ford ka!

Discussion in 'De lounge' started by made, Nov 25, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. made

    made Bekend lid

    Jan 5, 2010
    735
    0
    0
    verkoopster in een lederwaren winkel
    ergens in noord holland
    Ik heb even jullie hulp nodig....

    op maandag dinsdag en donderdag werken mijn man en ik allebei en we moeten dan allebei 1 kind ophalen.
    Nu was het de bedoeling dat ik dit op de scooter zou gaan doen, maar nu met de winter voor de deur zie ik dit eigenlijk niet zitten met die kou en gladheid.
    Nu zou ik graag een klein auto'tje voor mijzelf willen hebben om mee te gaan rijden....ik dacht zelf aan een ford ka omdat die 2e hands niet zo heel duur zijn en ik ze er wel leuk vind uit zien.
    Ik vraag me dus af of er mensen hier op het forum een ford ka hebben uit plus minus het jaar 1999 2000 en wat hun ervaringen hiermee zijn.
     
  2. MamaJess

    MamaJess Niet meer actief

  3. made

    made Bekend lid

    Jan 5, 2010
    735
    0
    0
    verkoopster in een lederwaren winkel
    ergens in noord holland
    O dank je wel....ga het meteen doorlezen.
     
  4. made

    made Bekend lid

    Jan 5, 2010
    735
    0
    0
    verkoopster in een lederwaren winkel
    ergens in noord holland
    Tja van die berichten wordt je niet echt positief.....
    Ik kan namelijk een ford ka overnemen van een collega van mij, zij heeft er een gekocht voor haar kinderen toendertijd en die hebben inmiddels allemaal een lease auto of eigen auto en deze staat dus nu veel stil.
    Ik heb een garage gebeld en als ik besluit om een proefritje te maken dan mag ik langs komen dat hun hem nakijken om te beoordelen hoe de staat van de auto is.
    Het andere topic is helaas gesloten dus als mensen toch nog iets te melden hebben, dan hou ik mijn aanbevolen.
     
  5. Angela2009

    Angela2009 Niet meer actief

    Mijn moeder heeft het oude model gehad en nu sinds 2 weken de nieuwste Ka.

    Haar oude Ka was een prima wagentje, rijdt super en ze heeft er verder eigenlijk geen gezeur meegehad.

    Als het haar niet bevallen was had ze vast niet de nieuwste gekocht bij de dealer ;)
     
  6. one of kind

    one of kind VIP lid

    Feb 14, 2006
    22,149
    278
    83
    Je hebt altijd mensen wat voor en nadelen ervaren met auto's.

    Zo idd zijn er bv met renault ook heeeeeeeel veel problemen met de boordcomputer.
     
  7. consider

    consider VIP lid

    Jan 24, 2008
    14,027
    1,851
    113
    Provincie Groningen
    Ik zou echt geen KA kopen die zo oud is.
    Misschien kun je eens kijken naar een deawoo matiz, die heeft ook 5 deuren.
     
  8. Engeltje1

    Engeltje1 Niet meer actief

    Ik wilde 2 weken geleden ook een ford k kopen, maar iedereen raadde me dit af. het worden gewoon roestbakken eigelijk :D

    nu heb ik een ford fiesta.. en ben er super blij mee!

    ik zou dus voor iets anders gaan kijken......
     
  9. consider

    consider VIP lid

    Jan 24, 2008
    14,027
    1,851
    113
    Provincie Groningen
    @Engeltje, ik weet niet of je het weet....maar het onderstel van een ford ka, is precies hetzelfde als van een fiesta.
    Alleen is die van de fiesta iets groter.
    Fiesta's zijn dus ook roestbakken helaas.
     
  10. MamaG

    MamaG Fanatiek lid

    May 24, 2008
    1,298
    0
    36
    Omg Nijmegen
    Dat was ook mijn gedachten...
     
  11. Engeltje1

    Engeltje1 Niet meer actief

    ow echt haha sorry dan heb ik niks gezegd.. heb dit ook maar gehoord.

    ik denk dat het er meer op neer kwam dat ik een ford k kon kopen van iemand voor 1750 euro

    en nu mn fiesta heb gekocht voor 500..

    ik heb net 2 weken me rijbewijs, dus een beginners autootje die een jaar of 2 jaartjes meegaat, verschilt wel in prijs :D
     
  12. visje84

    visje84 Fanatiek lid

    Mar 16, 2010
    1,512
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier ook een ford ka ( uit 98 ), en hij is net nog door de keuring maar door de opkomende roestplekken werd er al meteen bij verteld dat hij volgend jaar niet meer door de keuring gaat komen tenzij ik er iets aan laat doen. Verder vond ik het een prima auto maar nu toch maar op zoek naar een andere.

    Als je toch kiest voor de ford even goed kijken bij de tankdop en dorpels of daar roest te vinden is, zo ja kan je het beter niet doen.
    Succes
     
  13. zustertje

    zustertje Niet meer actief

    Ik heb nu 2,5 jaar een ford ka uit 2000 en nergens roest ik rij er zeker 500 km per week mee en nog nooit gekke dingen mee gehad of roestplekken!
    Je moet het gewoon treffen met een auto.
     
  14. stephanie24

    stephanie24 VIP lid

    Jul 22, 2008
    5,375
    0
    0
    woonbegeleider
    Gelderland
    Als je een Ka koopt moet je 'm eerst heel goed laten nakijken.
    Er zitten goede tussen, maar over het algemeen zijn het idd roestbakken.
    (zei m'n broertje laatst toen ik zei dat ik er wel eentje zou willen, hij is automonteur)
     
  15. made

    made Bekend lid

    Jan 5, 2010
    735
    0
    0
    verkoopster in een lederwaren winkel
    ergens in noord holland
    Ik vind het heel erg moeilijk zit de hele avond al te zoeken naar eventueel andere soort auto's en de enige die ik dan nog leuk vind is het model renault clio vanaf het bouwjaar 2000.
    Die liggen alleen een stuk duurder dan de ka
    (waarschijnlijk niet zonder reden)
    Ik wacht eerst mn collega dr prijs af en dan laat ik hem nakijken door onze garage....mocht het echt brandhout zijn, dan moet ik helaas wel verder gaan kijken.
    Ik hoop dat ie wel goed gaat zijn zowel de prijs als de staat van de auto, want ik vind ze echt leuk die kaat'jes
     
  16. zustertje

    zustertje Niet meer actief

    Als je voor een KA kiest zou ik er wel een nemen met meegespoten bumpers ziet er veel mooier uit ;)
     
  17. Milaa

    Milaa Fanatiek lid

    Oct 8, 2010
    1,310
    0
    0
    Mijn ka is uit 1998 en die doet het anders nog prima.. heb er nog nooit iets mee gehad.. Ik vind het echt een super leuk/fijn auto'tje!

    Dus ik zeg; DOEN :D
     
  18. tulip

    tulip Niet meer actief

    dat alle ka's roestbakken zijn is gewoon onzin. Je moet het idd treffen zoals zustertje al zei. Ik heb zelf ook een ka uit 2005 en die mankeert nog helemaal niks. Laatst weer gekeurd en ook de garage gaf aan dat hij nog net nieuw is qua staat. Mn vriendin heeft er 1 uit 2000 en ook daar nog nooit problemen mee gehad.

    Ik zou zeggen doen, het is echt de lekkerste auto om in te rijden.


    O ja, ik vind de meegespoten bumbers lelijk.;)
     
  19. zustertje

    zustertje Niet meer actief

  20. tulip

    tulip Niet meer actief

Share This Page