HOE zien jullie dat ik kijk wel eens vaker naar echo's en dan kan ik er echt niet wijs uit worden hahaha
ik zou ook neigen naar eenmeisje maar durf het bijna niet te zeggen omdat de echo ook best vroeg gemaakt is. bij mij in het clubje maart mama's is er een mama die ook te horen kreeg dat het een meisje was..3 keer zelfs. nou alles dus mooi roze gekocht..krijgt ze van de week te horen en te zien dat het een jongetje is
Hee bedankt voor de reacties. Het bevesigd mijn vermoedens wel. Maar ik heb ook nog een foto vanuit een andere richting waarop je iets ziet uitsteken maar dat is echt heel klein. Ik denk dat dat de naar beneden wijzende NUB die nog niet helemaal is weggetrokken zegmaar.Van opzij gezien steekt er in elk geval niks naar voren. (en een piemeltje wijst meestal naar bovenen niet naar beneden zoals hier) Hier even de foto
Lastig idd. Wanneer ik de eerste echo zie, denk ik een meid. Maar na die tweede weer ik het ff niet meer. (aan mij heb je niks dus.)
Hmm.. Nav de eerste foto zou ik zeggen een meisje maar naar de 2de foto ben ik daar niet zo zeker meer van. Wij hebben met 14+5 weken geslachtsbepaling laten doen maar daar was duidelijk een piemeltje op te zien.
Tja ik zou echt een meisje zeggen, maar misschien si het "stukje"op de tweede foto wel de navelstreng??
Nou, ik zou DeeLighT niet zijn als ik mezelf niet suf had gezocht op het internet, en heb even ter vergelijk een jochie gevonden op 16 wk: (denk dat ik er nu niet meer omheen kan dat t een meid is....)
Ik zou me er nog niet teveel op vastpinnen. bij de 1e foto zie ik een meisje en bij de tweede neig ik naar een jongen. ik heb ook een echo laten maken en bij mij zei de echo-dame meteen een jongen. daarna nam ze het weer terug omdat er duidelijk streeepjes te zien waren, net als bij jouw 1e foto. later toch weer beelden dat er "iets" uitstak. toen weer streepjes, toen weer iets wat uitstak recht naar voren en volgens haar was het toch echt een jongetje. maar ook ik twijfel nog steeds en zal tot volgende week (20 weken echo) moeten afwachten.
Het word echt een meisje geloof me maar Kijk deze link maar eens: Why not to have a Gender Scan in the 14th week.... - In-Gender.com Komt omdat het geslacht nog niet helemaal ontwikkeld is zie je daarom nog iets dan aangezien kan worden als een jongen.