Goh heb je vrij van het weekend ( werk alleen door de weeks ) Nee hele weekend bezet Gohg wat brengt jou hier, "straaljager" Wat wil je op je verjaardag? Een jaartje terug Ben je bezig met stofzuigen, krijg je de vraaag, WAt ben je aan het doen? Een balletuivoering op een nieuwe melodie.
Saat er op het aanrecht, boontje,kip en aardappelen, komen ze hoor, Wat eten we vandaag? Macaroni Staan ze ook nog raar te kijken dat er boontjes aardappelen en kip op tafel neer zet
Kom veel bij de kruidvat voor naproxenatruim ( migraine) ze kennen me daar, voeren complete gesprekken met mij. Ze weten precies wieik ben. Nog vragen ze "bent u bekent met dit middel" Staan ze raar te kijken als ik zeg, JAAAAA, in een lepel , verhitten naaldje erbij en spuiten maar.
whahahahahaha.... hij zal vast wel s genoemd zijn (niet hele topic gelezen) maar toen ik 9 maanden zwanger was kreeg ik de vraag: "goh wat leuk? ben je zwnager???.. ik: Nee.. ik ben gewoon dik!!.. tsssssss....
of toen mijn neefje van 20 vroeg na de bevalling: Deed t zeer?? de bevalling??.. ik: zal ik s proberen een voetbal naar binnen te douwen in je asss..?? Nee hoor deed geen zeer.. nog een keer, nog een keer!!
Hahaahah ohh dat is erg Ken een die was 8 maand zwanger, maar helemaal niet dik, stond ze pampers te halen , krijgt ze de vraag "weet u zeker dat u deze nodig bent" ? Ze antwoorde terug, ja voor me vriend kan ik hem opsluiten in zijn kooi hoef ik hem er ook niet meer uit te halen.
Die keek, trok wit, draaide zich om en is in denk het magfazijn gegaan. Ze ging in elk geval de winkel uit. Andere kassiere die verontschuldigde zich tegen over haar.
Ik heb een aantal maanden terug met de auto een paaltje geraakt met de zijkant van de auto, wilde de auto aan de kant zetten omdat er een andere auto langs wilde. Dus ik stap uit om te kijken wat de schade is komt er een man aan " had je dat paaltje niet gezien?" Ik helemaal over de zeik " jawel joh maar ik spaar deuken en krassen! " we hadden de auto net een week daarvoor nieuw gekocht pfff.
Heb ik net de afwas gedaan, komt m'n man er aan en vraagt: hey, heb je de afwas al gedaan?! Nee joh, dat waren de kaboutertjes, ze zijn net weer weg. En dan hij, na even nagedacht te hebben: Je hebt ze toch wel bedankt he?
Lol echt geweldig topic Ik kreeg ook vlak voor mijn bevalling (en ik had echt een mega toeter naar voor toe) de vraag: O ben je zwanger? Echt zo dom En toen ik een keer zeiknat van de regen op mijn werk aankwam: Goh, regent het? Nee ik heb eigenlijk nog ff een rondje in de sloot gezwommen voor ik naar binnen kwam. En ze vroegen ook vaak tijdens de zwangerschap: En weet je wat het wordt? Het wordt niet het IS... en nee dat wisten we dus niet
Mijn vriend is turks en ik ben nederlands. Zit hij een turks programma te kijken, gaat ie mij steeds vragen: nou ja, wat vind jij daar nou van, belachelijk toch dat die man dat zegt? Ehm, schat, ik spreek geen woord turks Ik was bij de bloedafname voor bloedprikken tijdens de cyclus. Moest meteen even een afspraak maken voor kwakkie manlief in te leveren. Zegt die vrouw met mijn pasje in haar hand: is dat op dezelfde naam? Nou mevrouw, als ik dat kwakkie zelf kon produceren ging ik ermee bij het circus
Die krijg ik vaak te horen ja Ik schrijf elke week een paar artikelen voor het regionale dagblad en meestal word ik naar evenementen gestuurd, waar ik mensen die daar nietsvermoedend rondlopen wat moet vragen. Ik heb van alles uitgeprobeerd, maar 'mag ik u wat vragen?' komt nog het beste uit de bus als ik kijk naar de o-zo-grappige antwoorden die op allerlei soorten vragen komen. Het is niet makkelijk een zin te bedenken om iemand iets te kunnen vragen. Als ik plompverloren vraag wat ik wil weten, zeggen ze: kun je niet eerst even vragen of ik zin heb om te antwoorden? Vraag ik dat eerst, krijg ik een gezicht te zien waarop te zien is dat ik een heel domme vraag heb gesteld. Het is ook nooit goed... :x:x
Laatst ook belde mijn tante naar ons huis nummer, omdat we in het telefoonboek staan. en wou ze dus even testen of het juist was.. Dus ik neem op,... zegt ze hee.. jij ben toch aan het werk? toen dacht ik ook van uhmm waarom bel je dan? En ook zo dom iets dan krijg je een smsje van.. Eej ben je al wakker??
Stuur ik ook zo vaak als je belt word degene wakker van een sms niet als ik dan een sms terug krijg dan bel ik altijd.
Mensen bij miljoenenjacht. Stoppen ze bij 180.000 euro omdat ze de gok niet willen nemen. Maar dan zeggen ze: ik weet zeker dat de 2.500.000 in mijn koffer zit, zeker weten. Waarom speel je dan niet door? trut
Ik zit nu met 2 vingers aan elkaar getapet, omdat ik vrijdag mijn vinger tegen de muur aan heb geslagen. Krijg ik de vraag "waarom doe je dat dan ook?" Vond ik leuk, nougoed
ooooh, die is zo herkenbaar. ook als het dan een keer fout gaat, roepen ze meteen: 'ja, ik wíst het!' waarom speel je dan door? leuk topic, al word ik zelf in het echt heel chagrijnig van mensen die op iedere doodnormale vraag een 'grappig' antwoord moeten verzinnen
Ik heb niet alles gelezen maar wat een geinig topic Als ze in een snackbar vragen "Kan ik u helpen" ofzoiets, dan zeggen wij vaak "Nee, dankje, ik kijk gewoon even rond".