nieuwe regelgeving huur woningen?

Discussie in 'De lounge' gestart door Amfy, 8 nov 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Knuf de Konijn

    Knuf de Konijn Actief lid

    19 jun 2009
    499
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dan verkoop je het huis en ga je een sociale woning in. Ben je daar weer klaar mee. Nee hoor, maar daar zijn ook weer regelingen voor. Dus dat zal wel goed komen.

    Ontopic.
    Kom op mensen, ik vind dit wel logisch hoor. Moet je eens zien hoeveel lui met een topinkomen en bedrijven er in een sociale woningbouw zitten. Ik vind dat ze hier inderdaad wel wat aan mogen doen, alleen had ik de grens bij 45.000 eu gelegd of regionaal bepaald. Want inderdaad in de Randstad wil het niet met 33.000 eu naar daarvoor heb je bijvoorbeeld in Noord-Nederland wel een woning voor.
     
  2. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Dat kan echt wel hoor, en woon zelf in de randstad.. je moet alleen niet teveel eisen hebben.
     
  3. Dora en Boots

    Dora en Boots Niet meer actief

    Ik snap de regel ergens wel, maar het blijft vervelend.
    Het kan zo zijn dat dit huis uiteindelijk wordt verkocht.(particulier)
    Dan moeten we ons dus gaan inschrijven voor huurwoningen die nog duurder zijn. De wachtlijst is hier lang, dus dat gaat niet zo 1,2,3 lukken.

    En helaas wil kopen gewoon echt niet, hoe graag ik het ook zou willen.
     
  4. Nissy2

    Nissy2 Actief lid

    2 jul 2009
    142
    0
    0
    Je huis verkoop je niet zomaar en er is hier een wachtlijst van gem. 5 jaar voor sociale huurwoningen.
    Dus zo makkelijk is het allemaal niet.

    Maar mijn reactie was meer voor degene boven mij die vond dat iemand maar moest gaan werken als ze niet rond kunnen komen van 1 inkomen.
    Ik zei dat er dus allerlei omstandigheden kunnen zijn dat iemand niet werkt.
     

Deel Deze Pagina