Hey meiden, @ Kim: Fijn dat je gisteren een leuke dag hebt gehad. Ik heb inmiddels bij www.otto.nl 4 tankinis besteld. Kijk wel of daar iets tussen zit. Ellende is dat de meeste tankinis bij mijn (.)(.) te klein zijn. En vaak te kort. Die ene van jou ken ik, die heb ik zelf in de winkel aan gehad en is inderdaad bovenaan te klein. Die andere weet ik niet @ Femke: Balen dat je niks afvalt meid. Ben alleen bang dat ik niet de gouden tip heb. @ MamavEsmee: Leuk jurkje, balen dat hij er niet meer is in je maat. @ Wendy: Super dat er 7 ons af was vanmorgen meid! Goed geslaagd met shoppen lees ik. Leuk! @ Butterfly: Super dat het zo goed gaat met afvallen meid. Houden zo Fijn dat het vandaag met Esmee allemaal goed gaat. Hopelijk blijft dat zo, ook vanavond @ Beschuitje: Balen meid. Knuf!!! Hier vandaag wel lekker gewerkt. Het was alleen ontzettend rommelig (kan ik niet zo goed tegen). Nu wachten tot Roland thuis is, dan kunnen we gaan eten. Heb trek. Hoef lekker niet te koken want ik heb gisteren voor 2 dagen gekookt. Mijn menu vandaag: O: 2 vitalu crackers met; 10 gram appelstroop 1 beker optimel drink T: 1 appel L: 2 krentenbollen 1 sinaasappel T: niks A: pastagratin met spinazie en salami Totaal van 1063 kcal. Liefs
Bedankt voor jullie lieve steun ! Zustertje 2 jaar...pff als ik daar aan denk..ben al 32 dus ik hoop eigenlijk niet zo lang te moeten wachten, maar ja..je hebt er in die zin echt geen invloed op. Geduld geduld.... We gaan vrolijk verder !
Melanie, spinzie mag je toch niet voor de tweede keer opwarmen? Das niet goed ! Omdat je schreef dat je gister voor twee dagen gekookt hebt en ik zie dat er spinazie op het menu staat....Of bemoei ik me nu ergens mee waar ik me beter niet mee kan bemoeien hihi
Spinazie is tegenwoordig geen probleem meer, daar zijn ze een paar jaar geleden al op terug gekomen Ik ga even bijlezen!
@Lijnen: Ga ik proberen, een boterham s ochtends is ook lekker natuurlijk. En meer variatie aan te brengen. Ik probeer elke dag te mikken tussen de 1150-1250. Thanks Mve & Butterfly! @Wendy: Drukke nacht dus, heeft Dane nachtmerries? @Butterfly: Wat een lieve weegschaal zeg! @MvE: Leuk jurkje! @Beschuitje: Dikke knuff! @Zustertje: Jeej wat een drukke dag! Jullie hebben er lang over gedaan om zwanger te worden! Gelukkig een happy ending! @Melanie: Mooi menuutje. Hier: Vandaag pas om 18.30 thuis, pfff ben zo druk op het werk, Moest eigenlijk samen met een collega naar Spijkenisse, maar hij is alleen gegaan omdat ik nog zoveel andere dingen moest doen. Ik heb een spiertje net onder m'n schouderblad opgerekt ofzo, kan slecht ademhalen en bewegen... Auw... Ga zo maar in bad liggen en hopen dat het dan een beetje opknapt. Ondanks dat ik niet afval kan ik me nog wel goed aan m'n menuutjes houden, nu alleen nog bedenken wat ik straks neem. Ik denk dat ik maar eens een stukje chocola neem, heb ik al 2 (!) maanden niet meer gehad!
Haai Man die dag leek maar niet voorbij te gaan. Ben me een partij moe Ze vroegen of ik morgenavond ook wilde overwerken. Heb gepast. Zou dan van 08.30 tot 17.00 moeten werken, daar een patatje eten en dan de avond nog door. Trek het nu al net aan tot 5 uur. Gelukkig waren er meerdere die nee zeiden Butterfly, en zijn de cakejes gelukt ?
@ Beschuitje: Zoals moppie ook al zei, dat is achterhaald hahaha Maar toch bedankt voor de tip! Hier net even boodschappen gedaan. Roland had geen zin om alleen te gaan, dus ben ik even meegegaan. We hoefden gelukkig niet zo veel te hebben... scheelt weer.
@butterfly: gaat goed met afvallen zo te lezen! Super! @beschuitje: knuffel voor jou! Kan me voorstellen dat je baalt! Hoop dat het snel voor jullie raak mag zijn @zustertje: zooo wat heb jij een drukke dag! Hier gaat alles zijn gangetje, lijnen gaat goed! Alhoewel ik niet altijd even streng ben. Ik ben aan het solliciteren, heb ineens grote drang om te werken. In overleg met m'n psycholoog denken we dat ik 2 dagen aan kan. Vandaag ben ik terug gebelt voor een baan als receptioniste, hebben een algemeen gesprek aan de telefoon gehad. Nu hopen dat ik word uitgenodigd om op gesprek te komen!
Lovely, spannend ! VInd het zelf wel heel pittig na 10 maanden thuis zitten weer aan het werk ( ook in combi met zwangerschap en paniekaanvallen ) maar vind het wel lekker om er weer uit te zijn, en even gewoon kaatje te zijn ipv alleen mama
@Butterfly: Alvast gefeliciteerd! Lekker, taart maken Wat fijn dat het overdag goed ging. Hoe is het vanavond gegaan met Esmee? @Beschuitje: balen van je ongi. Zelfs ik ken die dip, hoewel het al in ronde 4 raak was... Wanneer je iets heel graag wilt, is het elke keer weer een grote teleurstelling. *knuff* @Femke: au! sterkte met de spieren! @Kaatje: goede keus om nee te zeggen Hoe ging het vanmorgen met de misselijkheid? @Hier: hele dag gewerkt & ukkie was druk vandaag, was de hele dag aan het draaien, pfffttt... ben bekaf! Na het werk nog even snel wat makkelijk eten gehaald en gaan koken. vriendlief was al meteen weg gegaan zodra ik thuis kwam (tegels zetten in de keuken) dus die eet straks pas. hoop dat hij snel thuis is. heb geen zin om steeds alleen thuis te zitten maar na het werk doe ik echt niks meer... begin het nu toch wel een beetje te voelen hoor...
Moppie, brood eten gaat steeds slechter dus vast drinkontbijt ik huis gehaald. Ben ook vooral in de auto misselijk. Niet tof want als ik voor een stoplicht sta kan ik nergens heen als ik moet overgeven. Hoop het nog een paar dagen stil te kunnen houden op het werk. Doe je rustig aan !
Emmer in de auto!! Ik heb de eerste weken gewoon een emmer voor de bijrijdersstoel gezet met een plastic zak erin. Zo kan je m altijd makkelijk wisselen mocht het nodig zijn Vies idee, maar het is beter dan je hoofd uit het raam steken of de auto er onder spugen, toch?
haha ja dat is ook wel zo. zie mezelf al zitten voor het stoplicht. Licht op groen. Iedereen tuteren en ik lekker kotsen ipv rijden
Femke: Ik denk idd aan nachtmerries. ikzelf droom ook iedere nacht. Geniet van je bad. Melanie: mooi menuutje! Lovely: Succes meid. Kaatje: Kan me voorstellen dat het pittig is nu. Moppie: Neem je rust hoor....nog 1,5 week toch? Hier: Zit net ergens aan te denken....we hadden het toch een pasgeleden over het slechte slapen van Dane en dat kleine kindjes misschien dingen zien die wij niet zien....Ik stond er eigenlijk niet bij stil maar onze tuin grenst aan een begraafplaats. Er zit boomrand - water - en boomrand tussen maar vanaf de 1e etage kijken we er zo op.....bahhhhhh wordt er een beetje eng van.
@kaatje: kan me voorstellen dat het werken weer wennen is hoor, hoeveel uur werk jij? Ik heb wel zo iets, lukt het niet dan niet. Gelukkig weet ik nu wel m'n grenzen. @moppie: hihi had de kleine een feestje in je buik? @wendy: ik geloof zelf wel in zulke dingen.Misschien een idee om een paragnost te laten komen?
@Lovely: ja hahaha daarnet ook maar niet zo heftig. Heb er toch een filmpje van gemaakt. Even kijken of het ook goed te zien is op de computer, dan zal ik m uploaden.
pff hier hebben we bij tim ook 2,5 jaar over gedaan om zwanger te worden en nu zijn we ook al weer onderweg naar 1,5 jaar als het na tim zijn verjaardag nog niet zo is gaan we ook naar het zh ... hoop zo dat het niet nodig is
*knuffelt emma* Hopelijk hoeven jullie allemaal niet lang meer te wachten! Voel me dan wel een beetje lullig om nu het filmpje te posten... Hmmzzz... YouTube - Buik Voor de liefhebber, rechts in beeld...
Moppie: Geweldig. Ik vond dat zo'n speciaal gevoel. Ik heb ook zo'n fimpje maar dan bij 25 weken. Dane was heeeeel erg beweeglijk.