Avon en MissT; ik hoop voor jullie dat de kleintjes snel komen! Ik hoop voor mezelf met 3 weken... hihi...
Oh ik lees hier een heleboel niet zo leuke berichten. Sterkte meiden! @Muizz, jeetje een spier scheuren. Pijnlijk pijnlijk! Hopelijk gaat het iets beter? Ik ben nu 36 weken en nog wat en het valt me zwaar te zeggen maar ik bruis van de energie. Heb af en toe last van mijn bekken en de nachten zijn ook niet zo lang, maar maak nog wandelingen en ga ook nog graag overal heen op de fiets. Ben druk bezig met kerstdingen etc. Nou meiden, ben benieuwd wanneer de 1e baby komt. Die van mij zal het niet zijn want die is nog niet eens ingedaald. Morgen weer naar de gyn dus ben benieuwd.
@MissT en Avon: Wat vervelend dat jullie je zo "rot" voelen. Hopelijk komt daar snel verandering in... Vandaag bij vk geweest en ook gevraagd naar strippen. Hier doen ze dat ook "pas" bij 41 wkn ook omdat het schijnbaar niet veel zin heeft als het eerder gebeurd. Anyway, onze klein zit op zijn plek, ready for take off en is geschat op een kleine 7 pond bij een geboorte bij 40 wkn. Hopelijk duurt het alleen niet zo lang meer....
Nou meiden, ben benieuwd wanneer de 1e baby komt. Die van mij zal het niet zijn want die is nog niet eens ingedaald. Morgen weer naar de gyn dus ben benieuwd.[/QUOTE] Chebu: dat zegt niks hoor, kindje kan ook pas tijdens de bevalling indalen! Mijne is ook nog niet ingedaald, tenminste, 8 dagen geleden nog niet. Ik moet maandag weer naar de VK, ben benieuwd! Laat je het ff weten morgen? Liefs Guusje
Ik heb het idee dat de kleine wel eens vroeg zou kunnen komen. Maar dat komt ook omdat ik het hoop. Ik ben de zwangerschap heel erg zat en heb zowat elk kwaaltje dat je als zwangere hebben kan. Genieten is er helaas niet echt bij
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 37 weken!!!!! dit hadden we in het begin niet durven dromen!!!!!! joeperdepoeper! kast en commode staan, liggen zelfs al wat kleertjes in wiegje komt vanavond! maar lieve kleine baby: nog wel eventjes blijven zitten hoor!!!!!! succes dames!!!!
Zo te lezen heb je geen gemakkelijke zwangerschap, ik hoop dat je dan ook niet zo lang hoeft te wachten op de bevalling.
He, vervelend meis... Van mij mag het ook wel eerder gebeuren hoor, ik slaap zoooo slecht..ben echt kapot! Heb nergens meer energie voor, je word er zo lamlendig van... maar ja...nog ff!
Ja, het is echt vervelend. Iedereen om me heen roept steeds maar: "Geniet van je zwangerschap!! Het is zo voorbij!" Dan denk ik: Genieten??! Kon ik dat maar. En dan voel ik me tegelijkertijd zo vreselijk schuldig naar mijn kleintje toe. Zal ie het voelen dat ik het niet leuk vind om zwanger te zijn?? Zal ie zich wel welkom voelen?? Want nee, ik geniet er niet van. Ben tot aan de 23e week doodziek geweest, hing alleen maar boven de wc. Toen is het ongeveer een kleine maand goed gegaan. Die ene maand vond ik heerlijk en toen heb ik ook echt genoten van de zwangerschap. Maar na die maand ging het weer helemaal slecht. Rugpijn, ongelofelijke maagzuur, niet kunnen slapen, steken van onderen alsof er met een mes in gestoken wordt, ongelofelijk veel harde buiken (ook bij gewoon een filmpje op de bank kijken!) en weet ik wat nog meer voor klachten. Ik weet dat het erbij hoort, en dat het altijd erger kan, maar god, wat kijk ik uit naar de tijd dat ons kleintje er is! Ik ben zo benieuwd naar hem/haar en ik heb zo'n zin om lekker te troetelen met onze kleine. Lekker genieten van ons kleine hummeltje. En natuurlijk om mijn lichaam weer enigszins terug te hebben. Maar goed, genoeg geklaagd Nog even volhouden. Waarom schrijven jullie eigenlijk niet mee in het decembertopic? Aangezien er veel van jullie ook een decembermama worden. Is gezellig daar hoor!
tja, die steken onderin en veel harde buiken heb ik ook...tis heel vervelend! En mevrouw zit nu sinds een paar dagen op mijn borstbeen te drukken, waarschijnlijk met haar voetjes...dit doet echt zo'n pijn... Ik heb ook al een aantal keer gereageerd bij het decembermamtopic hoor! Alleen zie ik hem niet zoveel meer voorbij komen eigenlijk...beetje stil daar?
Auwww, onze kleintjes doen ons wel pijn hé?! Tegen mij zeggen ze ook continu geniet nog maar even van je buik (doe ik ook zekerrr wel hoor) maar het getrap van nu zal ik dus echt niet missen. Soms doet het zo'n pijn... Ik zal het gevoel van rond de 20 weken zwangerschap missen, die kleine vlinder bewegingen.. heerlijk was het! Maar nu... hihi!! Ik ben geen december mama dus kan er niet in mee praten helaas... althans... het kán natuurlijk wel dat ik in december beval maar daar ga ik nog maar even niet van uit hoor hihi!