Wie begint er ook met IUI/IVF?

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door babyborn, 29 jul 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. misty1984

    misty1984 Fanatiek lid

    17 mrt 2009
    1.550
    1
    0
    Noord Brabant
    @Murphy: hihi, ja dat vonden wij ook, mooi net voor de IVF zelf zwanger geraakt haha. Had dit nooit durven dromen. Ik voel wel al een week ofzo het een en ander aan mijn lijf, maar dacht dat ik gewoon weer ongi zou worden.
    Pijnlijke borsten, wat last van mijn onderbuik (soort spierpijn afgewisseld met ongibuikpijn en steekjes en het komt en gaat) en sinds een dag of 3 af en toe wat last van mijn onderrug en af en toe een vlaagje van lichte misselijkheid. Vorige week in de dierentuin had ik ineens een moment van duizeligheid en onwijze niet te stille honger.
    Hoe ik me verder voel, helemaal opgewonden en vrolijk haha.

    Het is inderdaad een forum vol tegenstijdige berichtjes. De een zoveel geluk, de ander zo'n diep dal. Helaas weet ik hoe het voelt om in zo'n diep dal te zitten en gelukkig nu ook hoe het voelt om er in één sprong uit te springen. Ik gun jullie allemaal net zoveel geluk als mezelf en ik hoop dat jullie mij snel zullen volgen.

    Al vind ik het ook allemaal super spannend en hoop ik wel dat het een echte plakbeeb is!

    Liefs,

    Misty
     
  2. murphy

    murphy Bekend lid

    8 okt 2010
    877
    1
    18
    Misty, wat heerlijk voor je!
    Dus eigenlijk voelde je je niet heel anders dan normaal voor de ongi?
    Kan me ook wel voorstellen dat het nog steeds super spannend is. Nou, dit wondertje blijft gewoon lekker zitten! Dat moet wel!

    Fijn dat je op deze manier ff wat positieve energie brengt aan alle iui-ers. Ik vind het zelf in ieder geval enorm hoopgevend!

    Bij jullie was het toch twijfelachtig of zaad van mistyman wel goed genoeg was voor iui?? Nou, zo zie je maar weer! IUI hadden jullie helemaal niet nodig! Goed gedaan!
     
  3. sportmama

    sportmama Actief lid

    7 mrt 2010
    432
    0
    0
    administratief
    Gelderland
    Ooooow Misty, wat heerlijk, van harte gefeliciteerd!!! Wat zul je op een grote roze wolk zitten op dit moment! Geniet ervan meis, tis je zooo gegund!!!
    stiekem hoop ik je heeeeel snel op te mogen volgen maar dat duurt bij mij dus nog minimaal 6 weken.... of ik bespring sportman vanavond nog effe maar dat lijkt me geen goed plan in mijn situatie nu;)
     
  4. moppie79

    moppie79 Lid

    27 okt 2010
    70
    0
    0
    leerkracht
    Assendelft
    Hoi,

    sinterklaas net welkom geheten in het mooie Krommenie. Zal de komende weken hard voor hem gaan zingen, wie weet......

    sportmama: bespring hem maar voorzichtig! vijf is wel heel veel van het goede! Hoe voel je je nu? is de buikpijn al afgenomen? Is er zodra je ongesteld wordt alles weer normaal? Of moet je nog langer wachten?

    Misty: Van harte gefeliciteerd! wat een goed nieuws. Ga lekker op het bankje zitten. Hou alvast een plekje voor ons vrij, want we willen er allemaal op.

    babyborn: Ik twijfel ook, ik denkt sdat iedereen dat wel heeft. Ik weet dat ik het zonder MM niet red. Wil zelf niet besluiten om te stoppen, maar ik hoop dat het ziekenhuis dat voor mij doet als het echt uitzichtloos wordt.

    Voor iedereen: heel veel succes
     
  5. Laraxx

    Laraxx Fanatiek lid

    16 jun 2009
    2.218
    419
    83
    Waaauw Misty, GEFELICITEERD!!!!!! wat een geweldig nieuws joh!!!
    Geniet maar lekker!!! (dat zal niet moeilijk zijn he :p)

    Dithje, balen meis van je ongi. Mega knuffel!!!

    Sportmama, oooooh wat erg een gemiste maand:x Misschien staat er toch nog een zaadje paraat, dat zou mooi zijn!!
    Moeilijk om niet te klussen lijkt mij, maar een 5-ling kun je ooki weer niet riskeren he? Moeilijk :(

    Sloppy, kan me voorstellen dat je niet kan wachten op de terugplaatsing!!

    Quinty, meis hoe gaat t nu? Ik hoop echt dat het niet doorzet... duim voo je..

    @all, voel me ook niet echt top. mn eitjes doen voor de eerste keer een beetje vreemd!!
    Afgelopen woensdag had ik bij mn eerste fm 2 eitjes, 1 van 11 en 1 van 10. Deze zaten links. Vandaag weer fm gehad en links zijn gestopt met groeien :x en rechts zit er nu 1 van 11.5 :) normaal heb ik op deze dag al bijna de iui. Lange cyclus deze keer dus!!
     
  6. sloppyslayer

    sloppyslayer VIP lid

    10 feb 2007
    10.549
    0
    0
    zandvoort
    @misty: WOW wat een geweldig nieuws!! En dan 3+ op je test je bent al gewoon 5+ weken zwanger! Wat geweldig :D
    GEFELICITEERD!

    @Dithje: He balen zeg van je ongi! Op voor de volgende ronde

    @moppie: leuk naar sinterklaas toe. Ik denk dat wij volgend jaar pas sinterklaas gaan vieren. Dan begrijpt ze het wat meer.

    @Laraxx: balen dat je eieren niet mee willen werken! Ik hoop dat ze snel gaan groeien en je de IUI gaat krijgen.........en dan 14dgn later een mooie posi test :D
     
  7. Quinty79

    Quinty79 Actief lid

    4 nov 2010
    207
    0
    0
    Zo daar ben ik weer dames na de nodige tranen. Ik ben nog nooit zo emetioneel geweest als de ongi weer gaat komen. Ik kan wel blijven huilen. Ik moet zeggen dat ik gister een tijdje met m,n ventje heb zitten praten en dat ik me nu weer iets beter voel. Ik liet de moed even zakken. Het zag er zo goed uit. 2 follikels, goed zaad. en een mooi dikke baarmoederslijmvlies. Wat moet er nu nog gebeuren wil het wel lukken. Ik zit gewoon zwaar Kl*te in mijn vel. Ik herken mezelf niet bah! Me borsten doen nog steeds vreselijk zeer. En het bruin is weer minder.

    Misty,
    Van harte gefeliciteerd meid! Goed nieuws willen we graag horen dat geeft ook ons weer de kracht om door te gaan. Geniet lekker van je zwangerschap!

    Babyborn,
    Die hormonsters doen zeker veel met je. Helaas kunnen we nu even niet zonder. Is je ongi al aan het komen. Ik hoop het meis.

    Laraxx,
    Balen dat je eitjes langzamer groeien. Wie weet krijgen ze nu een groeispurt. Jij ook niet zo lekker in je vel. Het valt ook allemaal niet mee hé meis. Gelukkig kunnen we elkaar hier een beetje steunen.

    Sportmama,
    Hoe gaat het nu met je? Al een beetje over de teleurstelling van de verloren maand heen. Dikke knuf.

    Dithje,
    Balen van je ongi. Het is iedere keer weer zo,n klap. Dikke knuf.

    Fijne zondag allemaal X
     
  8. murphy

    murphy Bekend lid

    8 okt 2010
    877
    1
    18
    @ quinty: soms denk je, hoe moeilijk kan het zijn, 2 goede eitjes, miljoenen goede zaadjes, op het juiste moment. Maar het blijft toch echt een wonder, ongeacht de omstandigheden.....
    Wel beetje gek dat je zo emo bent, je zit vandaag toch al 14 dagen na iui?!? Ik duim toch nog even verder voor je!

    @lara: vervelend als die eitjes gek gaan doen. Da's niet de bedoeling! Wanneer krijg je weer fm?

    @sportmama: o jee, sportman wordt besprongen.......vierling is op komst........hoe gaat het nu met je? Beetje over ergste teleurstelling heen? Sterkte!

    @all: gistermiddag pregnyl gezet! Heb er dit keer meer last van, opgeblazen buik, misselijk. Nu maar hopen dat ik me nog een paar maanden zo blijf voelen!
     
  9. misty1984

    misty1984 Fanatiek lid

    17 mrt 2009
    1.550
    1
    0
    Noord Brabant
    Hey meiden,

    Voor jullie allemaal een dikke knuffel. Geef de hoop niet op, wonderen bestaan echt ;)

    Ik heb het ziekenhuis gebelt om de IVF af te zeggen en mag morgen bellen om een afsrpaak te maken voor een echo over 2 weken om te zien of het hartje klopt. Ik hoop het zo, vind het reuze spannend.

    Fijne zondag nog allemaal.

    Ik ga er gauw van tussen, even naar oma en dan komen mijn ouders nog even langs en vanavond werken tot half 10 en morgenvroeg weer om 7.00 uur beginnen ;)

    Liefs,

    misty
     
  10. moppie79

    moppie79 Lid

    27 okt 2010
    70
    0
    0
    leerkracht
    Assendelft
    Quinty,

    bewaar je tranen pas tot je echt helder rood bloedverlies hebt! Wie weet is het een innestellingsbloeding!
    De hormonenschommeling zorgt ervoor dat je uit je evenwicht bent en daardoor meer emotioneel. Laten we hopen dat het een positieve hormoonschommeling is en dat je niet ongesteld wordt.
     
  11. Laraxx

    Laraxx Fanatiek lid

    16 jun 2009
    2.218
    419
    83
    Dikke knuffel Quinty!!!
    Misschien heeft het wel een hele goeie reden dan je zo emo bent!!

    Ik heb morgenvroeg weer een fm, ben heel benieuwt..
     
  12. babyborn

    babyborn Bekend lid

    31 mei 2010
    677
    0
    0
    Helaas afgekeurd dus nu huismama
    Beverwijk
    Quinty,
    Rustig aan meid wie weet is het wel een goed teken je weet maar nooit zolang er geen rood te zien is proberen positief te blijven;)
    Mijn ongi is er nog steeds niet erg vervelend hoop dat ie er voor woensdag is dus we zien het wel.

    Laraxx,
    Raar he die eitjes ik weet er alles van hoop voor je dat het morgen beter is bij je want daar word je ook niet vrolijk van.

    Sportmama,
    Je hebt toch geen sportpapa besprongen he;):p hoe gaat ie verder alweer wat beter na vrijdag het zal je maar gebeuren zeg een vijfling ppff hee kan niet goed zijn dus laat sportpapa maar lekker met rust:)

    Murphy,
    Hoe is het met klussen rustig aan he hihi.....
    Wel vervelend dat je nu wat meer last heb van de pregnyl zou leuk zijn 9 maanden zo n gevoel;)......duimduim......

    Moppie,
    Leuk he sinterklaas intocht ja die van mij gelooft niet meer wel jammer aan 1 kant het is veel spannender als ze nog geloven daarom doen we nog wel aan sinterklaas is altijd gezellig.Het zou voor jullie een mooi sint kadootje zijn 5 december mijn duimen draaien weer hoor.


    Misty,
    Kan je het allemaal al een beetje bevatten meid leuk he echt zo toppie voor jullie je hebt het verdient hoor geldt voor iedereen hier.


    Hoop dat ik alles weer beantwoord heb anders sorry mijn hersenen zijn niet meer zo piep:D:D.....

    Alle,
    Hier nog steeds geen ongi te bekennnen erg vervelend normaal wil je het niet maar nu juist wel maar nog geen enkel spoor te bekennen.
    Af en toe denk je jaaaa en dan nee toch niet wat lichte krampjes hoofdpijn maar dan is het ook weer weg dus als het woensdag er nog niet is eerst een test doen dan beginnen met 10 dagen kuur om het op te wekken lekker allemaal jaggie........

    Groetjes babyborn......:)
     
  13. babyborn

    babyborn Bekend lid

    31 mei 2010
    677
    0
    0
    Helaas afgekeurd dus nu huismama
    Beverwijk
    Murphy,
    Hoe is het weer bij jouw daar in limburg heb je je voetjes nog droog
    ik zie alleen maar een hele hoop wateroverlast op het nieuws van limburg.
    Nou ik hoop dat jullie er geen last van hebben.....;)

    Groetjes babyborn.....:)
     
  14. sloppyslayer

    sloppyslayer VIP lid

    10 feb 2007
    10.549
    0
    0
    zandvoort
    Hier is de ongi doorgebroken! Dus ik ga voor de eerste Cryo-TP :D
    Ik heb er gewoon zin in.
    Nu maar hopen dat het net zo goed gaat als toen bij Megan en we gewoon zwanger raken :D

    xoxo
     
  15. babyborn

    babyborn Bekend lid

    31 mei 2010
    677
    0
    0
    Helaas afgekeurd dus nu huismama
    Beverwijk
    Hey sloppy,
    Ok lekker meid wanneer ga je dan beginnen deze ongi toch spannend weer en het zou lekker zijn dat het meteen weer raak is de eerste keer ik duim duim voor je;)

    Groetjes babyborn....:)
     
  16. sloppyslayer

    sloppyslayer VIP lid

    10 feb 2007
    10.549
    0
    0
    zandvoort
    @babyborn: We hebben de eerste echo afspraak staan voor 22-11 en dan horen we hoe het allemaal verder gaat lopen.
    Ik kan al een beetje berekenen wanneer de terugplaatsing zal zijn maar zekerheid heb je niet....
     
  17. Humpie09

    Humpie09 Lid

    7 nov 2010
    15
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi hoi,

    Ikke ook spannend hè!

    Su6 morgen

    Groetjes humpie
     
  18. murphy

    murphy Bekend lid

    8 okt 2010
    877
    1
    18
    @babyborn: ja, was heel gezellig weekend!
    En inderdaad, naast klussen :D:D hebben we ook nog de kelder van mijn schoonmoeder twee keer mogen leeghalen met emmertjes en gedweild, daar stond een paar centimeter water! :$
    Gelukkig hebben we zelf geen last gehad, voeten zijn nog droog hier, maar het heeft vier dagen aan een stuk door geregend! Nu is het eindelijk weer eens droog.

    Schiet niet op, met die ongi van jou! Maar je hebt nog een paar dagen...:(

    @sloppy: wat goed! Nu kun je er weer voor gaan! Ben benieuwd wanneer de tp plaats gaat vinden. Dit gebeurt dan in je eigen cyclus, of moet je ook aan de hormonen?

    Voor alle meiden die morgen naar zh moeten: heel veel succes!
     
  19. Quinty79

    Quinty79 Actief lid

    4 nov 2010
    207
    0
    0
    Goedemorgen dames,

    Murphy,
    Dat ik zo emotioneel was heeft waarschijnlijk met de hormonnwisselingen te maken. Het gaat nu wel weer. En ik ben weer even met beide benen op de grond gezet. We hadden zo,n goede hoop. Voor ons gevoel kon het gewoon niet mis gaan nu. Dus dan is de klap natuurlijk nog veel harder. Maar daar leren we weer van. Het blijven vervelende spuiten. Wanneer heb je de IUI? Succes weer meid!

    Laraxx,
    Hey lieverd bedankt voor je steun. Ik denk dat het vandaag wel door gaat zetten de ongi. Ik heb het al vreselijk in m,n rug. Ik hoop dat je Follikels mooi gegroeid zijn.

    Babyborn,
    Ik hoop zo voor je dat de ongi nog optijd komt. Ik heb voor de eerste IUI ook medicijnen gekregen om de menstruatie op te weken. Ik kreeg Primolut. Vergeet niet eerst te testen.

    Sloppyslayer,
    Wat goed dat jullie met de eerste Cryo-TP kunnen beginnen. Hopen dat jullie net zoveel geluk hebben als bij de eerste. Succes.

    All,
    Mijn follikles groeien altijd vrij snel met de hormonen. Op dag 10 met de echo zijn ze meestal al rond de 17 a 18 mm. Dan moet ik s'avonds de pregnyl spuit zetten om 24.00 u. Of ik de IUI nu s'morgens of s'middags heb. Dat is tot nu toe gebeurt. En dan twee dagen erna is de IUI. Hoeveel uur zit er bij jullie tussen de pregnyl en de IUI? Ik heb zelf het idee dat mijn follikel al te vroeg gesprongen is als het zaad wordt ingebracht. Aangezien ik best wel snel reageer op al die hormonen. Ik ga dit volgende keer wel met de gynaecoloog bespreken. We hebben pas weer een afspraak als de derde IUI ook is mislukt. Maar wat denken jullie zou het kunnen dat m,n eitje te vroeg springt aangezien ik zo snel reageer op de hormonen?

    Fijne dag allemaal!
     
  20. Laraxx

    Laraxx Fanatiek lid

    16 jun 2009
    2.218
    419
    83
    Ooh spannend sloppy nu je voor de tp mag gaan!! Succes!:D

    Babyborn, nog steeds niet ongi balen meid!!! Raar lichaam hebben we toch :$

    Quinty, oooh meid wat spannend allemaal.. Ooit komt het goed meis en wie weet al wel heel snel!! Denk aan je..
    Bij mij zat er elke keer 40 uur tussen pregnyl en iui, eerste keer was mn eitje al wel weg maar volgensmij 1 uurtje dus daar zat niet veel tussen. 2e keer zat ie er nog.

    Vanmorgen weer fm gehad, mn eitje was nu 15 dus is tenmiste op schema gegroeit (alleen wat later begonnen, lui ding :p)
    Ze willen me morgen weer zien en dan waarschijnlijk woensdag ook nog een keer! Maarja beter dat dan te laat...

    Humpy, hoe was jou fm??
     

Deel Deze Pagina