Dames, wij willen in januari graag weekendje weg met z'n drietjes, Jelmar is dan zo'n 9 maand, waar gaan we heen? mijn man vind niks meer aan centerparcs....maar goed, is wel ideaal qua zwembad en eetgelegenheden e.d.... jullie nog goede tips?
Landal Vennenbos in Brabant, is wel in Centerparcs stijl, maar dan een stukje goedkoper. Zeer mooi park!
efteling bosrijk? Even de aanbiedingen in de gaten houden, dan is het nog best betaalbaar ook.. Mooi nieuw huisjespark, lekker zwembadje en in de Efteling kun je ideaal wandelen en er zijn nog best wat attracties die leuk zijn met een kleintje als je er tóch bent.
Landal en de parken van Landal op de veluwe zijn echt super! Lekker ontspannend en rustig en je kunt zelf het park kiezen aan de hand van wat je belangrijk vind!
Efteling zat ik idd ook gelijk aan te denken. M'n zwager is bij Hof van Saksen geweest en zei dat dat ook leuk was.
Slagharen heeft ook huisjes enzo. Duinrell ook. Anders misschien kijken voor een particulier huisje van iemand in bijv. de veluwe o.i.d.
Vind ik ook, en stukken goedkoper (maar ik weet niet of dat belangrijk is voor jullie). Vorige week zijn wij naar Landal Aelderholt in Drenthe geweest. Echt een leuk park. Leuk zwembad voor kleintje en een groot indoor speeltuin. Met snackbar en kindvriendelijk restaurant. Bosrijk Efteling lijkt me ook erg leuk. Of Pipodorp bij Oranjestad (Drenthe). Wij zijn ook een keer in Aquadelta (Bruinisse/Zeeland) geweest. Ook erg kindvriendelijk en hele mooie huisjes..
Ik zag een paar dagen geleden een aanbieding van pipodorp (wat een naam trouwens)...een weekend voor 200 euro incl. eindschoonmaak etc. De aanbieding was geldig voor november en december.
Houden jullie van rust? Mss is dit dan wat; Landgoed t Wildryck - Hogenboom Vakantieparken Lijkt ons een heerlijk park..
Wij gaan altijd via roompot, hebben nu eind januari een midweekje met de kids naar weertebergen, 4 nachten met 4 personen voor maar 67 euro !!
Duinrell? Vlak bij de kust, lekker uitwaaien... Of in een klein plaatsje bij de kust een appartementje huren? Bijv Callantsoog of vrienden van ons gaan altijd naar Julianadorp met hun kleine ventje ( nu 1 jaar oud). Ze boeken dit altijd via internet, er zijn genoeg particulieren die een huisje/app verhuren... Succes met zoeken en leuk vooruitzicht btw!