Het lijkt wel of alle kindjes ziek/niet fit zijn. Wat zielig zeg... Quschke ook beterschap met Justin
Hmm ja ik heb wel een macrolens die tot 2.8 gaat. Kan je ook inzoemen ? Dan op zijn meest inzoemen zegmaar. Als je er een lamp op zet kan wel, maar dan liefst alleen een lamp anders snapt je witbalans het niet meer, dus dan s `avonds of echt donker maken. Kan je niet wat licht reflecteren met een witte lap of stuk karton ? of haar voor het raam zetten. Dat vind ik nog altijd het mooiste licht
Voor de rest merk ik niets aan hem, heeft de hele morgen nog liggen lachen. Hij heeft alleen 1 flinke rode wang en 2 rode vlekjes, die hij gisteren ook al had.
Ik kan ook inzoomen ja. Heb een telelens en een huis tuin en keuken lens. Met die laatste zoom ik dan helemaal in en dan op de laagste f waarde, 5.6. Maar dan kan ik haar beter onder het raam zetten denk ik. Of een witte doek ja. Zet je die dan achter haar neer zodat het licht daar op valt en weerkaatst?
Hallo dames hier naar het cb geweest net, ze weegt nu 8250 gr. en is 68,5 cm. Voor de rest mogen we nou beginnen met bruine boterham en yoghurt. @ zieke kindjes he bah beterschap voor allemaal.. Laetitia is ook al niet al te lekker dus denk dat het heerst ofzo.. @ Ikheid spannend die sollicitatie bij het callcenter succes! @ foto's leuk leuk vooral die 2e @ quscke maar even afwachten, laetitia had hier pas ook 2 vlekjes maar waren na een paar dagen weer weg :S @weer wat een bagger weer, ben blij dat we toenstraks naar het cb lopend zijn gegaan is ze toch nog even lekker buiten geweest.
He meiden, 26 pagina's bijlezen gaat me even niet lukken.... ben echt zó moe de laatste tijd, heb nergens puf voor. Maar goed, vandaag zou ik een verslag schrijven, Eva is op het kdv, en dat verslag heb ik er gewoon in 1 ochtendje uitgeramd. Dus net even schoongemaakt en nu niksen, best fijn Ga zo mijn nieuwe bril halen en daarna Eva, moet ook nog naar de fysio. Dan is mijn dagje wel weer voorbij. Morgen heeft mijn man trouwens dus vrij, Eva gaat naar mijn sm en wij gaan wat leuks doen. Alleen het wordt dus echt rotweer. Iemand een idee voor iets binnen doen? Regio Amersfoort zitten we morgen (beetje dichtbij mijn kleine meiske blijven...) X
Juist! Tegenover ons huis is een verzorgingshuis waar ze met zo'n hoogwerkerachtig iets de ramen aan het lappen zijn. maar de motor van dat ding maakt nu al de hele ochtend herrie, IRRITANT! :x (mijn irritatiegrens ligt een beetje hoog vandaag ) Ik ga naar de brillenman, doeg!
sjonge jonge ik moet nog ff wat vertellen, Ik heb nou niet echt bepaald een goede band met mijnschoonouders.. Hebben een paar weken geleden het contact helemaal verbroken( lang verhaal) Krijgen we toch van de week een pakket binnen vol met 2 pakken nutrilon 14!!! potjes olvarit 4 pakken luiers ( van pampers notabene we gebruiken zelf c1000) en zwitsal producten en kleertjes. En dan groetjes opa en oma nou sorry hoor maar ben erg dankbaar voor de spullen maar ik N. weet nu ff niet wat ik ervan moet denken... met de vraag of we volgende week bij ze langskomen.. nou echt niet dus GRRRRRRRR
@pamsie: bij mij komen de kinderen langs op de praktijk, maar een aantal collega's doen het ook op de school zelf, maar dan gaat het via een pgb of een rugzakje.
Ikheid, spannend dat je bij een callcenter gaat werken. Ik moet 25 november ook op controle bij de uwv arts. Heb namelijk nog steeds last van mijn onderrug en bekken. En ben therpapie aan het volgen. Maar ik zou echt 40 kunnen werken nog. Is veel te vroeg voor mij. Ik heb gewoon recht op een ww. Dus ik ben nu ziek in een ww zeg maar. En dan krijg ik te horen of ik weer werk moet gaan zoeken. Dan ga ik wel aangeven dat ik eerst gedeeltelijk werk wil doen. En de rest ziektewet. Want 40 uur is teveel nog. Ik heb administratieve functie. Maar mocht er echt geen werk zijn dan wil ik ook wel call center doen. Als het maar afwisselnd is. En wij willen een huis kopen Dus is altijd mooi meegenomen.
@lautjuhh wat naar van je schoonouders zeg. Wel een lief gebaar van hun. Maar ik weet niet wat er gebeurd is, dus het is moeilijk oordelen. Ik zou gewoon even over nadenken. En misschien een poging om uit te praten. HEt is ook leuk voor je dochterjte en je man.
@quschke: kasper had hier ook een stilstand hoor in groei! ik augustus met 4 maanden was ie 66 cm en 8500 gram en met 6 maanden was ie nog steeds 66 cm, maar wel 9200 gram... moeten nu pas eind december weer... dus maak je niet druk hoor!
Ik kan me een beetje voorstellen hoe je je voelt omdat we momenteel een beetje hetzelfde mee maken met mijn so. Ik kan me voorstellen dat het neit werkt om een pakket te sturen, hoe lief het ook is, en dan gezellig op bezoek te gaan. Ik weet natuurlijk niet wat er bij jullie vooraf is gegaan, maar ik blijf mijn man (hoe ik het er diep van binnen ook niet mee eens ben) wel duidelijk maken dat het zijn moeder is en blijft. En dat het de opa en oma van blijft.
Jeetje zeg, ik doe even een dutje en jullie hebben zo weer tig bladzijden bij gekletst! @ Ka, ik denk niet dat ik nu nog echt van beroep kan en wil wisselen. Mijn SPW heb ik gehaald toen ik 20 was, dus dat is bijna 14 jaar geleden. Ik heb toen een half jaar op een kdv gewerkt als inval en that's it. Dus wie neemt er nu iemand aan met zo'n leeftijd, zo weinig ervaring en zo'n oud diploma? Bovendien denk ik dat ik dan alleen op een KDV ofzo terecht kan en dat zou ik nu niet meer willen. (Sorry voor de meiden die wel op een KDV werken). Nee, dan had ik gewoon gelijk na mijn SPW SPH moeten gaan doen en er in moeten groeien. Bovendien denk ik dat ik er financieel flink op achteruit zou gaan bij een carriƫrewissel naar de zorg, juist omdat ik dan toch weer laag zal moeten beginnen. @ Pamsie, ik heb een half jaar als oproepkracht op een kdv gewerkt, maar meer dan een 0-uren contract zat er niet in en ik kon nergens anders iets vinden. We wilden heel graag gaan samenwonen, dus besloot ik "tijdelijk" een kantoorbaan te nemen, tot ik wel iets vond in de kinderopvang voor fulltime. Maar ja, toen ik eenmaal op kantoor werkte ben ik daar blijven hangen. Het werk wat ik nu doe vind ik ook wel heel erg leuk hoor. Alleen de laatste tijd baal ik een beetje van mijn werkgever en het bedrijf. Maar ik hoop dat dat ook wel weer bijtrekt en anders ga ik iets zoeken dichterbij huis met een soortgelijke functie. @ Ann, agossie, arme Tara. Beterschap voor je meisje. Als ze veel last heeft, probeer dan eens met haar in een vochtige ruimte te gaan staan. Neem haar bijvoorbeeld bij je onder de douche, of als jij of je vriend douchen, zet haar in dezelfde ruimte in haar wipstoel ofzo. Dat wil ook nog wel eens een beetje helpen. Jeetje wat een hoop zieke kindjes weer zeg! Komt volgens mij echt door dat rotweer. Zo koud ineens! @ Janne, jullie gaan toch niet ergens overnachten begrijp ik uit je verhaal? Dat was toch een discussie vorige week, of jullie morgen samen ergens zouden gaan overnachten zonder Eva? @Quschke, wat een rotsituatie met je schounouders zeg! Haha, 11e van de 11e! Ik denk dat er veel mensen morgen vrij zijn op mijn werk! @ Pamsie, goed dat je met je leidinggevende hebt kunnen praten. Er zit natuurlijk ook wel wat in, wat ze zegt over een stabiele factor houden. @ Mermaid, heb je inmiddels wel een paar pannenkoeken kunnen eten? Ik ben er ook niet zo goed in. Als ik alleen met Lukas pannenkoeken eet, koop ik altijd kant en klare. Die bak ik dan wel even op, doe ze niet in de magnetron.
Ook al troubles met de schoonouders! Tsja, het is dat je ze er bij krijgt he! (al mag ik echt niet klagen over die van mij...) Maar wel lastig. Helemaal als je een beslissing hebt genomen om geen contact meer te hebben en dan opeens zoiets!