Juli mama's 2008 - Deel 12

Discussion in 'De mama's' started by Senninha, Nov 7, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Senninha

    Senninha VIP lid

    Aug 13, 2007
    62,755
    0
    36
    Wat fijn dat Lo iets heeft gekregen voor haar darmen.
    Ik hoop dat het haar helpt want hoor nogal eens wisselende vrhalen over Lactulose. Sven heeft het ook een tijdje gehad.

    Ik denk dat de ha goed ingeschat heeft wat er bij jou speelt.
    Heb je nog gevraagd m.b.t. Tygo en het verschonen enzo?

    Goed dat je het zegt van CM, maar ik denk dat we het opnemen want we hebben geloof ik nog 35 andere programma's die we achter lopen met kijken.:)
     
  2. Senninha

    Senninha VIP lid

    Aug 13, 2007
    62,755
    0
    36
    Geld zou eigenlijk vanuit de gemeente subsidie moeten komen zodat Alkmaar goed op de kaart gezet wordt.;)

    Ik had het ook niet gedaan hoor.

    En waarom zomaar geld ophalen?
    Je kan ook een loterij organiseren en de lokale winkels dat laten sponseren.:) Dan geven de mensen geld en ze kunnen er wat mee winnen.:)
     
  3. Senninha

    Senninha VIP lid

    Aug 13, 2007
    62,755
    0
    36
    Het hoeven de bedrijven geen honderen euro's te kosten.
    Desnoods wat vlaggen e.d. mee naar het NK zodat ze wat reclame krijgen.:p
     
  4. Senninha

    Senninha VIP lid

    Aug 13, 2007
    62,755
    0
    36
    Misschien niet teveel gaan kijken de volgende keer of lekker een blokje om gaan dan kan je je ook niet ergeren.;)
     
  5. Senninha

    Senninha VIP lid

    Aug 13, 2007
    62,755
    0
    36
    Hier ook weer een boutnacht gehad.:x
    Karsten is gisteravond om 22 uur huilend wakker geworden toen ik bij hem ging kijken en wilde daarna wilde hij niet meer slapen, hij kroop zowat in mij. Na 10 minuten nadat ik naar bed was gegaan was het gelukkig stil. vervolgens konden we er tussen 1 en 3 nog 6x uit omdat hij huilend wakker werd. Hij huilde echt heel zielig alsof hij eng gedroomd had.
    Ik kan me deze fase niet meer herinneren bij Sven en Maarit maar ik hoop dat het snel over is want hou dit geen maanden vol op deze manier.:) Maar helaas is het niet anders en moeten we het nemen zoals het komt.;)

    Zo ga ik lekker de kids naar bed doen met Niels en daarna heerlijk met de benen omhoog voor de buis.:)

    Ik hoop dat jullie nog een fijne avond hebben en misschien tot morgenavond.:)
     
  6. Zo, hier liggen beide dames op bed en Christian is weg.. Studieavond van de gemeente, maar ik heb hoofdpijn, dus dan kan ik me toch niet concentreren, dus is hij heen gegaan..

    Maureen is vandaag 2x goed gevallen van de speelgoedkist af.. Ze gaat er steeds op staan en ik kon er 2x niet op tijd bij zijn.. Ach ja, was ook zo weer over gelukkig :) ;)
     
  7. ling

    ling VIP lid

    Aug 13, 2008
    9,401
    0
    0
    zo ben ik ook weer even!! :)
     
  8. ling

    ling VIP lid

    Aug 13, 2008
    9,401
    0
    0
    justin ligt lekker op bed. dennis ligt naast me te mokken, mijn avond kan niet meer stuk!!... :(
     
  9. ling

    ling VIP lid

    Aug 13, 2008
    9,401
    0
    0
    zo even mijn mailbox leeggehaald. had bijna 400 berichten erinstaan. nu nog maar 60 :D
    moet ook soms gebeuren!! :D
     
  10. ling

    ling VIP lid

    Aug 13, 2008
    9,401
    0
    0
    zit iedereen de pfaffs te kijken?? :D ;)
     
  11. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    Oct 28, 2005
    32,963
    0
    36
    nope.....;)
     
  12. ling

    ling VIP lid

    Aug 13, 2008
    9,401
    0
    0
    hihi dat verwachte ik ook al!! :D
     
  13. nope, ben gtst aan het kijken ;)
     
  14. ling

    ling VIP lid

    Aug 13, 2008
    9,401
    0
    0
    dat kan ook :)
     
  15. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    Nov 10, 2007
    24,059
    0
    36
    limburg
    ling ik heb de pfaff's ook gezien ;)
     
  16. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    Nov 10, 2007
    24,059
    0
    36
    limburg
    nou finn is eindelijk stil! even afkloppen anders begint ie zometeen weer...
     
  17. ling

    ling VIP lid

    Aug 13, 2008
    9,401
    0
    0
    *duim duim*
     
  18. ling

    ling VIP lid

    Aug 13, 2008
    9,401
    0
    0
    ai net mijn handen ingesmeerd en dat prikt een beetje
     
  19. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    Nov 10, 2007
    24,059
    0
    36
    limburg
    belde vanavond een nicht van leon op of het uitkwam als ze morgen samen met haar moeder op kraamvisite kon komen... nou NEE! ;). heb gezegd dat ik het nu niet trek dat ze komt als leon er niet is. Ze kunnen alleen maar 'smiddags *zucht*. De oma van leon is dan bij hun en ze moeten haar smiddags naar therapie brengen en dan wilden ze doorrijden naar ons toe. maar heb er geen zin in, vooral niet als finn per ongeluk veel huilt... zit dan zelf niet lekker, en met mika er nog bij... heb verder ook niets met hun dus zie het niet echt zitten dat ze komen.. heb ook tegen leon gezegd van ze komen maar een keer in het weekend ofzo als jij er ook bij bent... en daar was ie het helemaal mee eens. en als hun dan niet kunnen dan is het pech hebben...
     
  20. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    Nov 10, 2007
    24,059
    0
    36
    limburg
    zijn ze zo droog dan?
     

Share This Page