welke zwangerschapsdozen?

Discussion in 'Zwangerschap' started by serena15, Nov 22, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. serena15

    serena15 Bekend lid

    Oct 1, 2009
    592
    0
    16
    NULL
    NULL
    ik ben nu bijna 20 weken zwanger maar welke dozen hebben jullie allemaal aangevraagd?

    ik heb de blije doos en de felicitas aangevraagd .

    of zijn er nog meer dozen die ik kan aanvragen?
     
  2. Lad

    Lad Fanatiek lid

    Jun 15, 2006
    1,755
    1
    0
    Ik heb er verschillende aangevraagd, maar heb er maar een gekregen de blije doos. Van de rest niks gehoord!
     
  3. serena15

    serena15 Bekend lid

    Oct 1, 2009
    592
    0
    16
    NULL
    NULL
    welke heb je dan nog meer aangevraagd wil graag nog meer aanvragen namelijk.
     
  4. BLiS

    BLiS VIP lid

    Jan 29, 2009
    27,768
    1
    38
    Female
    #4 BLiS, Nov 22, 2010
    Last edited: Nov 22, 2010
    Ik heb de baby/zwangerschaps doos van de baby-dump opgehaald, veel bijzonders zit er niet in maar de waardebon van €5,- is altijd leuk!
    Verder ook de doos van Felicitas en de Blije Doos aangevraagd.

    edit: Verplaatst naar zwangerschap
     
  5. chantal1985

    chantal1985 Niet meer actief

    Hebben jullie enig idee wanneer je iets hoort? En hoe? Krijg je een bon per post, waarmee je de dozen op kunt halen? Ik heb me twee weken geleden aangemeld.
     
  6. BLiS

    BLiS VIP lid

    Jan 29, 2009
    27,768
    1
    38
    Female
    De Felicitas doos kon ik rond de 14wkn ophalen, bericht van de Blije Doos heb ik nog niet ontvangen.
     
  7. Anitaaaxxx

    Anitaaaxxx Fanatiek lid

    May 12, 2010
    1,335
    0
    0
    Secretary
    in een huis:)
    ik ook felicitas...en blije doos. Bij 30 weken kreeg ik een bon van prenatal dat ik hem kon ophalen.
     
  8. Konijn

    Konijn Niet meer actief

    Misschien een stomme vraag: wat is het addertje onder het gras bij die dozen? Krijg je daarna opdringerige verkoopster aan de telefoon of in huis? Of is het alleen maar echt leuk + wat reclame?

    Bij mijn eerste kindje heb ik niets aangevraagd...
     
  9. Anitaaaxxx

    Anitaaaxxx Fanatiek lid

    May 12, 2010
    1,335
    0
    0
    Secretary
    in een huis:)
    ik heb nog nooit telefoontjes gehad hoor van opdringerige verkopers.

    3 jaar geleden kreeg ik mijn eerste doos en in 3 jaar tijd nog nooit lastig gevallen. Er zitten vooral kortingsbonnen in dus als je dan bijv. centerparcs boekt is het voor zowel hun als voor jou een voordeel en die extra dingetjes is leuk meegenomen
     
  10. riv

    riv Fanatiek lid

    Jan 12, 2009
    1,339
    0
    0
    Drenthe
    c 1000 en van de etos kun je ook aanvragen
     
  11. Anitaaaxxx

    Anitaaaxxx Fanatiek lid

    May 12, 2010
    1,335
    0
    0
    Secretary
    in een huis:)

    ja dat is de felicitas doos van de Etos.

    Je kunt als je bent bevallen ook je geboortekaartje bij de Plusmarkt inleveren krijg je ook een doos
     
  12. leyshena

    leyshena Fanatiek lid

    Jan 2, 2010
    1,959
    0
    0
    helpende niveau 2 in opleiding
    midden nederland
    bij de babydump kunje er ook 1 halen
    heb ik zelf niet gedaan eigenlijk ahha

    heb aleen de blije doos van de prenatal en felicitas vd etos
     
  13. Okidoki

    Okidoki Actief lid

    Jun 12, 2010
    107
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik had me aangemeld voor de Etos en Prenetal doos,die van de Etos een tijd geleden al op kunnen halen maar van de Prenetal nog niets gehoord.
     
  14. essie23

    essie23 Actief lid

    Feb 15, 2008
    148
    0
    0
    postbezorgster
    Heerenveen
    Etos laatst op gehaald toen ik de bon binnen kreeg, en de bijedoos van de prenatal kun je ophalen met een bon als je 7 maand zwanger bent.

    en de baby dump de bon kun je via internet uitprinten en mee nemen.

    voor de rest een aantal supermarkten als je kindje geboren is een geboorte kaartje geeft een doos krijgt
     
  15. one of kind

    one of kind VIP lid

    Feb 14, 2006
    22,149
    278
    83
    Blije doos heb ik nog steeds niks van gehoord.
    Komt zeker als de kleine geboren is hahahahah.
     
  16. robijntje1982

    robijntje1982 Niet meer actief

    @ elif82

    dan is er vast iets mis gegaan, want ik had mijn bon dinsdag op mijn email staan en ik ben minder lang zwanger als jou
     
  17. Ananas89

    Ananas89 Fanatiek lid

    May 31, 2010
    1,188
    0
    0
    @ Addertje onder het gras? : Dat je om de haverklap wordt platgebeld door callcenters... Heeeeel vervelend. Maarja, 1 keer naar belmenietregister en dat is ook weer klaar:)

    @ Elif: Dan is dr inderdaad iets fout gegaan! Ik heb hem namelijk ook al lang gekregen! En de 2e oproep ook al, dus heb dr nu 2:p
    (daar is bij mij denk ik iets fout gegaan:p Zowel blije doos als felicitas krijg ik 2 keer:p)
     
  18. debster2009

    debster2009 Fanatiek lid

    Nov 9, 2009
    2,144
    0
    0
    NULL
    Ik vond de Etos doos zeer de moeite waard: echt een gevulde doos met nuttige dingen: speentje, fles, tijdschriften en nog meer dingentjes.
    De blije doos vind ik een beetje een aanfluiting, net als de doos van de baby dump. Felicitas doe ik niet meer, die stonden de vorige keer meteen op de stoep. Ik geloof dat dat nu niet meer is, maar die hebben het verpest voor mij :) En bij kruitvat krijg je kortingsbonnen en een pak gratis luiers.
    Volgens mij is het enige addertje dat je NAW gegevens bekend zijn en dat je dus elke week 10 kilo babyreclame in de brievenbus hebt liggen :)
     
  19. debster2009

    debster2009 Fanatiek lid

    Nov 9, 2009
    2,144
    0
    0
    NULL
    Oh ik lees net dat de doos van Etos de Felicitas doos is hahaha. Lekker tegenstrijdig berichtje heb ik hierboven geplaatst dan :)
     
  20. schaapje84

    schaapje84 Fanatiek lid

    Nov 22, 2008
    1,309
    0
    0
    geen addertje hoor, gewoon leuk reclame, en er zitten toch wel wat dingetjes in die je goed kunt gebruiken.

    de kruitvat doos die is er volgens mij niet meer,
    maar vergeet zeker niet alle babydozen op te halen (vaak met geboortekaartje) bij de C1000 bij de Jumbo (volgens mij) Edah nog een paar volgens mij, de babydoos van felicitas.
    Ook bij de babydump kun je een gratis doos(je) halen.

    ook deze keer ga ik ze allemaal af!
     

Share This Page