oh sorry moest even lachen ... was jij niet degene die de gehele zwangerschap heeft doorgerookt??? Lach maar.... heb hebt gelijk hoor... ik ben degene die de hele zwangerschap heeft gerookt... geen dag overgeslagen! En het is voor de niet-rokers ook niet te begrijpen dat ik niet ben gestopt... MAAR op het moment dat ik het kon heb ik doorgezet!! En geloof me in je kraamweek stoppen met alle stress, drukte en vermoeidheid erbij is het enorm zwaar. En dan ook nog mijn hele onrustige angstentoestand zonder ook maar 1 sigaret was ook zwaar! MAAR ik ben gestopt en nog steeds en ik ga niet meer roken..... Ik heb er voor gekozen om niet te roken omdat het ook veel beter is voor Julotte en daardoor "vervuil" ik haar niet en dan wil al helemaal niet dat anderen dat wel doen! Niemand rookt een peuk bij mijn meisje.... Zo dat is eruit haha! Maar moest ook wel lachen om de scherpe opmerking van LvdB hoor.... Pardon......hahaha! Ik ben idd weinig online geweest.... druk druk druk! Pfff Maar deze week wat rustiger dus bereid je maar voor op een hoop bijlezen hihi
Zo zeg, hoef niet veel bij te lezen. Babe, hoe lijkt met je kleine kereltje? Mamavanelianne, oei, dat is schrikken he!! Hoe gaat het nu met haar? Yend, jammer dat ie heeft afgezegd, maar goed plan van je, morgen gewoon zo doen! Meissie ligt lekker te slapen. Nog een keer zo'n hoestbui gehad. Straks nog even vernevelen en misschien een flesje en dan hoop ik dat ze een goede nacht heeft.....ik ga even een filmpje kijken of verder in mijn boek.....nog even bedenken. Slaap lekker vast voor iedereen!
Ik ben vandaag naar de doop geweest met Julotte dan en ze heeft zich voorbeeldig gedragen. Ze lag in de maxi cosi maar steeds als die pastoor ging praten door de microfoon kwam ze steeds omhoog! Dan werden die ogen groot hahaha! Dus heb ik haar op schoot genomen.... heb er een foto van maar die staat bij mijn mama op de camera.... Julotte voor de eerste keer in de kerk haha! Ik had alleen niet zoveel met de mis zelf.... niet mijn ding! Maar ja het hoort erbij als je een uitnodiging krijgt! Ik ga even de Pelgrimscode terug kijken op internet... even zien of het wat is! En even relaxen want had een enorme stress dag vandaag verder.... pff moet even niets doen nu! Tot morgen meisjes.... slaap lekker O, ja nog even.... Yes een dikke knuffel nog voor je! Hoop dat je vannacht wel wat beter kunt slapen!
Linda hoe is het met Jordy???? Lees net je www op hyves...... was schrikken zeg! Voor de meiden zonder hyves... (als ik zo vrij mag zijn Linda) uhmmm kinderen. Komen we thuis uit papendrecht en Jordy had honger. Dus ik snel mike eten geven en jeroen al vast begonnen aan het eten . Draai ik me om staat JOrdy ineens de fles motilium leeg te drinken. ( en hij stond nog wel zo hoog weg) Zegt hij heel trots 'zelf doen he mama'. Schrok me kapot. HA-post gebeld en we moeten om 22.30 nog een keer wakker maken om te kijken of hij nog goed reageerd. Maar volgens mij valt het mee wat hij gedronken heeft. @ Thuis aan het bijkomen van de schrik
Jelmar moppert wat in zijn bedje... Hoop wel dattie fijn doorslaapt, en zoniet komtie maar lekker bij ons liggen! Hoop dat Sara ook een goede nacht heeft! Die jordy toch, hoop dat et meevalt! Trusten dames!!
Tuintjes vraag!! ik ben heel vrolijk ff wat tuintjes aan het leeg jatten.. gaat prima.. maar hoe kan ik zelf wat verbouwen? en hoe kan ik wat kopen ofzo??
Nathalie: Hij ligt lekker te slapen, maken hem straks nog een keer wakker om te kijken of hij nog goed reageert, moet ook een stukje lopen en even praten. Als hij verschijnselen heeft die op een epeleptische (of hoe je dat ook schrijft :s) lijken moeten we weer de HAP bellen. Weet ook echt niet hoeveel hij op heeft. Maar ik denk dat het wel mee valt
Oooh Jordy!! Schrikken!! Wij hadden hier vanavond ook een draaaaama. Ik had mijn potje met antidepressiva op een plank boven het bed gezet. Nathan kon daar nooit bij, maar nu zag ik ineens dat het potje leeg was Mijn GOD. En er zaten nog 4 pillen in. Ik meteen 112 gebeld, denk straks krijgt hij een overdosis. Gelukkig (!!!) vond ik alle pilletjes terug in bed, maar jezus wat ben ik geschrokken. Heb heel hard gejankt. Ben in 15 minuten tijd 10 jaar ouder geworden. En Nathan zei ook nog toen we 100 x vroegen of hij die pillen had opgegeten doodleuk ' Jaaaah, lekker! 3 snoepjes' Godgodgod. Maar nu staan ze dus nog hoger en helemaal veilig. Ik kom er amper bij met mijn reuze lengte.
Zieke kindjes: Worden jullie maar allemaal snel beter. Dikke knuffel. en jullie mama's niet zo laten schrikken Yes: Dikke knuffel
hoihoi! zo mijn s.ouders zijn er net weer vandoor en ging redelijk... ze was moe dus vroeg onder de wol vandaag! hoop dat ze geen terugval krijgt... woensdag moet ze weer naar ziekenhuis voor controle...spannend! Jelmar: hoop dat je lekker slaapt lieverd! mama is morgen wel vrij maar is wel fijn dat ze een goede nachtrust behoud AM: wat fijn zeg dat het stabiel blijft en langzaam aan wat beter lijkt gaat!!! een hele dikke knuffel voor je want ik vind dat je er heel sterk instaat en je jezelf helemaal inzet voorhet herstel van je meisje!!! geheel logisch natuurlijk maar wel super hoor schat!!! YenD: slaap lekker meissie en hoe was de macaroni?
hihihihihi maakt niet uit hoor meis. ik snap het wel. en vind het heel goed van je dat je gestopt bent, vooral met al die stress in het begin! you go girl! had trouwens asz's reactie gemist. goed ook dat julotte het zo lang heeft volgehouden. jordy: jemig das schrikken! weet niet wat het is, maar klinkt niet goed.. heb vrijdag bhv gehad en zie nu weer allemaal gevaren inhuis.. ga denk ik ook kinder ehbo volgen. wordt vergoed door zorgverzekeraar vlg jaar nou echt trusten
macaroni was okay, worst was verbrand, ik stond jankend in de keuken, darren brak de tent af en dean had honger dus ook aan het janken.. dus werd macaroni met kaas, en bruine bonen voor dean. daarna alles op bed gegooid, en mn moeder gebeld om een half uur achter elkaar te huilen.
ah ik was al benieuwd wat het was maar toch wel schrikken denk ik maar zo! sterkte ermee meissie!!!! gaat verder trouwens alles wel goed met de jongens linnie??? beetje een tevreden gezinnetje zo , nu de oorzaak "bekend" is?
ach meis toch........... heb met je te doen.... maar wel super fijn dat je mama er voor je is en je je hart bij haar kan luchten!!!! maar vergeet niet dat je een hele sterke meid bent , die al veel heeft overwonnen en je dit ook zeker te boven komt!!! bij ons kun je altijd terecht! ***knuf***
Aszz en Linnie tering joh dat is egt wel schrikken. Linnie je weet hoe een insult zich uit? (Epileptische toeval) ? Niemand ervaring met weight watchers? Net ff potje zitten janken bij so you think danste lorenzo op nummr MAD WORLD dat nummr is gedraait tijdens crematie van vriend van mij. Elke keer weer janken tijdens dat nummr
Dag: Met de jongens gaat het super. Mike is alleen soms een beetje eigenwijs. Drinkt alleen bij mij en me schoonmoeder. En drinkt alleen als hij in een wipstoel zit met zijn knuffel in zijn handen. Zelf zit ik op dit moment niet zo lekker in mijn vel. Ik zie heel erg tegen die provocatie test op die mike moet ondergaan. Omdat ik nu zo'n ander mannetje heb dan voor de kmvrijevoeding. Ik heb niet het idee dat hij echt super allergies is, maar meer dat hij de koemelk gewoon niet verdraagt en ben bang dat hij dar die test niks laat zien en dat we dan weer terug moeten op gewone voeding en dat hij dan thuis weer gaat weigeren.
natas: Ik weet niet precies hoe het gaat met zo'n aanval. Maar in de bijsluiter stond dat zijn spieren konden verstijven, dat hij kon gaan schokken en dat hij heel suf kon worden
@ natas: nee sorry geen ervaring... is misschien wel nodig maar nee tot nu toe dus nog niet haha! @ linnie: kan me voorstellen dat je het geen fijn idee vind die test.... maar ik zou het dan ook wel aan de arts zeggen dat je het zo moeilijk vind... maar ik kan me niet voorstellen dat ze het nu willen terug draaien qua voeding! zij zien ook heus wel het verschil hoor!!!!!!!!!! dikke knuffel en komt helemaal goed! en mochten ze moeilijk doen tijdens die testen..........JIJ BENT HUN MAMA en JIJ hebt het laatste woord in wat er gebeurd!!! ook voor jou een hele dikke knuffel meissie!