'Buddybericht van springmuis! Ben ik weer! Muis heeft inmiddels 5cm ontsluiting en ligt aan de pijnbestrijdingspomp! Dus eindelijk zit er schot in de zaak!
Er is bij mij thuis vorige nacht weer niet veel geslapen. Daarom gaat Sem bij mijn schoonouders slapen de komende nachten. Want hij word telkens wakker als Casje huilt 's nachts en dan is hij de hele dag moe en lastig. En eindelijk zijn de doopsuikers af! Hier gaat het precies wel heel erg snel met die december-baby's!
Nou kon gelijk 3 pagina's terug lezen. Al een hoop beebs op komst hoor. Hier nog niet hihi. Ukkies lagen er niet goed voor vandaag maar alles zag er prima uit, genoeg vruchtwater, navelstrengtoevoer perfect etc etc.. dus waarom zouden deze eigenwijsjes eerder komen he. Ze hebben t véél te goed in mama's buik! Bloeddruk goed, 130 over 90. 1 beebje lag echt al heel laag maar dit zagen we ook wel aan mn buik haha. Geloof nooit dat dit nog november beebs worden hoor. En dat hoeft ook niet.
Maareh vervelend is wel dat mn keelpijn erger begint te worden. Ben zooo bang voor een keelangina (o wat doet dát zeer).
hihi heb net 2 babydozen opgehaald bij prenatal. Ik vroeg t gewoon of ik er 2 mocht ivm tweeling op komst. Leuk! Heb m ËINDELIJK binnen nu!
@ tess: Wat een verschillende maten zijn er bij de groei-echo uitgekomen. Wel heel leuk om te zien dat een baby al meteen de kenmerken van de ouders heeft; bij jullie dus lang en dun. Bij ons juist met korte benen J. Wat een spanning zeg rondom de datum van bevallen . @ shadow: jeetje, daar zou ik ook van schrikken zeg. Gelukkig ben je al gerustgesteld aan de telefoon. Jullie krijgen een echt eigenwijsje maar ik kan ma voorstellen dat je zelf nu ondertussen wel wil bevallen! @ sam: jeetje zeg, alweer de volgende.. spannend hoor!!! Als het zo doorgaat zijn er dadelijk meer novembermamas als decembermamas haha @ springmuis: Jeahhh al 5 cm!! Zet m op meid! @ patroes: Fijn dat de beebs het zo goed hebben in je buik!! @ guusje: Wauw, mooie tak op de muur!! Ik heb net nog lekker wat online zitten shoppen voor de beeb!! heerlijk. Vanavond om 18.45 uur ga ik weer naar de vk. Ik ga ook maar eens vragen wat hun beleid is met overtijd lopen... haha. Ik denk namelijk dat ik dat ga doen en als het even kan wil ik liever niet dat de beeb met kerst geboren wordt... Verder heeft het hier net gesneeuwd... jakkes, wat een troep.
En daar zijn we weer: Muis heeft inmiddels 6 a 7 cm ontsluiting, Hartslag van de beeb is onregelmatig, dus als ze geboren is zal ze 24uur moeten blijven ter observatie! tot de volgende buddybericht haha
ik wil ook :x. Sorry hoor, alhoewel ik erg blij ben voor Springmuis dat 't allemaal vlot, echt waar, ben ik gewoon chagerijnig dat 't bij mij niet wil lukken :x. IK WIL OOK VERDORIE!!
Werkt t nog niet Shadow? balen voor je. Hier zie ik mezelf nog tot 38/40 weken lopen, ben ik écht de laatste hahaha.
Daar ben ik weer, en weer zonder beebnieuws! Zo erg vlot het dus niet bij haar..Muis is al vanaf vanmorgen vroeg bezig en vooralsnog geen resultaat..zeblijft maar op de 6 a 7 cm hangen, ze krijgt nu een ruggeprik, doet deze niks, krijgt muis een keizersnede..dus ja...t valt allemaal niet mee voor hun...
Ow Springmuis...dat is toch wel even spannend....ik duim dat de ruggenprik iets voor je doet!! Sterkte en succes meid!!!!
Ocharme!!! Ik hoop echt dat die ruggeprik gaat helpen,want ze zal ook wel stilletjes aan,haar krachten verliezen ... Wens haar veel succes en we duimen voor haar Liefst
@springmuis: Veel sterkte meid! Hopelijk gaat het nu beter en sneller voor je... @shadowcat76: Ik begrijp je best hoor. Heb ik ook als ik steeds hoor dat anderen perfect gezonde kindjes krijgen en dat wens ik hen ook toe. Maar van mij zullen het toch couveuse-kindjes worden hoogstwaarschijnlijk. Is toch altijd een beetje dubbel hé
Nog niks bekend? spannend! Rammel voor de lijst donderdag 2 dec echo en gynae Zaterdag uit eten, sint en piet komen/zijn daar dan ook. Leuk voor Justin! Hij wil iedere x sint een hand geven haha. Hij weet t nog van vorig jaar. Grappig toch? Er is een lat van mn bed stuk.. is dit een hint haha. Vanochtend toen ik naar Justin ging zwaaien uit t raam. Net met 1 knie op zo'n lat en krak!