Wow!! Hoe maak je zo'n filmpje? Ik wil dat ook..... Heel mooi gedaan en ook een mooi nummer er onder. Kippenvel!!
nogmaals sorry dat ik poos niet ben geweest. zal proberen om weer beetje bij te gaan houden.[/QUOTE] wat leuk dat je nog is langs komt... je dochter is echt nog een klein poppetje maar zo lief... hoe kleiner hoe langer ze baby blijven... zo was mijn oudste ook... meid je hebt het druk met je gezin en met je eigen zorgen en dan natuurlijk ben je wat minder op het internet en op het forum maar fijn dat je langs kwam om te vertellen hoe het met jullie gaat... dikke knuff
he het lukt me niet om de andere foto's er goed op te krijgen. maar goed. de foto die je dus wel gelijk ziet is van 8november. dat is de recentste (Die ik op de pc heb staan dan). tuurlijk kom ik even langs. mis het forum (nou ja jullie) wel hoor. maar ben gewoon erg druk geweest. vaak naar ziekenhuis en dokter voor manlief dan weer voor lizzie. dus ja.
we hebben maar een kleine vrienden kring en ze vragen niet of ik voor een shoot wil doen... turkse mensen zijn daar niet zo mee bezig... buiten de vriendenkring ken ik wel andere mensen en die vinden mijn fotos echt super maar vragen me niets... tja ik ga het zelf ook niet voor stellen... maar als je ooit een fotoshoot wilt dan kan je me vinden...
Jammer zeg dat ze het niet vragen. Ik kan me goed voorstellen dat je het ook niet zelf gaat voorstellen. Dat zou ik ook niet zo gauw doen! Ik ga het zeker onthouden Ik ga lekker bankhangen en daarna op tijd mijn bedje opzoeken. Trusten dames en tot morgen!
buddy wat leuk dat je weer eens langs kwam wippen, wat een geweldig mooi lief klein poppedijntje hebben jullie...
@Karagoz: wat een prachtige foto's zeg! @Amigo: lekker op tijd slapen. Al die narigheid vreet energie. sterkte. @Teddybeer: leuk weer wat van je te lezen. Jouw meisje ook al reflux dus. Aelinn ook. Klein mooi meisje zeg. Ze lijkt een beetje op Aelinn. Wanneer is ze ook weer geboren? potver, nou weet ik de rest niet meer. Sorry. Zag dat een paar mensen vroegen hoe het nu met mij gaat. Helaas nog steeds waardeloos. De medicijnen slaan niet aan dus ben per vandaag over op een ander middel. Laten we hopen dat die wel wat doen want ik begin het erg zwaar te vinden zo
@sann: ja lizzie heeft ook reflux. echt zo zielig. maar geluk helpt de zantac drank. lizzie is van 15 september. is wel voordeel hoor dat ze niet zo heel snel groeit. vanaf 6 weken heeft ze mt 56 daarvoor had ze 50. en nu heeft ze dus nog 56. hahahah.
mn arme meisje heeft weer zo'n last vanm dr maag. Ze is maar aan het slikken en jammeren en superonrustig.
als je nu bij de gebruiksinstellingen en dan bij dit topic op het kleine ruitje voor de titel duwt kom je gelijk waar je de laatste keer was gebleven
@Teddybeer hey welkom terug!! Fijn dat alles goed gaat bij jullie! @Karagoz ik ben nu ook bezig net een filmpje, jeetje met windows movie maker kun je veel meer dan picassa!! Ook kun je de muziek veel mooier afstemmen nu!! @Sann wat *** dat de medicijnen niet aanslaan!! Hoo dat er snel verbetering gaat komen bij jou meid...dikke knuf!! @Ktje wat is je ventje toch een bikkel!!! @Amigo meid ook veel sterkte....komt vast goed! Zo ik ga nog even wat rondkijken en dan lekker slapen!! Welterusten dames!!