@ troeltje! weer een tekening af? hope so! Ben benieuwd naar de volgende! hihi. Liefs! Oh... ben weg!
Donder ik ben een verzorgende ig samengevat verzorg ik gewoon de mensen en voer verpleeg technische handelingen uit zoals medicatie delen, injecteren katheteriseren etc. En donder mijn teamcoach zie ik zo ie zo ander halve week niet want ik werk volgende week alleen avonden en dan is zij als het goed is al naar huis. Maar je mag gewoon met mij mee denken hoor dat vind ik helemaal niet erg. Maar ik ga me bedje opzoeken manlief heeft wel weer eens behoefte aan persoonlijk contact na 2 nachten alleen te hebben geslapen Tot morgen dan maar weer hè : D en welterusten voor jullie allemaal
@ Goed morgen. @ Ladytijger, ik hoop dat jij ook een lekkere nacht(rust) hebt gehad. hihi. @ Mevr heeft goed geslapen. Ligt nu weer in bed maar is haar konijn de les aan het lezen. hihi. Bahbahbahbahbah, memememememamamama, pabapbabapbapaba. (hihi) Pheu! Pheu! Zo fijn om haar weer levendiger te zien. Man, afgelopen week was niet leuk. Ouders komen straks toch even om op meisje te letten. Nog even een dag extra "rust"thuis. Zover het mogelijk is voor haar om te rusten als opa en oma haar helemaal verrot verwennen. hihi. @ Dames ik wens jullie allemaal een prettige dag toe! Ik ga werken.
Donder mooi dat Ylva weer de oude is. Heerlijk als ze zo lekker aan het kletsen zijn. En verwennen mag nu toch wel even. Hier ff snel vanaf mn werk. Vanmiddag werkoverleg over de rasters; echt totaal geen zin in. Iedereen is er nu al over in de weer. Maar ja we zien wel.
Succes met wat het gaat worden. Donder ook van mij fijn dat ze zich wat beter voelt. En idd ze mag best even verwend worden door opa en oma. Worden ze niet slechter van hihih. Lady ook voor jouw succes met je werk, super m mooie cijvers. Hier gaat alles goed. Het gaat zo zijn gangetje. Karishma ligt nu op bed maar ze wil nog steeds niet slapen geef het tien min nog en ga er dan naar toe. Zit me hier te verbijten maar ik zet wakker in bed leggen echt door. Gisteren avond ging ze liggen zonder gemopper en nu is het een en al drama.:x en zo voel ik me dus ook. Maar ik ben de baas niet zij. fijne dag allemaal nog.
Moguh! Kom even hoooiiiii zeggen. Moet zo met Dinand naar het ziekenhuis vanwege zijn benauwdheid! vanmorgen weer bij de huisarts gezeten, en die vond het toch beter om er even goed naar te laten kijken. Om 2 uur moeten we er zijn! Kleine man is nu even bij me ouders, hij was in slaap gevallen dus heb hem maar even daar gelaten! Moest toch even zijn luiertas halen met zijn fles en al die andere zooi! Mja, verwacht niet dat er heel veel aan de hand is dan alleen pseudokroep. Komt allemaal wel weer goed! Als ik wat weet, dan horen jullie het van me! Als het heel erg is (wat ik eigenlijk echt niet verwacht hoor) dan kan ik altijd ladytijger smsen! Tot vanmiddag/vanavond allemaal!
hey meid, Hopelijk is het niet ernstigs en ben je snel weer thuis. Zou het evt door zijn hartje kunnen komen?
Ben er weer! En jawel, heb Dinand weer gewoon mee gekregen zoals ik verwacht had haha! Hij is vernevelt met zuurstof en een stofje wat de luchtpijp weer laat ontspannen. Heeft goed geholpen, want hij is nu een stuk minder benauwd. Neusspray mee gekregen, ventolin (puffies) mee gekregen en we mogen nogmaals 2 x de.... ja hoe heet het ook alweer, eeeeehm shittie, crapzooi, kom hoe heet het...*loop maar weer naar het medicijnkastje toe*...prednison, dat was hem hihi. Dus we redden ons wel. Het zou toch wel binnen nu en een paar dagen over moeten zijn! Nee, het heeft niets met zijn hartje te maken hoor Ninja. Pseudokroep (wat hij dus nu heeft) is een ontsteking aan het strottenhoofd/luchtpijp. Meestal is dit van de een op de andere dag dat je kindje het benauwd krijgt, je hem/haar hoort zagen/piepen met ademhalen en echt hoesten als een zeehondje (qua geluid lijkt het op een zeehondje) en wordt het 's avonds erger. Ik wist van te voren al dat het pseudokroep was, heb het zo vaak mee gemaakt met mijn broertje, dus schrok er niet van ofzo! manlief heeft het vroeger zelf ook gehad, dus die weet ook dat je niet in paniek hoeft te raken als je kind het zo benauwd heeft. Vaak komt het ook om de hoek kijken als ze met de tanden bezig zijn, en zijn ze er weer vanaf als alle tanden door zijn. Tja, naja, we nemen het er maar bij! Er is vrij weinig aan te doen. Lekker veel met hem knuffelen en hem vertroetelen! Komt wel weer goed met hem.
Oh, trouwens, pseudekroep komt veel vaker voor bij jongens als bij meisjes. Een echte mannenaandoening zei de kinderarts! Whaha, tja ach, het zal allemaal wel.
Ja, das wel fijn inderdaad. Maar had ook niet anders verwacht eerlijk gezegd. Vanmorgen was hij echt wel goed benauwd, maar vanmiddag waren zijn medicijnen goed ingewerkt en was hij behoorlijk opgeknapt.
scheeld ook denk als je zelf rustig blijft hoe je kind eronder is. Als jij zielig gaat lopen doen gaat je kind dat ook doen
Ja das absoluut waar! Nou ben ik niet zo'n paniekvogel, dus dat scheelt al een hoop! Dat zei de HAP afgelopen dinsdag ook wat jij zegt gup! Als jij in paniek raakt, raakt je kind dat ook en gaat het kind nog gekker ademhalen waardoor het allemaal veel erger klinkt als dat het eigenlijk is. Het lijkt net of ze stikken en geen lucht meer krijgen, maar in werkelijkheid kan dat helemaal niet! Mja, je hebt er inderdaad mensen tussen zitten die dus wel in paniek zouden raken!
Nou, er is niet veel bijgeschreven na gisteravond... fijn, hoef ik een keertje niet zoveel te lezen haha... @bellie: gelukkig mocht Dinand gelijk weer mee naar huis en is het goed te verhelpen. Knuffel maar lekker met je kleine mannetje en dan is ie zo weer de oude! @pnir: goed dat je doorzet, je bent er bijna... Knuf! @hier: verotte nacht gehad, sliep pas rond 3 uur. Half 11 naar bed, manlief uurtje later (toen sliep ik nog niet) en net toen we wilden gaan slapen begon etienne weer te huilen en maar weer een flesje gegeven zodat hij de hele nacht hopelijk stil zou zijn. Maar goed, voordat hij dat weer gehad heeft en weer in slaap is ben je ook weer uurtje verder... en manlief en ik zaten ook nog lekker op elkaar te fitten over van alles en nog wat (waarom doen we dat toch altijd 's avonds haha) en kon ik weer niet slapen. Janken janken en nog eens janken tot bijna hyperventilatie toe... niet leuk! Weer uitgepraat en toen was het ineens 7 uur en werd Etienne vrolijk wakker. Ik ben er maar uit gegaan, manlief was niet wakker te krijgen. Toen E. weer om half 10 erop gelegd en er zelf weer ingegaan. Uurtje later is manlief eruit gegaan en heb ik doorgeslapen tot kwart over 12... Vandaag een redelijk dagje. Mijn manager belde me nog en had alle begrip en vond het zo vervelend dat ik me weer ff zo voelde en wil dinsdag dus ff met me praten en dan komt het heus wel weer goed. Geloof ik ook wel, maar vindt het gewoon niet leuk dat ik me weer ff down voel, het ging zo goed! Dit weekend lekker naar mijn ouders, zal me vast wel weer ff goed doen... Fijne avond allemaal! XxX
daniel krijgt laatste tijd meestal 2 flessen van 180+6 (als hij gaat slapen) en dan heeft hij een beker van 200 waar roosvicee ofzo ingaat en die is de ene x wel leeg, andere x niet