he he eindelijk wat duurde dat toch weer lang met je zeg en nu moeten we je bij praten haha echt niet lezen jij!!! klep je morgen anders wel bij haha moeten om 14 uur in breda zijn dus hoe laat kan ik in het busje met bananen smaak aan de ramen stappen???
he floeperschatteflapperkes, ik ga zo horizontaal. voor de kippies die ik morgen ga zien ...super...kijk er naar uit!!! voor iedereen... ik vind jullie allemaal lief en bijzonder op elk jullie manier! handjes en ik gaan liggen....knuf!
sorry nee die bedoel ik niet zelfs nu vis ik naast het bhtje een heks begint vaak met MM wat staat voor Merry meet, en eindigt vaak met BB Brightest Blessings Zo weer wat geleerd vandaag hahaha en dat van een heks haha
@nanette; ohw, sorry!!!! *voorzichtige knuffel* Maar als jij een hernia hebt, dan sta jij in december niet meer voor de klas hoor! Heeft bij mij ZEKER 6 weken geduurd voordat ik weer een beetje kon werken. Sorry, ik wou dat ik beter nieuws voor je had.
Zullen we rond 12:15 afspreken? Wie gaan er eigenlijk allemaal nog mee? Volgens mij is het een hee klein clubje? Las wel iets over onrust in het hok?
Ja hoor, hier komt ie: - Bieb heeft vandaag haar 1e IUI gehad - Nanette heedt misschien helaas een hernia en is nu naar eigen zeggen een chemische fabriek - Eternity zit nog steeds in de stress omtrent financiering huis - Ik ga morgen of maandag testen - Knuffel en knuffelman zijn 19 jaar een setje en dat vieren ze - Marjolein heeft een posi ovutest maar heeft last van steken in haar zij - Femke is nog steeds een gekke schattefloeperige Belg - Hexje d'r huishouden is tiptop in orde (Not! ) en is verslaafd aan mandarijnen - Mykelti heeft lekker geshopt - kippen kunnen exploderen - een paar kippetjes zijn emo maar dat komt vast weer goed dus daar ga ik niet over uitwijden - en de wereld is roze of zo (Sorry, weet ook niet waar dat over gaat) - en kippetjes zijn lief Vast van alles vergeten, dus de rest mag me aanvullen.
Weet je waar ik nu al naar snak? Een boterham met sla, tomaat, komkommer, gekookt eitje (en nu komt het) een dikke laag filet americain. En daarna carpaccio. En daarna een mooi rose gebakken biefstukje. Ohhh heerlijk wie doet er mee?
Londen was heel erg leuk! Veel geleerd en gezien, dus was behoorlijk moe. Maar had het niet willen missen.
Ja daar dacht ik ook nog aan maar wist ff niet zeker tot hoever ik terug moest, dus heb me maar beperkt tot vandaag. @Sanne Ik kan niet zeggen dat ik een voorgevoel heb. Noch positief, noch negatief. (Tussen hoop en vrees.)