NIEUW---->IVM! (Mini-IVF)

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by brabbel1988, Oct 29, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. liefprinsesje

    liefprinsesje Actief lid

    Oct 19, 2010
    239
    0
    0
    Hey Brabbel,
    Nee ik hoef niet eerst aan de pil. Na de mislukte IUI konden we toevallig zo door met IVM. Ik ben erg benieuwd,soms slaat de twijfel toe, of dit wel een goed keuze was, maar we gaan ervoor!! Jij dus donderdag een gesprek,ik ben benieuwd wat je ervan vindt!
    Maar wie weet ben jij wel hartstikke zwanger op dit moment!! Hoe voel je je?
    Ik moet puregon spuiten. 3 dagen 150EH.Bij IUI gebruikte ik altijd 75EH. Ze zeggen dat je op cyclus 7 al een punctie zou kunnen hebben, dus dat gaat wel héél snel!! Na de punctie aan de bollen en ik begreep ook pregnyl, maar dat weet ik niet 100% zeker. Het is wel héél anders dan IVF, die punctie daar zie ik wel een beetje tegen op...brrr...
    Maar ik wist niet dat licht overgewicht ook een voorwaarde is, want bij ons in het ziekenhuis(Z) staat dat niet echt omschreven. Daarnaast is het ook niet op mij van toepassing om eerlijk te zijn.
    Succes deze laatste wachtdagen en blijf hopen!!!
     
  2. butterfly0511

    butterfly0511 Fanatiek lid

    Dec 7, 2008
    2,303
    13
    38
    pedagogische medewerkster
    Hoi meiden,

    Spannend liefprinsesje, heel veel succes.

    Bij ivm spuit iedereen 150ie puregon en dat 3 dagen. Ook de pregnyl moet net voor de punctie gezet worden.
    De punctie kan idd vrij snel gaan. De 2 de keer was hij bij mij ook al op dag 9, terwijl die keer daarvoor het langer duurde. Ze gaan punctie plannen als er minimaal 1 follikel de 8mm heeft bereikt.
     
  3. Susan27

    Susan27 VIP lid

    Jan 14, 2009
    8,419
    0
    0
    He Brabbel,

    Heb je verhaal gelezen. Hoop dat het niet nodig is, maar anders heel veel succes en sterkte.
    (en alle andere meiden hier ook natuurlijk)

    Liefs
     
  4. brabbel1988

    brabbel1988 VIP lid

    Jul 8, 2009
    7,504
    139
    63
    Gisteren om 20.30 ongi geworden.
    Dus officieel precies op NOD,11-11 ongesteld geworden.:(
    Ik heb naar het ziekenhuis gebeld, en gevraagd wat ik het beste kon doen.
    Pil?
    Puregon?
    10e IUI?
    of IVM??

    De assistente heeft overlegd met de IVM specialist, en ik moet deze ronde rusten.
    Niet spuiten, niet op controle, niet aan de pil, helemaal niks.
    Het schijnt dat je voordat je aan IVM begint, je niet aan de pil hoeft, alleen een rustronde tussendoor.
    Aankomende donderdag dan krijg ik meer info over IVM, en dan weet ik ook precies hoe we te werk gaan.
    En dan zal ik ook het behandelplan te horen krijgen.
    Voor nu vooral lekker genieten van de rustronde, en dan in December de IVM...............

    Spannend is t wel hoor!

    Dikke knuffel voor alle meiden!
     
  5. liefprinsesje

    liefprinsesje Actief lid

    Oct 19, 2010
    239
    0
    0
    Lieve Brabbel,
    Wat balen dat je ongesteld bent geworden!!Nu even een maandje rust, doet ook wonderen,hoor!!Je weer even opladen voor en vooral even niet heel veel bezig zijn met...
    Maar het blijft spannend, IUI is nu echt voorbij, nu op naar zoveel andere mogelijkheden en kansen!! Ben je erg verdrietig?
    Wij hebben zondag de punctie...slik, ik vind het super spannend. Er waren 50 follikels te zien, ben benieuwd hoeveel ze uiteindelijk gaan aanprikken.
    Meid, fijn weekend!!
     
  6. kaboutertje

    kaboutertje VIP lid

    Jul 10, 2008
    5,651
    0
    36
    in mijn droompaleis
    50:$

    Is dat dan geen overstimulatie???
    Is dat normaal voor IVM? Zoja dan ga ik ook voor IVM:p, dan vergroot het je kansen toch?
     
  7. brabbel1988

    brabbel1988 VIP lid

    Jul 8, 2009
    7,504
    139
    63
    Op de een of andere manier voel ik me niet verdrietig op het moment van de ongi, maar bv wel als ik weer moet gaan spuiten of zo.
    Vooral aan mannetje merk ik dat hij het er echt heel zwaar mee heeft de laatste tijd.
    Met de rustronde voor het trouwen was ik ook lekker opgeladen, was echt heerlijk!
    Alleen na 2 controles belande ik weer in een fikse dip.
    Mijn hormonen en gevoelens racen door mn lichaam, met of zonder spuiten, maakt niet uit............

    Zondag punctie: wowwie!
    En 50!?! :$ follikels?
    Jij bezorgd ze wel werk daar in t lab!;)
    Hoeveel plaatsen ze er terug als de bevruchtingen slagen?

    Spannend meis, ik duim voor je.
    Ik hoop dat wij saampjes de succesverhalen worden van IVM!

    Kaboutertje, fijn dat je ons volgt! :)
    Ik weet t niet zeker, maar het kan zijn dat ze niet alle 50 aanprikken.
    Als ze er bv 10 hebben en de pijn is niet meer te houden dan kan het zijn dat ze er niet meer weghalen.......
    Punctie is bij IVM pijnlijker dan bij IVF, omdat de follikels maar 8 tot 10 mm zijn.............
     
  8. kaboutertje

    kaboutertje VIP lid

    Jul 10, 2008
    5,651
    0
    36
    in mijn droompaleis
    Dus de punctie is eerder dan bij IVF, maar wanneer is de tp dan?
    ook na 3 dagen? Of blijft alles langer in het lab?

    Ik heb totaal geen last gehad van de punctie. ( had er slechts 11)
    Maar als het zeker de kansen vergroot ( je hebt er 50, dus waarschijnlijk ook meer cryo's ( goh dat geeft mogelijkheden met het nieuwe regeerakkoord)), dan wil ik het zeker een volgende keer aankaarten.
     
  9. liefprinsesje

    liefprinsesje Actief lid

    Oct 19, 2010
    239
    0
    0
    Hey kaboutertje en brabbel,
    50 follikels betekend niet dat ze er 50 weghalen volgens mij, ik weet het eerlijk gezegd ook niet zo goed,hoor!!Jullie horen het zondag van me!
    Ik zit zondag op cyclusdag 8,ik heb 3 dagen 150 EH puregon gespoten en dat is het. Mijn baarmoederslijmvlies was 12,4. Dus tot nu ziet het er goed uit...spannend spannend spannend!!
    Brabbel, meid goed van je dat je zo kan genieten van de maand rust!!Wij gaan dé succesverhalen worden van de IVM..afgesproken??
     
  10. kaboutertje

    kaboutertje VIP lid

    Jul 10, 2008
    5,651
    0
    36
    in mijn droompaleis
    jeetje op dag bm 12,4
    Ik hd net als bij IUI op dag 11 de punctie van 11 follikels en bm was ca 7mm.
    Heb vanaf dag 3 puregon 150 gespoten.
    Dus met IVM begin je ook later met puregon?
     
  11. brabbel1988

    brabbel1988 VIP lid

    Jul 8, 2009
    7,504
    139
    63
    Succes morgen,zet m op!
    Laat je weten hoe t is geweest?

    Knuffie!!!!!!
     
  12. liefprinsesje

    liefprinsesje Actief lid

    Oct 19, 2010
    239
    0
    0
    Hey brabbel...
    hoe is het met je?Lekker aan het genieten van de rust?
    Met mij gaat het goed, gisteren punctie gehad. Ik was erg zenuwachtig van te voren,maar daar aangekomen gelijk een infuus gekregen en kreeg gelijk een roesje,dus eigenlijk heb ik niks gevoeld van het hele gebeuren.Dus daar ben ik echt super blij mee!
    Mijn man vond het wel heftig, want ik was erg hard aan het huilen en kreunen. Ik had echt pijn en voelde het elke keer als ze weer een nieuwe follikel aanprikte. Maar gelukkig heb ik het niet bij bewustzijn mee gemaakt, dus ik zou het zo weer doen(mocht het nodig zijn). Ik heb wel heel de dag lopen kotsen en was erg dizzy,ach ja dat hoort erbij. Vandaag nog even een dagje thuis(nog wel erg moe) en dan morgen hoop ik weer fris te zijn om te werken!
    De opbrengst: 16 eitjes, 5 rijpe en 9 onrijpe. Dit was de hoogste score tot nu toe met IVM(in Zw) Ik had er stiekem wel wat meer verwacht,omdat ze er 50 hadden gezien...morgen worden we gebeld of er bevruchtingen tussen zitten en dan donderdag de terugplaatsing...en dan zwanger????
    Nu aan heel veel pillen en bollen..bah!!!Allemaal voor het goede doel!!

    Fijne week!

    liefs
     
  13. brabbel1988

    brabbel1988 VIP lid

    Jul 8, 2009
    7,504
    139
    63
    Ja, ik ben lekker aan het relaxen.
    (Lees: File, biefstuk, en carpaccio eten, en lekker een glaasje drinken)

    Klinkt nog best wel heftig als je t dan zo hoor van je mannetje of niet?
    Maar ik ben blij voor je dat je niks heb gevoeld op het moment zelf.
    Pffff, t lijkt mij echt eng!:)

    Snap ook wel dat het een kleine tegenvaller voor je is dat ze er zo weinig uit gehaald hebben.
    Is er een reden voor dat ze er maar 16 uit hebben gehaald?
    En hoe komt t dat er zo weinig onrijpe eitjes zijn?
    Morgen weer spannend in ieder geval.
    En donderdag de tp, is ook al behoorlijk snel!
    Zijn er bij jou afspraken gemaakt over hoeveel behandelingen IVM jullie gaan doen, en hoeveel er max. terug geplaatst worden??
    Ik weet niet of leeftijd daar ook een rol in mee speelt?

    Ik duim met je mee voor morgen!
    Knuffels!
     
  14. butterfly0511

    butterfly0511 Fanatiek lid

    Dec 7, 2008
    2,303
    13
    38
    pedagogische medewerkster
    Hoi hoi,

    Wat fijn dat je een roesje hebt gehad.....zou ik ook meteen voor kiezen helaas doen ze het bij mijn zh niet.
    Ik heb al meer mensen gehoord waarbij IVM heel weinig rijpen eitjes opleverde.
    Ik heb echt geluk gehad volgens mij. De 1ste keer 14 waarvan uiteindelijk 7 goed bevrucht en gedeeld waren en de 2de keer 17 goede eitjes en 8 bevruchtingen.

    Als het goed is plaatsen ze er 2 terug, dat is wat in het onderzoek afgesproken is.
    Ik heb gisteren terugplaatsing gehad van mijn 2 laatste cryo's van IVM poging waarin ik even zwanger ben geweest.

    @liefprinsesje: donderdag terugplaatsing? Doe het lekker rustig aan
     
  15. liefprinsesje

    liefprinsesje Actief lid

    Oct 19, 2010
    239
    0
    0
    Hey meiden,
    Ze waren eigenlijk tevreden over deze score,want uiteindelijk is het de bedoeling dat er onrijpe eicellen worden gepuncteerd. Dat is het hele idee achter IVM. Ik vind het eigenlijk een hele goede score voor IVM...dus heb niet zoiets van maar 16 eitjes maar wél 16 eitjes,die nu wel rijp zijn na in de broedstoof te hebben gezeten. Dus eigenlijk heb ik dezelfde score als jou, wennes. Maar 5 eitjes die net zo rijp zijn als bij IVF en de andere die rijp zijn zoals bij IVM hoort.Bij IVF hebben sommige mensen zelfs minder,dus mij hoor je niet klagen.
    Omdat het in de onderzoeksvorm is mogen we IVM maar 1x doen...
    Er worden er 2 per keer teruggeplaatst en met de leeftijd is het geen probleem,ik ben namelijk nog jong.

    Ik heb er een goed gevoel over,maar jullie zijn dus niet zo positief...ach ja! De artsen zijn tevreden,dus wij ook!!

    fijne avond!!
     
  16. butterfly0511

    butterfly0511 Fanatiek lid

    Dec 7, 2008
    2,303
    13
    38
    pedagogische medewerkster
    @ liefprinsesje: Wie is er niet positief over???? Ik ben er heel positief over!!! Ik vind het de ideale uitvinding in ieder geval voor mij. Maarja helaas houd het nu op voor mij omdat het onderzoeksfase is. Pas als de studie doorgaat (moeten er minimaal 3 koppels zwanger zijn van de 50) komen we misschien weer in aanmerking maar dan wordt het loting. De helft IVF en de helft IVM.
    Dus als het op mij sloeg denk ik dat je het verkeerd begrepen hebt. Ik ben zelfs 6 weken zwanger geweest door IVM
     
  17. liefprinsesje

    liefprinsesje Actief lid

    Oct 19, 2010
    239
    0
    0
    @wennes,ja sorry...ben een beetje van slag(lees onder de indruk) van alles. Ik dacht dat jullie allebei het aantal eitjes weinig vonden,maar ik vind het anntal juist heel goed!

    Sorry meiden...ik lees het berichtje na en de toon was niet zo aardig...

    Wat lijkt me het vreselijk eindelijk zwanger te zijn en dan een miskraam te krijgen!Gaan jullie nu voor IVF?Meid sterkte met alles!
     
  18. butterfly0511

    butterfly0511 Fanatiek lid

    Dec 7, 2008
    2,303
    13
    38
    pedagogische medewerkster
    Hey meis, geeft niets!! Denk vraag het even. En die hormonen, stress, zenuwen, ontlading speelt allemaal mee.

    Heb gisteren tp gehad van 2 cryos van ivm. Wordt ditniets zullen we weer terug moeten naar icsi. Alleen is dat bij mij al 2 x uitgedraaid op overstimulatie. Vandaar dat ivm ideaal voor mij is. En krijg ook steeds goede opbrengst.
     
  19. liefprinsesje

    liefprinsesje Actief lid

    Oct 19, 2010
    239
    0
    0
    och meid..ik hoop dat dit het gaat worden voor jullie!!
    Dus jullie hebben ook al twee keer ICSI gehad, jullie hebben al heel wat achter de rug!!Maar deze keer ga je heerlijk zwanger worden!!
    Heftig 2 keer overstimulatie,joh!! Ervaarde je het ook als heftig/pijnlijk?
    Zet hem op de komende tijd!!En ik schuif over een paar dagen naaste je op het wachtbankje!!
     
  20. butterfly0511

    butterfly0511 Fanatiek lid

    Dec 7, 2008
    2,303
    13
    38
    pedagogische medewerkster
    Bij overstimulatie erg veel pijn gehad. Al voor punctie dus nooit punctie plaats gevonden. Ondertussen alweer 3 jaar in de mmm. 1,5 jaar geleden buitenbaarmoederlijke zwangerschap en dan 2 mnd terug miskraam.
    Heb jij al veel behandelingen gehad?? Gezelli als je naast me komt zitten, kunnen we samen zenuwen... Hihi
     

Share This Page