Hallo allemaal Ik vroeg mij af wie nog meer late doorslapers heeft Halil is nu bijna 7 mnd en slaapt nog steeds niet door. Hij gaat om 8 uur naar bed en wordt dan nog gemiddeld 5/7 keer wakker voor zijn speen. Overdag slaapt hij ook niet lang achter elkaar ik ben blij als hij in een keer 1 uur slaapt meestal wordt hij na een half uur wakker voor de speen . Wie had dit ook en hoe lang heeft het geduurd bij jullie. Graag tips ik kan hem niet lang laten huilen omdat anders onze oudste er wakker van wordt zij is weer een moeilijke inslaper. Hoop op goeie tips.
Ehm.. is dit laat dan? Nou hier dan ook een late nog-niet-doorslaper. Ik hoop dat ze vannacht lekker doorslaapt, maar ik denk zo maar van niet . Hier laten we haar ook niet lang huilen(nou ja het is meer gillen/kirren) o.a. ivm met mijn zoontje, misschien is dat het? Dat ze niet leren zelf weer in slaap te vallen ofzo? Geen tips dus, behalve go with the flow.. als ze 16 zijn is het vast wel over haha (of juist niet ).
denk idd ook dat het te maken heeft met het feit dat ze zichzelf niet leren troosten en leren zelf weer in te slapen doordat men ingrijpt (begrijpelijk hoor als er anderen zijn) en speen kwijtraken.... ik doe een doekje aan de speen. je hebt ook o.a. bij prenatal knuffel je speen.. hierdoor wordt het voor kinderen wat makkelijker hun speen te vinden / bij zich te houden. Misschien een idee.
Thirza slaapt pas sinds 3 weken door... Van het speentje klinkt mij wel redelijk normaal in de oren, maar je zou natuurlijk kunnen kijken of je wat manieren kunt vinden dat ie zelf kan leren d speen terug te gaan vinden, (speen aan knuffels, meerdere spenen in bed, handdoek of laken door de spijlen heen, zodat de speen niet uit bed kan vallen, dat soort dingen?).
Hm, mijn oudste zoon heeft het volgehouden tot 14 maanden... Als er eentje wakker is 's nachts houden we het hier altijd zo 'saai' mogelijk. Dus geen licht aan, niet oppakken, weinig praten. Lekker neerleggen, onderstoppen, kus en klaar. Mmeke, als ze 16 zijn, zijn ze in het weekend met geen stok meer uit hun bed te krijgen...
Ja maar dan denk ik dat ik wakker lig totdat ik de voordeur hoor, dat ze weer veilig thuis zijn haha.
Hier ook een 'niet doorslaapster.' Ze krijgt BV dus leg ik haar meestal aan. Moet wel zeggen dat het me wat teveel gaat worden..
Oh ik loop ook af en toe tegen een muur op hoor, vanwege slaapgebrek. Want ik slaap van 22 uur tot ongeveer 3 uur en dan begint het feest. Om een uurtje of 6/7 valt ze dan wel in slaap, maar mijn peuter staat wel weer rond die tijd naast mn bed.. Ook overdag heb ik geen overlap in slaapjes helaas, dus dan ff bijtukken kan ook niet. Ik functioneer niet optimaal thuis, niet op mn werk. En dat frustreert me. Wat ik af en toe doe is 1 van de kindjes een nachtje of dagje bij mn moeder brengen. En dan duik ik ff een paar uurtjes extra mn bed in. En dat scheelt een hoop. En maar blijven bedenken dat er ooit een nacht komt dat ik langer dan 5 uur in mn bed kan blijven liggen
Dank jullie wel voor jullie reacties. Ik moet zeggen dat ik me de laatste maand ook alleen maar kan troosten met de gedachte dat het ooit wel goed komt . Wij wilden in het begin ook een derde maar no way hoor voorlopig wil ik er niet aan denken.
Ik heb een zoontje die pas ging doorslapen toen ie 13 maanden was. Ik heb echt hele nachten met meneer op een stoel naast t bed gezeten. Waarom? Geen idee.. gewoon niet willen ofzo. Nu is zijn zusje geboren en dat is een heel ander kind, die slaapt nu al van 22:00 tot 06:00.. heerlijk dat t ook anders kan.. als ik nog zo eentje had gekregen dan had je me op kunnen vegen denk ik.
Tja, als 7 maanden al laat is, is het hier ook laat... Maar ik vind dat eigenlijk zelf niet zo. Denk dat het dankzij de consultatiebureaus en mensen als Ria Blom is dat wij denken dat kindjes op 3 maanden ofzo moeten doorslapen maar ik geloof niet dat dàt echt normaal is...
Hier pas gaan doorslapen rond de 13,5 maand. Met 13 maanden gestopt met de bv, toen een weekje doorgezet met slaapdrama (zelf in bed in slaap leren vallen zonder mama erbij) en sindsdien gaat het heel goed. Soms een keer wakker 'snachts van de honger/dorst of dromen, maar verder slaap ik voor het eerst weer eens een paar uurtjes achter elkaar. Wat heerlijk was dat na 2 jaar (incl zwangerschap).
Misschien kun je aan de speen een spuugdoekje doen ofzo. Dan kan ie 'm zelf terugpakken. Misschien moet je 'm dat wel even leren. En de momenten dat je naar hem toe gaat snachts steeds korter maken. Niet oppakken, niet kletsen enz. Steeds ietsje korter en dan kijken of je er vanaf kunt komen. Succes!
Hier slaapt ze ook niet door. Meestal 1-3x m'n bed uit. Ze wil hier alleen de borst s nachts, speen en event. fles wordt geweigerd.
Hier ook een meestal niet doorslaper. Laatst een weekje wel doorgeslapen en nu is het weer niet. De laatste tijd vaker ook moeilijk in slaap te krijgen weer, zelfs bij ons in bed. Ze is soms echt moeilijk rustig te krijgen. Als ze jengeld of rustig huilt laten we haar liggen, als ze echt hard gaat huilen of krijsen dan pakken we haar. Ze valt wel altijd zonder morren in slaap alleen wordt dan bijna elke nacht tussen 1 en half 5 ofzo ergens wakker. Heb tot ong een maand terug nog voeding gegeven nu niet meer
Hier eentje die met een maand of 18 ging 'doorslapen' Voor mij betekende dat 0-1-2 keer wakker worden, kort, direct doorslapen! Nu wordt hij zat. 2 en slaapt hij 75% van de tijd door!
Mijn mannetje slaapt ook nog niet door. En als hij wakker wordt en daarna meteen weer slaapt, vind ik het ook niet zo erg eigenlijk. Hij zal het vast niet met opzet doen.
Het is afhankelijk van de definitie van 'doorslapen'. Mijn kindjes krijgen geen standaard nachtvoedingen meer, maar ze worden wel regelmatig even wakker voor een speentje, of omdat het te koud/ warm is, ze dorst hebben, of een nachtmerrie.
Hier nog 1 a 2x per nacht wakker, gelukkig niet meer iedere nacht. dus we zijn allang blij Het gekke is, ben er aan gewend hihi