juni mama´s 2011 deel 2

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door priscilla1987, 7 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Hester

    Hester Niet meer actief

    Kiwi: nog gefeliciteerd met je verjaardag! Fijn dat Kaj vandaag al weet wat liever is. Soms hebben ze van die dagen ;)

    Even een update van hier: vandaag heb ik een presentatie gehouden op mijn werk en ik geloof niet dat iemand kon zien dat ik zwanger ben.. OEF! Op zich mogen ze het natuurlijk nu wel weten (13 weken) maar ik wil het morgen eerst aan mijn twee bazen vertellen tijdens een vergadering die al een paar weken gepland staat. Ik zou het lullig vinden als iedereen het weet en zij beiden nog niet.

    Op zich zie ik intussen zelf al echt een buikje verschijnen en ondanks dat ik nu al 7 weken onafgebroken aan het overgeven ben :)() ben ik bijna weer terug op het gewicht voordat ik zwanger werd, ook al was ik redelijk wat kilo's kwijt geraakt. Het gaat ook wel beter met de misselijkheid: het blijft bij 2 a 3 keer overgeven in de ochtend en dan gaat het na de lunch echt goed, gelukkig.

    Sorry dat ik even niet op iedereen gereageerd heb, maar ben alleen thuis en ga nu mijn zoon voorlezen en naar bed brengen, daarna lekker desperate housewives kijken :D

    Fijne avond allemaal!
     
  2. Felicee

    Felicee Bekend lid

    8 okt 2010
    956
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Bloesem, jammer dat hij een beetje onduidelijk is, maar belangrijkste dat alles er goed uitzag!

    @Kiwi, nog gefeliciteerd met je verjaardag…leuk hè die peuterpuberteit? Onze kids schelen namelijk net twee maaden.

    @Supermom, hé toch nog op het internet? Hoe dat zo? Gezellig hoor! Leuk die fase, maar hij gaat echt over hoor! Misschien hem laten spelen en zelf ondertussen scheppen, of werkt dat niet bij Lars?

    Hier vandaag naar de huisarts met onze kleine meid. Ze had bij oma haar voetje verzwikt en wilde niet meer op haar voet staan (nog steeds niet). Volgens de huisarts alleen verzwikt en gaat het vanzelf weer over. Wachten nog twee dagen af en anders wil ik toch echt dat er beter naar gekeken wordt.

    We hebben het trouwens niet meer over de meeting gehad. Misschien handig om dat lijstje bij de bevallingslijst te doen, makkelijk zoeken of niet?

    Morgen de nekplooimeting, ben toch wel een beetje zenuwachtig of het hartje überhaupt nog klopt. Merk dat ik door de vmk veel onzekerder ben, nooit verwacht dat het zoveel impact zou hebben.

    Jullie nog wat leuks kijken of televisie vanavond?
     
  3. Felicee

    Felicee Bekend lid

    8 okt 2010
    956
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Hester, super dat je misselijkheid steeds minder wordt. Snap dat je het eerst aan je bazen wil vertellen, zou ik ook doen.
    Veel plezier met voorlezen en met DH :D
     
  4. priscilla1987

    priscilla1987 Fanatiek lid

    14 jul 2008
    3.373
    522
    113
    Vrouw
    thuiszorg medewerkster
    BRABANT
    @ hester succes morgen met vertellen aan je bazen!!en minder dat je nog aan het overgeven ben hoop voor je dat dat snel over gaat.en kijkse he de desperate housewives.hier zo met vriendlief friends kijken:D

    @ felicee ik zou ook afwachten en anders gelijk weer terug gaan voor verder onderzoek.en met de nekplooimeting was ik ook zenuwachtig ik heb hartje niet gehoord maar zag hem wel kloppen.en een mooie gegroeide beeb heel veel succes morgen!!
     
  5. supermom

    supermom Bekend lid

    22 okt 2010
    795
    0
    0
    Finance
    @Felicee Ja, we hebben afgelopen weekend ingepakt, maar we gaan zaterdag pas verhuizen. Dus vanaf dan wordt het lastig.... Bedankt voor de eettip. Ik zal het morgen eens proberen! Ik snap dat je onzeker bent, maar waarschijnlijk is het gewoon goed en vooral hartstikke leuk morgen om je kleintje weer te zien! Ow wat sneu voor je meisje. Hoop dat het alleen een verzwikking is. Hier loopt ons mannetje nog steeds niet door de breuk.
     
  6. priscilla1987

    priscilla1987 Fanatiek lid

    14 jul 2008
    3.373
    522
    113
    Vrouw
    thuiszorg medewerkster
    BRABANT
    psssst ik draai kerstmuziek:)
     
  7. Felicee

    Felicee Bekend lid

    8 okt 2010
    956
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Supermom, wat sneu zeg...hoe doe je dat nu dan? Kruipt hij...of moet je hem steeds tillen? Niet leuk hoor als je er straks niet meer zoveel bent!

    @Priscilla, wat?? Kerstliedjes?? Ik ga na 5 december ook heeeeel snel de kerstboom zetten, zo gezellig :D
     
  8. priscilla1987

    priscilla1987 Fanatiek lid

    14 jul 2008
    3.373
    522
    113
    Vrouw
    thuiszorg medewerkster
    BRABANT
    @ felicee bij mij kriebelt het al maar moet me inhouden tot volgend weekend:Dwant dan is me vriend thuis heel de week en kan me pup niet in de boom vliegen:D
     
  9. supermom

    supermom Bekend lid

    22 okt 2010
    795
    0
    0
    Finance
    @Felicee, ja hij kruipt vooral en hinkt af en toe als hij kleine stukjes loopt. Ik krijg in ieder geval wel pijn in mijn rug van het tillen inderdaad!
     
  10. Kiwi1

    Kiwi1 Fanatiek lid

    26 dec 2007
    4.849
    0
    0
    Hoi meiden,

    Het is hier idd wel wat rustiger he de laatste tijd.

    Hester: succes met het vertellen morgen. Vind je het spannend om te doen?

    Felicee, ach arm meisje. Wat is dat toch hier met de kindjes en hun voetjes. Ik hoop dat ze snel weer de oude is.
    Dus je hebt er ook een meisje rondlopen dat midden in een peuterpubberteit zit? Ik moet zeggen dat het soms een lastige periode is, maar oh zo grappig! Ik lig elke dag wel een keer dubbel met mijn mannetje, dingen die hij roept, gezichten die hij trekt. Geweldig. Mijn man zei gisteren dat hij deze leeftijd tot nu toe wel het leukste vindt. Ben ik het wel mee eens, eigenlijk.

    Supermom: knap dat je nu al bepakt en bezakt bent. Ik ben een type dat dit soort dingen altijd tot de laatste dag uitstelt, zo ook met onze verhuizing van afgelopen zomer. Niet handig. Heb je al een second opinion gehad?

    Priscilla: wat respectloos naar de Sinterklaas! Arme man:D:D

    Momeer: in wat voor buurt woon je in vredesnaam? :D

    Felicee: goed idee om onze meeting weer eens op te pakken. Je mag van mij dat lijstje bij de bevallingslijst doen, goed idee!

    Hier: oohhhhhh, ik heb echt een heerlijke middag gehad. Flink geshopt. Een nieuw paar uggs, een spijkerbroek van mama-licious, een nieuwe succesagenda in flower power stijl (werd ik erg vrolijk van) en mooie kaarsjes voor de gezellige winteravonden! Verder een lekkere beauty-behandeling geboekt voor volgende week zaterdag voor een vriendinnetje en mij (voor haar verjaardag). :) Voel me helemaal happy!
     
  11. supermom

    supermom Bekend lid

    22 okt 2010
    795
    0
    0
    Finance
    @Kiwi nee de arts wil hem as donderdag eerst zien voordat ze een uitspraak doet. Ik dacht dat zij gewoon naar de foto's en het verhaal zou kijken en dan telefonisch haar mening zou geven, maar ze wil hem donderdag graag zelf zien om te beoordelen. Weer even afwachten dus....:(
     
  12. supermom

    supermom Bekend lid

    22 okt 2010
    795
    0
    0
    Finance
    @Kiwi een beautybehandeling ooooh wat heerlijk.......geniet ervan!
     
  13. supermom

    supermom Bekend lid

    22 okt 2010
    795
    0
    0
    Finance
    ladies, ik duik er vroeg in vandaag. Truste en tot morgen!
     
  14. sandra

    sandra Fanatiek lid

    Hoi allemaal, ik heb alles gelezen en ga morgen reageren.
    Net terug van een dagje shoppen in Amsterdam, geen kleding kunnen kopen, want ze hebben daar gewoon geen positiekleding behalve h&m en c&a, maar dat is niet mijn smaak.
    Wel een hele leuke dag gehad.
    Nog lekker uit eten geweest, alleen mijn buik ging in protest aan het eind van de dag, die werd een partij dik en gevoelig, ik leek wel 6 maanden zwanger, dus net een heerlijk lavendelbad genomen, en alles is weer ontspannen.
     
  15. Felicee

    Felicee Bekend lid

    8 okt 2010
    956
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Kiwi, het is ook echt een super leuke leeftijd...en inderdaad de humor die ze af en toe hebben. Moet wel zeggen dat ik af en toe wel moeite heb met haar buien (misschien ook vanwege de hormonen). Jij hebt zeker lekker geshopt! Hebben ze al leuke Uggs in de collectie?

    @Supermom, wat een gedoe zeg..en zo sneu voor Lars. Als ze donderdag dan maar met iets nuttigs komen. Welterusten.

    Zo schattig, net kleertjes besteld via internet. Is voor de bruiloft volgend voorjaar (als mijn broer trouwt) en onze dochter mag de ringen brengen. Ze hadden nu 30% korting op het setje (zit al maanden te twijfelen of ik zal bestellen of niet).
     
  16. Kiwi1

    Kiwi1 Fanatiek lid

    26 dec 2007
    4.849
    0
    0
    Al jaren! Is het je nog niet opgevallen? ;)

    Een onwijs leuk pakje! Heel gaaf. Ik zou het doen hoor. 30 % eraf zou toch doorslaggevend moeten zijn?
     
  17. Hester

    Hester Niet meer actief

    Sandra lekker hoor een ontspannend bad!

    Kiwi jij hebt zo te horen ook goed geshopt.

    Felicee wat een ontzettend schattig jurkje!

    Supermom: hoe gaat het nu met Lars' voetje? Zo sneu!

    @ uggs: welke hebben jullie? Ik heb er geen, maar vind ze wel leuk eigenlijk. En het lijkt me dat ze heerlijk lopen.
    Zaterdag ga ik naar de USA dus daar zou ik ze gemakkelijk kunnen kopen aangezien ze daar waarschijnlijk alle keuze hebben. Moet me er maar even in verdiepen.
    Welke maat zou onze maat 40 zijn bij uggs denken jullie?

    Nu weer gauw aan het werk! Ben vanmorgen eindelijk iets minder misselijk! Hopen dat het gauw echt wat minder zal worden.

    Oja: wie voelt al wat van de baby? Volgens mij Sandra toch ook?
    Ik heb af en toe het idee dat ik iets voel bewegen, maar het verbaast me want ik heb deze keer de placenta aan de voorkant liggen en dan zou het moeilijker te voelen zijn. Spannend hoor!
     
  18. priscilla1987

    priscilla1987 Fanatiek lid

    14 jul 2008
    3.373
    522
    113
    Vrouw
    thuiszorg medewerkster
    BRABANT
    @ kiwi ik weet het foei:D

    @ sandra ik ben ook nog geen leuke positiekleding tegen gekomen.als me vriend vraag wat wil je hebben voor je verjaardag volgende week zeg ik kleding:D

    @ felicee leuk pakje ik zou hem nemen

    @ december maand is leuke maand ook rot maand heb toen in ziekenhuis gelegen bah bah verkeerde medicatie gehad.

    @ vandaag 3 uurtjes werken en dan lekker klaar moet 9 uur beginnen:p
     
  19. Momeera

    Momeera Actief lid

    16 okt 2010
    448
    0
    0
    Activiteitenbegeleider
    Utrecht
    @Priscilla: Oh heerlijk die blubbervoeten..

    @Supermom: Tegen de tijd dat hij wel fatsoenlijk zelf kan eten dan wil hij juist dat je hem weer helpt haha.

    @Hester: Gelukkig dat de misselijkheid een beetje beter gaat. Hoewel overgeven in de ochtend wel erg vervelend is natuurlijk. Hopelijk is dat ook snel minder.

    @Felicee: Ik denk dat vmk meer indruk op je maakt dan dat je in de gaten hebt. Ik kan me tenminste heel goed voorstellen dat je je zorgen maakt. Ik hoop dat je dadelijk gewoon een heel mooi kindje ziet met alles erop en eraan.
    Ach dat jurkje is echt schattig!!

    @Kiwi: Hahaha ja je zou bijna denken dat ik in Aruba woon ofzo.. Nee maar wel bijna zo erg, ik woon in Kanaleneiland, Utrecht.. Staat ook niet echt positief bekent.
    Ooooh ik wil ook een beautybehandeling, heerlijk zeg. Geniet ervan!

    @Sandra: Heb je dus al even gevoeld hoe het ook al weer is om zes maanden zwanger te zijn. Wel fijn dat zo’n lavendelbad hielp!


    Ik wil ook uggs maar ze zijn zo duur ik heb er eigenlijk niet echt geld voor. Ik denk dat ik het voorlopig nog even moet doen met mijn lelijke neppers hihi
     
  20. supermom

    supermom Bekend lid

    22 okt 2010
    795
    0
    0
    Finance
    @Felicee super lief pakje!
     

Deel Deze Pagina