Mei 2010 mama"s deel4

Discussie in 'De mama's' gestart door natascha1, 2 nov 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sterreke

    Sterreke Fanatiek lid

    26 aug 2009
    4.091
    93
    48
    Gelukkig dat het beter gaat!
     
  2. Sterreke

    Sterreke Fanatiek lid

    26 aug 2009
    4.091
    93
    48
    oooooooooh wat een dikkop! ;) Lucht geklaard inmiddels??
     
  3. Alpenmama

    Alpenmama Fanatiek lid

    27 aug 2009
    1.782
    0
    0
    Lvdb, ja, RS virus en Adeno virus....dat RS virus zorgt ervoor dat de luchtwegen vernauwen en daardoor is ze benauwd.....geeft niets hoor dat je het niet precies weet, je kan niet alles lezen !
     
  4. marjand

    marjand VIP lid

    13 jul 2009
    9.728
    0
    36
    geboefte vermaken
    zuid holland
    @All: Ja ik was mega pissed maar moest tegelijkertijd ook erg lachen (niet als hij het zag) Maar man wat een belachelijke film zat ik gister in...Ja ik heb het opgeruimd want meneer lag meteen in coma en ik kan niet slapen in kost lucht...Maar hij heeft vanmorgen zelf de was uit de wasmand in de machine kunnen doen en zelf de tering zooi die ik buiten gedonderd had op kunnen ruimen...En JAAAAAA hij heeft zn excuses gemaakt.

    Dank u!

    Nee niet echt...rond 2 uur viel ik in slaap en om half 3 dacht Koen dat het wel gezellig was mama te plagen....Werkse meis!

    Dank je wel!

    Wat fijn dat je hebt kunnen slapen....Koen en ik duimen dat Sara snel koorts vrij is, van de zuurstof af kan en lekker mee naar huis mag!

    En ja ik ben verslaafd he...ZP ziekte noemen ze het ook wel.

    Ja moest ook echt heel hard lachen maar als Erik dan schaap achtig wat geluid maakte zei ik proestend: Nee ik meen het hoor ik ben echt heel boos! Klootzak (maar moest zo lachen die eikel viel steeds om...)
     
  5. mamavanElianne

    mamavanElianne Actief lid

    2 jul 2010
    113
    0
    16
    Heey meiden..

    Elianne die heeft vandaag ook nog maar 35 cc gedronken. Ook de antibiotica spuugt ze er weer uit, wil ze echt niet innemen verder is ze weer erger benauwd geworden, dus heb haar even verneveld en daar is ze zo weer echt van opgeknapt, dus ik dacht geef ik haar weer drinken, maar dat wil ze niet. Ze slaat me de fles uit de handen.

    Njaa hopelijk wil ze zometeen bij papa nog wat drinken. Gaan zo even na papa toe.

    Alpenmama: fijn dat het beter gaat met Sara, hopelijk zijn jullie snel weer thuis.

    En van de rest weet ik het niet meer.
     
  6. Alpenmama

    Alpenmama Fanatiek lid

    27 aug 2009
    1.782
    0
    0
    even een plaatje van mijn kleine schatje.....ze kan in ieder geval weer lachen!
     
  7. Alpenmama

    Alpenmama Fanatiek lid

    27 aug 2009
    1.782
    0
    0
    en nog eentje....
     
  8. marjand

    marjand VIP lid

    13 jul 2009
    9.728
    0
    36
    geboefte vermaken
    zuid holland
    KANJER!!!!

    Had vannacht een hele broek aan hihihi

    Jeetje meis.....Nu sta ik weer met een bek vol tanden. Sterkte enne hij is je niet waard...Wie weet dat hij er snel achter komt. Maar ook zonder hem ga jij het redden met je mannetjes!

    @Natasch: Hmm weet ook niet hoe je Charlotje meer laat drinnken het is hier ook al 3 dagen bal. Maar vergeet niet dat als ze het thuis wel goed doet allemaal wel mee zal vallen. Ze moet gewoon wennen aan anderen. Koen was gister heel de dag bij mn ouders en heeft toen van half 9 s'morgens tot 7 uur sávond maar 150 cc op...Ook veels te weinig. Zolang ze maar genoeg plassen

    @Sterreke: Is het nog gelukt met dat letter type?
     
  9. mamavanElianne

    mamavanElianne Actief lid

    2 jul 2010
    113
    0
    16
    @ Alpenmama: wat een lieve foto's ik hoop dat jullie snel weer lekker thuis zijn. Heelveel sterkte nog in het ziekenhuis.
     
  10. marjand

    marjand VIP lid

    13 jul 2009
    9.728
    0
    36
    geboefte vermaken
    zuid holland

    Ach die arme kleine Saar in zo'n groot ziekenhuis...Gelukkig inderdaad nog lachen naar mama....Nu maar snel opknappen en mee met papa en mama naar huis!
     
  11. natascha1

    natascha1 VIP lid

    1 sep 2009
    8.421
    0
    0
    gehandicaptenzorg
    emmen
    Am wat een lieve foto maar togh ook wel beetje verdrietig hoor zown klein meissie in zown groot ziekenhuis bah
    GA voor jullie duimen dat ze snelw eer thuis is.

    Marjan ja idd toen ik net thuis kwam direct flesje aangeboden en ging 180cc in gelukkig
     
  12. natascha1

    natascha1 VIP lid

    1 sep 2009
    8.421
    0
    0
    gehandicaptenzorg
    emmen
    Oohh jaaa me collega was net nog ff op het werk die is 2 week geleden bevallen.
    En ik mocht even met haar zoontje knuffelen ooohh wat een lieverdtje zeg ppfft
    begon direct weer te kriebelen hahaha
     
  13. marjand

    marjand VIP lid

    13 jul 2009
    9.728
    0
    36
    geboefte vermaken
    zuid holland
    Denk dat onze kindjes bij andere teveel indrukken krijgen en daardoor niet drinken. Maar komt thuis wel weer goed joh!

    Enne als het kriebelt gewoon weer beginnen....:D;)
     
  14. cecile1

    cecile1 Niet meer actief

    GVD GVD GVD heel verhaal... ineens weg!

    Marjan... is ie wel gezellig of een kater?

    Natas, kriebelt het zo? Wil je een tweede? Zo ja wanneer?
    Ik wel hoor maar moet me eerst superwoman voelen!
    Nu wil ik wel een jongetje hihi!

    AM: Wat een popje is ze toch... in dat grote bed helemaal! Haha!

    Yes: Wat een hufter is dat??? Hoe kan ie nou zo omslaan? Ik begrijp dat niet? Misschien zou hij dan ook eens therapie moeten nemen... hij zou ook enorm aan zichzelf kunnen werken...
    Maar jij zit er mooi mee. Ik denk vaak over hert algemeen dan dat alles gebeurt met een reden.... maar daar heb je nu niets aan!
    Ik hoop dat je het een plekje kunt geven en dat je veel steun hebt van je moeder en vriendinnen! Het is dat je zo'n pokke eind hier vandaan woont anders zou ik zeggen.... kom ff een bakkie doen dan ben je er even uit!
    Komt goed lieverd... enne ik geloof echt in je!
     
  15. cecile1

    cecile1 Niet meer actief

    Hadden jullie ook tijdens de zwangerschap dat je nagels zo mooi waren? Groeiden zo snel bij mij en nu brokkelen ze allemaal af! Grrr! Net als mijn haar... de volle "Pam je haar danst-bos" is ook terug bij af!
     
  16. cecile1

    cecile1 Niet meer actief

    Morgen moet ik naar een doopfeest van de kleine van mijn stiefbroer... bah geen zin in! Hou niet van dopen en van kerken....:(
    Ik kan Julotte niet echt makkelijk ergens onder brengen, als het moet dan kan het wel maar ook liever niet daar omdat ze daar gewoon roken naast haar....:$ hou ik niet van, onverantwoordelijke mensen!:x:x
    Zouden jullie een beeb meenemen naar een doop?:(
    En worden jullie beebs gedoopt?
    Ik ben zelf wel gedoopt en Joep ook maar we komen nooit in een kerk eigenlijk en ik vind het zelf allemaal onzin... doe het maar niet bij Julotte... kan ze ooit zelf nog beslissen... Alleen de cadeautjes zijn wel leuk die je dan krijgt.... hmmm:p
     
  17. marjand

    marjand VIP lid

    13 jul 2009
    9.728
    0
    36
    geboefte vermaken
    zuid holland
    @Nath: Ja hoor echt lief is hij...en hij vond dat ik wel erger uit mn plaat had mogen gaan. Want ik was zo lief gebleven...Tja zo ben ik he? (haaaahahahahaha)

    En mn haren zijn een ramp...Heb bij mn haargrens aan de voorkant soort van nieuw baby haar zitten en die zijn laat maar zeggen stekeltjes lengte. Als ik mn haar los heb valt het niet zo op maar als ik ga werken zit mn haar sowieso in een staart en dan heb ik van dat gekke springende fluis aan de voorkant...Heel charmant
     
  18. natascha1

    natascha1 VIP lid

    1 sep 2009
    8.421
    0
    0
    gehandicaptenzorg
    emmen
    2e kindje nnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    haha eerste 5 jaar niet hoor.
    Maar vind gewoon heerlijk zown klein frummeltje vast houden.
    HHmmzzz miss moet ik me er me werk van gaan maken haha.

    Nath ja ik zou je meissie meenemen maar kan me voorstellen dat je haar niet ergens heen wil brengen waar gerookt word.
    Zo zitten wij ook nog steeds in dubio over kerst.
    Hier dopen we Charlotte niet heb verder niets met de kerk
     
  19. marjand

    marjand VIP lid

    13 jul 2009
    9.728
    0
    36
    geboefte vermaken
    zuid holland

    Is er geen oppas in de kerk? De meeste kerken hebben een soort creche....En nee Koen wordt niet gedoopt, we gaan allebei niet naar de kerk dus vind ik dan een beetje raar. Als hij het later zou willen mag hij die keuze zelf maken. Wij zijn trouwens allebei wel gedoopt en mijn ouders gaan nog steeds naar de kerk net als mijn zus (haar kindjes zijn wel gedoopt) En mijn beste vriendinnetje gaat ook naar de kerk en ook al haar kindjes zijn gedoopt (mocht er 1 de kerk in dragen en dat vond ik dan wel weer stoer) Maar i vind persoonlijk dat als je zelf niet naar de kerk gaat waarom dan laten dopen?
     
  20. cecile1

    cecile1 Niet meer actief

    Dat heb ik dus ook.... zie het nut er niet van in en als zelf niet ga dan is het zo schijnheilig...
    Oppas bij de kerk??? Geen idee eigenlijk! Mijn schoonouders zijn de rokende mensen en die roken als een ketter.... ik vind het dan niet fijn om Julotte daar te laten. Ze waren bij ons gister en waren ook not amused dat ons huis rookvrij is.... ik rook niet meer en Joep sinds 6 weken ook niet meer en zoiezo moest er dan buiten gerookt worden. Ze is onder de afzuigkap gaan roken. Nou is het wel groot hier dus 1 sigaret doet niets maar ik had de afzuiger op volle kracht aangezet en haar haren werden er bijna in mee getrokken zo dicht moest ze onder gaan zitten hihi!
     

Deel Deze Pagina