mmmm wij hebben hier nog geen schoentje gezet...gaan we in de loop van de week doen, moet eerst nog wat halen om erin te doen
Senn, ook al zo'n fijne zondagmiddag gehad! Alleen balen dat Karsten koorst heeft, hoe is het nu? Ramoon, ook een fijne middag gehad maar ik begrijp wel dat beide boy's ook koorts hebben. Het lijkt wel te heeresen. Sterkte nog met je vriendin poeh lijkt me allemaal niet makkelijk hoor.
Ik dacht gisteren nog van zou je aan het bevallen zijn. Misschien je slijmprop die je stukje bij beetje aan het verliezen bent?
KK, wat heerlijke nacht heb je achter de rug. Balen van de kinderlaptop mss idd een makkelijke zoeken, mss via MP? Ling wat vond Justin van zijn schoenkado? Daantje, mss duurt het nog ff voordat de medicatie en voeding werkt.
nee helaas nog niet ik wil wel graag hoor... het rommelt wel daarbinnen maar het wil nog niet echt doorzetten. Vanmiddag weer naar de vk en die gaat toucheren en kijken of er meer vordering is tov vorige week evt weer strippen als ik dat wil
ik ga het ook niet iedere dag doen hoor enne hier geen voorraad en helemaal geen pepernoten ofzo want die leven hier niet lang dus straks moet ik toch wat boodschapjes doen en dan maar even wat halen
Gisteravond toen wij naar bed gingen heb ik nog een keer zijn temp gemeten en een zetpil voor de nacht gedaan en toen had hij 36,2C (koukoorts) en vanmorgen werd hij wakker met 36,4C en het gaat nu best aardig dus ik zie wel wat de dag brengt met de temp. Hij heeft vanmorgen ook geen zetpil gehad van mij en hij heeft al 2 bekers drinken op (logisch al je 's nachts hebt liggen zweten van de koorts) en een hele boterham.
Lies, ik denk dat je idd je slijpprop verloren bent, dan zal het niet al te lang op zich wachten, maar ik snap dat elke dag te lang is Nog ff meis! Ik hoop dat ik niemand vergeten ben bij het teruglezen moest ook zo gehaast... Hier gaat het ruk met Lo, zoals ik al eerder melde ik wordt vandaag teruggebeld door HA, mijn HA had sowieso al gevraagd of ik haar na het weekend wilde bellen dus ze leeft wel mee. Gister zijn we naar mijn schoonouders geweest om te eten, had er absoluut geen zin in maar goed wat moet dat moet. Lo is erg verkouden, ze had gister middag wat verhoging maar was ook na een paar uur gezakt. Ze hoest heel veel, klinkt schoor en heeft veel last van slijm. Vanmorgen na haar fles gelijk weer neusspray gegeven want ze kon amper adem halen. Ook Tygo begint weer te "blaffen" (hoesten) maar is verder wel lkkr zichzelf. Ook begint hij steeds meer te kletsen hihihi. Strax komt een vriendin met haar meisje op de koffie wel ff gezellig. De vaatwasser doet het nog steeds niet! Die vriend van Hugh die er verstand van heeft, heeft alweer 2x afgebeld om langs te komen...nou ga vanmiddag maar de servicedienst bellen want een verstopping kan het gewoon echt niet zijn. Onze gootsteen loopt na 3 verschillende ontstoppingsmiddelen weer super door dus ik had gehoopt dat dat ook storing van de vaatwasser had opgelost maar helaas. Dan maar weer alles met de hand, dat is ongeveer 3x per dag afwassen.......zucht. Tygo was overigens voor zijn doen belachelijk vroeg wakker (even voor 7 uur hoorde ik hem al). Nou ja kan ie vanmidag lkkr door tukken. Met mezelf gaat het eigenlijk wonderbaarlijk goed....tuurlijk heb ik nog wel es mijn irritaties als Tygo weer eens z'n bui heeft. Maar voel me wel moedeloos als ik zie dat Lo zo;n pijn heeft. Soms moet ze wel lachen door de tranen heen maar goed het blijft zielig. Ze ligt nu toch alweer bijna 2 uur te slapen na haar laatste fles... zit nu te twijfelen om haar weer op aanvraag te voeden....
Hoe laat moet je? Bij Karsten hebben ze mij toen 4x in 1 week gestript en na de 4e keer gebeurde er eindelijk iets.
Ik bij Sven ook niet maar was toen ook pas 38,2 toen ik werd ingeleid en bij Maarit en Karsten was het dun soms waterig slijm met wat roze afscheiding maar niet echt bloed te noemen.
de afspraak is pas om 16.10 uur dus ik moet nog de hele dag wachten... maar het strippen is zoooo ontzettend pijnlijk bij mij dat ze tussendoor moeten stoppen