Je zou beginnen denken dat alle mannen laks zijn. Die van mij krijgt nog 500 (!) euro terug van de belgische belastingdienst, maar bellen omdat hij de brief kwijt is? Ho maar... Hij kan zijn snoep- en snackverpakkingen niet zelf weggooien (hij beweert dat het sorteersysteem hier raar is, dus doet ie er maar niks mee....) Zijn stinkstokken en -schoenen slingeren altijd rond en hij gooit zijn werk t-shirts met betonresten in de wasmand (waar ze dus niet in mogen) En hij ligt altijd in het midden van ons bed met benen en armen wijd...grrrr Verder is hij gelukkig erg lief en ruimt ie andere dingen incl. die van mij wel op
Oh ja.... "schat, die brieven van het incassobureau, die liggen niet in de kast. Ik denk dat je die hebt weggegooid" Ik naar beneden, til drie boekjes op en daar liggen ze... "Lieverd, we hebben geen kaas meer" Ik steek mijn hand in de koelkast, kilootje kaas.... Eerst kijken, dan zeiken is mijn motto
Pff dat lakse herken ik ook. Daarom doe IK de adminstratie, financien, belastingaangiftes (ook die van hem ) enz. Verder hier ook een man die niet doorheeft dat er een wasmand staat, maar vuile was gewoon op de grond gooit. En lege verpakkingen gooit hij niet altijd weg. Gisteravond betrapte ik hem erop dat hij uit een pak melk dronk :x. Zonder beker dus he, zo aan de mond! Gatverdamme dat vind ik toch zo smerig. Ik boos, zeg ik: waarom pak je geen glas :x:x? Zegt ie doodleuk: niet bij nagedacht . Daar kan ik dus echt niet tegen hoor, ik was echt pissig. Maar verder heeft ie (gelukkig ) niet echt slechte gewoontes.
Het lijkt er wel op, Hahahaha ik herken het precies, hier ook geen herinneringen meer! Het is ook wel een beetje mijn schuld, ik doe het sneller en efficienter... terwijl hij soms echt zijn best doet dan heb ik algauw zoiets kom maar, bij jou schiet het niet op.
Hebben alle mannen dezelfde eigenschappen ofzo?! Laatst was de printer kapot, hij lopen vloeken en tieren, want ja, alles op het laatste moment he, en als je dan kapot durft te gaan... ik kijken kwestie van dekseltje omhoog en doen wat het apparaat zegt, huppa gefixed.... je had zijn gezicht moeten zien...
euhm aan niet heel veel dingen...mn vriend is iets te makkelijk in sommige dingen, en ben jaloers op die eigenschap ik ben TE perfectionistisch, en kan absoluut niet tegen troep....maar hij leert me juist wat makkelijker worden
Hier altijd zijn vieze werkkleding in de woonkamer op de grond laten slingeren. Ook wel met z'n gewone kleding trouwens. Pakken drinken niet terug zetten in de koelkast. Heeft ie een kast in de gang gezet voor schoenen, maar die van hem slingeren echt overal. Behalve in de kast.. Zeggen dat hij dingen zou gaan doen, en die overigens dus niet doen. praten onder series!! :O En dan zitten zeuren als je per ongeluk wat onder studiosport zegt hahaha!!
-alles wat hij heeft gegeten/gedronken ligt nog op de sallontafel als ik 's ochtends beneden kom -hij wordt boos omdat ik zijn kleding uitwas die bovenop de wasmand ligt (die was dan volgens hem nog niet vies) en dan zeg ik dan moet je het niet op de wasmand leggen en dat snapt hij niet.. -hij gebruikt de oven als kast, terwijl we genoeg kastruimte hebben en hij weet dat ik dat liever niet heb.. maar alsnog elke keer moet ik in de oven kijken voor ik hem aanzet anders vind ik er de meest rare dingen in.. verder is het wel zo dat hij stofzuigt, dweilt en de afwas doet(alleen de afwas.. want als hij de "keuken schoonmaakt" is het gasfornuis en zijn de tegeltjes nogsteeds vies hoor..)
-Hij is best laks in sommige dingen. Laatst hadden we een nieuw bankstel gekocht en de oude moest naar de stort en die heeft serieus wel 4 weken in de tuin gestaan voor dat ie hem ging weg brengen. -Dat ie s' ochtends altijd zijn vest op de eetkamer stoel hangt ipv gewoon op de kapstok. -Vergeten de lichten uit te doen. Gelukkig mag ik voor de rest niet klagen. Hij helpt verder super goed mee in het huishouden, vooral nu ik last heb van bekkenklachten. Neem het maar voor lief dat ie af en toe iets 'vergeet'
Oeh, of vragen 'schat, waar ligt dit?' (terwijl ze net een minuut hebben gekeken liefst). En dan gaat het om een meter of schroevendraaier, weet ik veel waar hij die zooi laat.
ik vind het zooo irritant dat als we 's avonds op de bank zetten hij ALTIJD in slaap valt (VOOR 10-en!). Iedere keer roep ik heel hard zijn naam en dan wordt ie boos. Jammer dan. Er is geen zak aan toch als je iedere avond naast een slapend iemand zit. En trouwens overdag kan het ook dan moet je echt geen film samen kijken. Maar zo te lezen heeft alleen de mijne dit. Buiten dat is hij juist wel heel erg behulpzaam in huis en niet echt laks dus dat is weer een voordeel.
Administratie, financiën en belasting hoef ik ook niet aan hem over te laten. Wordt er niks betaald. Hij pleurt de rekeningen anders overal neer. Als hij een keer eten kookt kan hij er altijd een megabende van maken. En opruimen....dat mag ik doen, want hij heeft immers gekookt. Nagels knippen moet ik hem ook telkens op wijzen. Heeft hij een keer opgeruimd, kan ie iets niet vinden...gaat ie aan mij vragen of ik weet waar dat gebleven is. Of dan ruimt hij de schuur een keer netjes op...1 dag later is het weer een zwijnestal. Kleding gewoon over de stoel hangen of op de grond laten liggen. Ik moet hem regelmatig vragen of hij nog kleding heeft wat in de was moet, anders laat ie het gewoon op de stoel liggen. Of hij doet zijn broek in de wasmachine en vergeet vervolgens zijn zakken te checken. Met gevolg dat er overal stukjes zakdoek her en der op kleding zit. Vieze vaat zet hij op het aanrecht, terwijl de vaatwasser er pal onder staat. Maar voor de rest is ie wel lief hoor.
Zijn hoofd is een vergiet ik was alles binnenstebuiten, heb al meerder malen gevraagd of als hij zijn kleren uittrekt hij ze gelijk binnenstebuiten doet, zodat ik een keer niet een half uur zit terug te stoppen voor het de was in kan douchegordijn niet laten drogen als hij kookt heeft die aan het aanrecht en de tafel niet genoeg en staat mijn hele keukeninhoud overal en moeten we eten op de bank wc niet schoonborstelen na gebruik en vooral lege wc rollen laten hangen arghhhh luiers niet opbergen en hij werkt als administratief medewerker maar doet er thuis niet zoveel aan.
Alledrie zijn hier ook vaak raak hihi. Wat een mallerdjes zijn die mannen toch. En als hij brood smeert, blijft er altijd meer op het aanrecht liggen aan kruimels dan aan brood op zijn bord. Hoe hij dat toch doet Gelukkig begint het hier wel enigszins door te dringen dat ik er echt genoeg van heb, van al dat luie en lakse gedoe. Er ligt steeds vaker elke dag iets in de wasmand in plaats van eens per week een was vol Gewoon blijven zeggen dus
Nog één mega irritatiepunt: hij is de laatste weken/maanden alleen nog maar met z'n mobiel bezig als we televisie kijken. Niets aan. En wat doet hij dan? Berichtjes sturen via Ping naar z'n zussen, z'n vrienden... Goh, leuk he, die film? En dan vooral niet opkijken als ik 'm iets zeg en dan mompelen: ik hoor je wel hoor... *kijkt op* Hmm, wat zei je?
Roken! En zijn vuile ondergoed/kleding op de vloer in de slaapkamer gooien en dan piepen dat ie geen schone kleren in de was zit. Sorry, de wasmand is leeg
Ohw wauw, die van mij valt ook ALTIJD in slaap. Meestal zit ik 's avonds nog even te forummen en doe ik hem uit als hij daarom vraagt. Maar dan gaat meneer dus lekker liggen te slapen. Waarom doe ik de laptop dan uit? Man! Ohw en dat van die was herken ik ook heel erg. Altijd bolletjes sokken in de was en kleding binnenstebuiten. Ik was het gewoon zoals het in de wasmand ligt, en ik vouw het op zoals het eruit komt. Vind het prima hoor. Hij loopt dus ook regelmatig met kleding verkeerd om aan en loopt ie te klagen dat sokken niet gewassen zijn Tjah, eigen schuld! Verder heb ik niets te klagen (meer, een jaar geleden was het wel anders). Hij helpt me prima mee, doet genoeg in het huishouden, maakt de keuken schoon, zuigt, dweilt, vuilnis buiten zetten, oud papier aan de straat en vanalles en nog wat. Het enige wat hij echt nooit doet, is het toilet en de badkamer schoonmaken. Achja, als dat alles is?