nacht je wel uitgerust voelt. Wat betreft de kosten e.d. van een auto...via deze site aankoop | auto | Service | BOVAG (kies dan menu autolog) kun je het e.e.a. controleren van de auto naar wens. Ik heb deze vaak gebruikt toen wij opzoek waren naar de auto. Tevens adviseer ik je ook om een NAP check te laten doen als je echt een auto gevonden hebt. Chris, balen van je nacht en dan ook nog je werkdag beginnen met sufff vergadering. STerkte meis!
ja klopt. Maar ben aant dubben over die doblo, die lijkt me gewoon erg praktisch maar hij rijd maar 1 op 10 max... en die zafira rijd wat meer .