We vieren sinterklaas en doen aan lootje trekken. Maar o,o,o... wat moet ik vragen? Budget is 15 euro. Ik heb alles al... Heeft iemand nog tips ter inspiratie?
Een leuk kopje van Blond Amsterdag met wat lekkers. Nieuwe agenda.. Lekkere geurkaarsjes met een houdertje.. Lekkere badspulletjes van rituals..
ow wat ben ik blij dat wij dit jaar alleen een gedicht hoeven te maken en een dobbelspel doen on topic: waardebon (bijv. kapper of drogist zodat je zelf iets lekker uit kunt zoeken)
Ik kom om in de badspulletjes en kaarsen Maar een waardebon is wel slim, kan nog wel een ikea bon gebruiken! Is dat niet stom om te vragen? Sieraden zijn ook leuk, maar ik heb zo'n specifieke smaak dat ik bang ben om net het verkeerde te krijgen ... *schaam*...
ja ik vind het krijgen van een baddingetje ook altijd wel leuk maar helaas kan ik er niet tegen dus vraag ik altijd om een waardebon zodat ik zelf kan snuffelen (kan niet tegen te veel de geurstoffen die erin zitten)... en als jij graag een bon van ikea wilt vraag je die toch gewoon aan de sint... tis jouw verlanglijstje!!!
Ik vraag onder andere een zwangerschapsarmband en ketting, deze staan bij de favorieten op de pc, kan zo online besteld worden....krijg ik in ieder geval die ik bedoel
een lekker luchtje geur kaarsjes/olie met houder enz (wat andere al zeiden) thee/koffie pakket Een leuk boek Leuke film euh.. spelletje (voor de ds, of wat dan ook, mocht je dat leuk vinden en een video systeem bezitten natuurlijk =P ) misschien als je andere hobbies hebt zoals naaien ofzo een boek met patronen, of iets dergelijks?
Op mijn lijstje stond (ook 15 euro) - Disney puzzel 1000 stukjes - Chocolade letter - Boeken van Dean Koontz En de rest weet ik niet meer
Theepakket: jaaaa! Da's leuk, en lekker! Ga ik er op zetten, thanx. Nog meer ideeen? Misschien nog wat nuttige dingen voor in de keuken? Iets wat je niet zo snel koopt maar wel leuk is om te hebben??
als je dit nog niet hebt kan je een leuk peper/zout stelletje vragen =3 of ander kruiden potjes wat leuk voor de sier staat en waar je gewoon je kruiden in kan doen of iets dergelijks haha
Ik vraag dit jaar: een nieuwe sjaal en handschoenen (heb net een nieuwe jas) een agenda Verder heb ik ook alles al
Een citruspers, kleinere ovenschaal,.. zwangerschapsarmband is ook wel goed idee ja! verder geen idee we vieren het nog niet echt..
Heerlijk gezichtsmaskertje, scrub, lekkere bodylotion, leuke cd/dvd, nieuwe portomonee, agenda, geurkaarsen, lekker drankje, sjaal,wanten,muts, nagellak, kadobon, bioscoopkaartjes, en zo kan ik nog wel uren doorgaan
Ik ook, heb altijd enorme verlanglijsten.wij vieren sint, drie keer kerst en ik ben ook jarig maar inspiratie genoeg
Ik heb er onderdelen van mn blond amsterdam servies opstaan, die ik nog mis, bonnen van kledingzaken en parfumeries, boeken over amigurumi.
leuke dingetjes om cupcakes te bakken (met m'n dochter) -receptenboekje -voedingskleurstof -papieren vormpjes -siliconen vormpjes -versierdingetjes