September 2010 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door wendy1983, 7 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ktje

    ktje Fanatiek lid

    7 mei 2007
    1.313
    0
    36
    mejojo veel succes in het zkh.... gelukkig heb je een super nacht achter de rug(MOGEN ER NOG VELE VOLGEN ;))

    Jinne: we hebben nog geen idee hoe het gaat lopen, in België hebben ze allemaal andere wetten en regels. Vorige keer mochten we alleen mee tot aan de deur. :( :$
    Wat heeft Jelle trouwens ook heerlijk geslapen..

    Amigo: hoe is de nacht met Finn gegaan?? Hopelijk goed net als de rest van de dag..

    karagoz: beterschap hopelijk ben je vlug van je verkoudheid af...

    Sann: hoe is het met je meisjes?? wanneer komt je mannetje weer thuis?

    Michelle: hieper de piep hoera Luka 3 jaar... fijne dag!!

    Mama van Sepp: je bent zelf een toppertje
    Buddy teddy hoe is het met jou??

    Dames missen jullie ZIJ en Seth ook een beetje?? Zie af en toe nog wel eens een berichtje van Seth maar ZIJ is volgens mij al lang niet meer geweest..

    Blinky: hoe is het met Denny??? Helpen de zetpilletjes een beetje??


    uhhhh rest ben ik kwijt
     
  2. Karagoz

    Karagoz VIP lid

    14 apr 2006
    7.984
    0
    36
    Moeder en verzorgende
    ergens in het land
    ik mis zij ook wel... en seth ook, die waren echt veel op het forum en nu helemaal niet meer alleen seth zo af en toe
     
  3. ktje

    ktje Fanatiek lid

    7 mei 2007
    1.313
    0
    36
    Ik heb trouwens nog steeds geen kerstkado's... iemand tips??? :(
     
  4. Sabbe

    Sabbe Fanatiek lid

    7 aug 2007
    2.976
    0
    0
    Wetteren (B)
    hier nog maar net klaar met de sintkado's....
     
  5. annekulpe

    annekulpe Fanatiek lid

    7 sep 2006
    4.277
    2
    0
    gastouder
    zwolle
    mejojo lekker z'on lange nacht! succes vandaag

    michelle gefeliciteerd!

    ohhh ben toch zo kippig..kan nog weinig onthouden
    sorry dames
     
  6. annekulpe

    annekulpe Fanatiek lid

    7 sep 2006
    4.277
    2
    0
    gastouder
    zwolle
    heb sint nog niet eens klaar haha
     
  7. ktje

    ktje Fanatiek lid

    7 mei 2007
    1.313
    0
    36
    wat hebben jullie dan als sintkado's?

    Ik vind zo moeilijk voor de kids, denk dat we voor Ryan maar geld vragen voor op zijn rekening... Tja en voor Amy??? Hoeveel speelgoed heeft een kind nodig? en daarbij vind ik 2 een moeilijke leeftijd, veel speelgoed is vanaf 3..
     
  8. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    oow wat verwaarloos ik jullie. Sorry sorry sorry. Ging hier niet zo lekker de laatste paar dagen.

    @Ktje: heel veel sterkte de komende dagen
    @Mejojo: lekker zo'n nacht. Succes in het ziekenhuis (kan alleen niet vinden waarvoor je meot)
    @Blinky: las dat je emt Denny naar de huisarts moet op hyves. Succes. arm ventje
    @Amigo: hoe gaat het met Finn?

    Hmmm, das alles wat er is blijven hangen helaas.

    Gisteren met Aelinn naar de huisarts geweest en zij dacht ook aan reflux. Verwijzing naar de kinderarts gehad en daar kunnen we mandagmiddag al terecht. Das wel fijn zo snel.
    Mn man is gelukkig weer thuis gekomen gisteren. wel fijn want ik redde het niet helemaal meer de laatste paar dagen.
     
  9. Sabbe

    Sabbe Fanatiek lid

    7 aug 2007
    2.976
    0
    0
    Wetteren (B)
    ja, maar ik vind sint echt iets waar speelgoed bij hoort.
    Wij hebben voor de oudste de snoepfabriek van playdoh, een stempeldoos, een puzzel en een lopende kat.
    Voor Jarne een cars-knutseldoos, een spel van piet piraat en daar moet nog wat bij.
    Voor Jesse een grote koffer met werkgerei, een trekhondje, auto's.
    Voor Laissje een loopolifant en een popje in een rugzak.
    Voor Jonah Disney-babyspeelgoed (maar hem geven we meer iets omdat de andere kindjes zich geen vragen zouden stellen)
    En natuurlijk chocolade en speculoos :)
    En ik kijk heeeel erg uit naar hun gezichtjes op die dag :D
     
  10. Jane1983

    Jane1983 Fanatiek lid

    30 okt 2009
    3.410
    0
    0
    Nijmegen
    Hier ook een goede nacht gehad, alleen om half twee even Elize haar neusje moeten sprayen want zat helemaal dicht. Heb ze om 09.00 uur wakker moeten maken.

    Utrecht is denk ik een betere locatie maar voor mij maakt het niet zoveel uit. Ik kan alleen di en vr omdat dat m'n vrije dagen zijn.

    Ktje ook hier denk ik aan jullie
     
  11. annekulpe

    annekulpe Fanatiek lid

    7 sep 2006
    4.277
    2
    0
    gastouder
    zwolle
    voor valentijn hebben we meccano en voor zn v-smile het spel van cars
    en voor madelief van die bungels voor aan de maxi cosi en mn vriend krijgt de roe :D
     
  12. annekulpe

    annekulpe Fanatiek lid

    7 sep 2006
    4.277
    2
    0
    gastouder
    zwolle
  13. Sabbe

    Sabbe Fanatiek lid

    7 aug 2007
    2.976
    0
    0
    Wetteren (B)
  14. Hadassa

    Hadassa Fanatiek lid

    6 jun 2009
    3.926
    422
    83
    Goedemorgen meiden,

    Lekker geslapen hier! Dochter is vandaag vrij van school en was uit logeren een nachtje, dus lekker relaxed aan doen vanmorgen en knuffelen met m'n baby in bed. Hij is zo vrolijk he, heerlijk mannetje. Had ik hem de fles gegeven op bed, lag hij heerlijk helder in het rond te kijken, zo lief.

    Ik dacht, kan wel lekker met hem in bad gaan, was zelf na de bevalling nog niet in bad geweest, dus bad aan, verwarming hoog, spullen klaarleggen, grote handdoek voor Olliver over de verwarming.... zelf uitkleden, Olliver uitkleden en in bad! Dat was echt genieten, hij vond het zoooo lekker en was helemaal ontspannen. Ik had hem voor me in het water drijven, hij dreef echt zelf, had alleen 1 hand onder zijn hoofdje, meer niet en hij dobberde heerlijk rond. Nou dat vond hij lekker hoor, langzaam aan werd hij helemaal rozig en begon hij in slaap te vallen. Lekker tegen me aan gelegd, water scheppen over hem heen, en weg was hij, vertrokken naar dromenland. Dat zijn zulke heerlijke momenten. Ik had mijn badjas klaargelegd om snel aan te schieten, maar toen ik eruit ging om Olliver in de handdoek te wikkelen, bleef hij lekker slapen, ook toen ik hem op het aankleedkussen legde, dus ik weer terug in bad en zelf ff mijn haren etc gewassen.

    Op het moment dat ik klaar was, werd hij weer wakker, dus ik uit bad, afdrogen, maar Olliver lag zo lekker relaxd rond te kijken, dus ik kon mezelf gewoon eerst helemaal aankleden. hij lag maar lekker naar me te lachen en was helemaal ontspannen. nu ligt hij hier naast me in de wagen lekker rond te trappelen met zijn beentjes.... ik vind dit echt een heerlijke leeftijd hoor, zo gezellig en helder is hij nu. En die lieve lachjes laten me echt smelten.... Dan voel ik me echt heel trots hoor. Ik bedacht me net dat ik niet echt een roze wolk had na de geboorte, maar nu echt wel. Ik geniet enorm van mijn kleintje nu. En daar ben ik erg blij mee!

    Mejojo, sterkte en succes vandaag meid! hopelijk gaat alles goed komen en heb je geen pijn! Fijn dat je dochtertje zo lekker heeft geslapen

    Oh ja, Olliver drinkt de laatste dagen erg slecht. Ik zit weer op 120 per fles momenteel en dat drinkt hij niet eens op. maar verder is hij wel vrolijk en slaapt goed etc, dus maak me niet druk hierover.

    Michelle, gefeliciteerd met Luka! Fijne dag vandaag met elkaar!
    Amigo, hoe is het nu met Finn? Hoe is de nacht gegaan?
    Sann, je hoeft je echt niet te verontschuldigen hier, je hebt genoeg om handen! Je komt tenminste steeds nog hier, en daar ben ik al blij mee! Fijn dat je man weer thuis is meid, ff weer rustig bijtanken een beetje he. Hoe is het met je man en zijn klachten nu?
    Annekulpe, je vermoeidheid is niet fijn. Misschien ff extra vitaminen slikken? En je rust nemen als het mogelijk is. Als jij je lekker voelt in je vel, geniet je ook meer van alles!
    Meeting, Utrecht is nog ruim 2 uur voor mij rijden, maar ik vind het wel leuk om jullie en de kindjes te ontmoeten.
    Karagoz, grappig dat jij van die harige kereltjes hebt haha... gelukkig is het dan geen meisje, arm kind met al die haren over haar lijf, gaat ze later van balen dan denk ik hihi!
    Zij, ik mis Zij ook hier hoor, maar heb emailcontact met haar. Gaat verder goed met haar en de de kids. Ze heeft helemaal afstand genomen van dit forum, niet om ons, maar gewoon voor zichzelf trok ze het niet meer.
    Blinky, zo sneu dat exceem bij je kleintje, lekker vet houden idd. Ik weet dat nertsenolie erg goed werkt bij exceem, misschien een idee. Hoe gaat het nu met jouw exceem? Je mag nu je medicatie weer slikken toch? En hoe staat he tmet je glucosewaarden nu na de bevalling? Moet jij toevallig nog een glucosetolerantietest doen?
    Sabbe, wow, ik krijg steeds meer respect voor jou.... nu al voor al je kindjes de sint cadeau's klaar...! Zoooo goed he, kan je niet een beetje van jouw energie doorsturen naar hier hahaa... nee hoor, ik heb geen klagen, alleen vind ik het al een heel gedoe om weg te gaan met Olliver, op tijd terug te zijn voor Eline tussen de middag.. laat staan nog meer kindjes mee te moeten nemen zoals jij. Leuke cadeau's ook hoor!
    Hier gaat dochter denk ik een Ds spel krijgen... ze gelooft niet in de sint, dus dat scheelt, maar is wel altijd leuk natuurlijk!
    Met Kerst ben ik helemaal niet gewend om pakjes te doen... zal er eens over nadenken om het te doen met vrienden ofzo... wel erg leuk!
    Kt'tje, dikke knuffel voor jou, je mannetje, je kleine manneke en dochter! Geniet lekker van deze dag met elkaar!
    Joba, jij ook een dikke knuffel, hoe gaat het met de voeding nu?
    MamavanSepp, hoe heette dat masker ook al eens weer? Helaas kon ik de pillen gisteren niet ophalen, omdat de groothandel ze niet meer leverde begreep ik van de Apotheek. Dus moet ff verder zoeken, kan ze wel zo online bestellen en had ik al gedaan, alleen met het betalen kreeg ik een foutmelding, heb er al een mail over gestuurd naar hen.

    Oh ja, ff trots op mezelf hoor.... ben nu na de bevalling al 26.5 kilo afgevallen... zo blij mee!


    Zo, mijn geheugen is nu ff leeg, weet ff niks meer terug te halen waarop ik moet reageren....

    Hadassa
     
  15. blinky

    blinky VIP lid

    11 feb 2010
    8.249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    wauw wat een heerlijke nacht. veel succes in nijmegen
     
  16. blinky

    blinky VIP lid

    11 feb 2010
    8.249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    och arme valentijn. beterschap voor hem. lekker dat madelief wat langer gaat slapen. die vermoeidheid zal dan met een paar dagen waarschijnlijk minder worden. kan ook erg aan het weer liggen hoor
     
  17. blinky

    blinky VIP lid

    11 feb 2010
    8.249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    van harte gefeliciteerd met de verjaardag van Luka. een hele fijne dag en geniet ervan
     
  18. Mama van Sepp

    Mama van Sepp Fanatiek lid

    5 feb 2010
    3.399
    0
    0
    Zo dat klinkt inderdaad als een super lekker ochtendje!

    Het masker heet groene leem van het merk vertargil. Bij de gezondheidswinkel op internet te krijgen
     
  19. annekulpe

    annekulpe Fanatiek lid

    7 sep 2006
    4.277
    2
    0
    gastouder
    zwolle
    ben ook al een poosje aan t snotteren en daar word je ook moe van
    (madelief trouwens ook al een week of 4)
    en ik zit ook niet helemaal lekker in mn velletje...
    vitaminepillen slik ik al een poosje...

    valentijn hoest zo vreselij, gelukkig had ik nog van die balsoclase hoest zetpillen, echt een wondermiddel! alleen niet meer te verkrijgen in nederland
    gelukig heb i iemand op t forum gevonden uit belgie die ze voor me wil kopen en opsturen, zou niet wat te doen zonder die zetpillen

    even voor de moeders die al een kindje hadden! hoe reageerden zij op hun broertje/zusje en hoe is dat nu?
    valentijn reageerde vrij heftig ( is natuurlijk 3,5 jaar alleen geweest) ik moet er wel bij zeggen dat hij ontzettend lief is voor madelief
    maar hij is boos ( in zn stem) , schreeuwerig, brutaal , luistert slecht...en dan met name tegen zn vader (ook wel tegen mij, maar veeeeel minder), de papa kan ook helemaal niks goed doen...
    zodra mn partner thuis komt is het gelijk weer oorlog met die 2 en dat gaat maar door....vermoeiend is dat zeg
     
  20. Mama van Sepp

    Mama van Sepp Fanatiek lid

    5 feb 2010
    3.399
    0
    0
    @michelle Gefeliciteerd met de verjaardag van Luka!
     

Deel Deze Pagina