Hahaha Vlinder!!!! Buikpijn vervelend, ja dat kan ook van alles zijn he!! We willen allemaal symptomen weten, maja die test he dat is het beste symptoom en dan met 2 streepjes!!
Chessertje ja helaas kan die dus draaien.. iig bij mij hahah!! Was erg pijnlijk, maar vandaag gleed hij er zo in!!
Er wordt telkens zoveel geschreven dat ik alweer de kluts kwijt ben (al heb ik het idee dat ik die na gisteren nog altijd niet terug gevonden heb) Clowntje heeft morgen TP heb ik meegekregen en Ladouce ook toch???? Heeeel veel succes morgen en laten we hopen dat ze blijven zitten. Moet gewoon!!! Wie er morgen ook weer de FM heeft, weet ik niet meer, maar ik meen het wel als ik zeg: Heel veel succes! Ik krijg morgen tussen 12 en 2 de uitslag te horen of er wat bevrucht is, zo ja hoeveel en hoe laat dan zondag de punctie is.
K vind ook dat er erg veel geschreven wordt hoor! Jij ook succes met w88 morgen!! K ga voor je duimen!!
Dank je wel Kaaat Ik ben dan gelukkig niet de enige die vind dat er wel veel geschreven wordt. Maar wel gezellig hoor!
Klopt meiden het is bijna niet meer bij te benen. Er wordt de laatste dagen echt veel geschreven. Ook namens mij voor iedereen succes! fijne avond nog Gr Moontjeb
Pink ga je weer een punctie doen Je bedoelt natuurlijk de tp Super woman wat fijn dat ie er zo ingleedt suc6 met de gonal en over een paar dagen de fm. Go superwoman go Clowntje wat goed. Hmmmm jammie die kruidnoten. heb maar even de deksel erop gedaan anders blijft er niets meer over voor de rest X Lente
Hai Allen, Ik ga een poging doen.... Welkom MV! Ik vind het een beetje gevaarlijk om te antwoorden op jouw vragen mbt follikelaantallen, want dat is zo persoonlijk en in mijn geval ook nog heel verschillend per behandeling. Mijn FA zei dat ze idealiter tussen de 10 en 15 eitjes oogsten, dus met 10 zit je heel mooi! Voor wat betreft de punctie: die naproxen zetpillen zijn top hoor! Weet t niet voor tijdens de punctie, maar zeker wel voor erna! Waar ondergaan jullie de behandeling? Ik geloof dat MariaC ook zonder verdoving de punctie ondergaan heeft. Jemig Moontje, wat een afknapper zeg! Ik leef enorm met je mee! Hey Sloppy, voel je je al wat beter? Mooi balen en maar goed dat je even naar de HA geweest bent. Beterschap! Join the club Ijsvogel! De eerste spuit zit er in (en waarschijnlijk de 2e ook nu). Hoe gaat het met jou Vlinder? Beetje aan het bijtrekken? Hoop dat je snel weer een beetje je draai vindt. Lente: vergeetachtigheid is een mooi symptoom! Ik ben zo benieuwd joh! Hou je het wachten nog een beetje vol? Mooi resultaat Clowntje, gefeliciteerd! Door naar de volgende positieve stap! Chesser, ik ben jaloers! Wil ook chocoladetoetje! Eigenlijk mag ik helemaal niet klagen: een patiënt van mijn collega trakteerde op moorkoppen vandaag en vervolgens was de sint voor mij bij een van mijn eigen patiënten geweest en had die goede man een boterstaaf voor me achtergelaten! B) En verder ben ik echt super gezond aan het doen met stukken fruit ipv vette zoete koeken, hi hi! Jeempie Kaaat, een gedraaide baarmoeder?! Hoe kan dat gebeuren? Fijn dat t vandaag allemaal goed lag, want kan me goed voorstellen dat dat een pijnlijk gebeuren is. Ik vind trouwens zo'n eendebek het meest vervelend van alles hoor. De echo's etc. doen me eigenlijk helemaal niets, maar zo'n eendebek is altijd ietwat gevoelig, ook nog een uur erna. Of ben ik nou echt een mietje?? MariaC: waar zit je meis? 't Is Stiiiillll aan de overkant, 't is stiiiiilll aan de overkant............. Ha ha Pink! 't Is maar goed dat Lente nog scherp is! LOL! En voor iedereen die ik niet persoonlijk aangesproken heb: succes met prikken, wachten en duimen! Groetjes, Jetje
Hi meiden, wat een super goed nieuws hier allemaal zeg. We gaan er voor! Voor loontje wel even een extra dikke knuffel!
Ha Jetje, Ja ik zal wel moeten. vind het al heel wat dat ik al een week na de tp nog niet ongi ben en ga het zeker nog een week volhouden hihi. Was altijd al wat vergeetachtig maar vandaag wel iets meer dan anders. Dus wie weet. En koffie heb ik ook al geen trek in. Normaal drink ik cappucino op mijn werk en koffie thuis en deze week in totaal 2 koffie op. Vanavond weer aangezet en dacht toen Bah, toch maar niet. Hoe voel jij je? Geniet je met volle teugen? Hoop dat ik gauw bij je mag aansluiten in de nov/dec zwanger topic : ) X Lente Hahahha Pink, de kluts kwijt, komt van al die eieren ; )
Jaaa en bleef het maar bij een verspreking... Ik ben vanmiddag ook al de eitjes vergeten... Ik had ze om half 4 moeten inbrengen, maar dat is pas om half 7 geworden... OOOOPSSSS.... Ik weet niet of het kwaad kan, maar we gaan het morgen weer proberen beter te doen... Pink is van t padje!
Hee meis, ik had geen FM. Wellll ben ik stoer geweest en heb ik m een dag vervroegd. In een cryocyclus op maandag ongesteld worden bij een cyclys van 28/29 dgn en dan pas 3 december eerste FM is volgens mij een ticket eisprong missen eerste klas....
Goedemorgen lieverds. Ik heb jullie hulp even nodig. Jullie weten van het gezeur op mijn werk nu heb ik een tijdje terug bij de AH gewerkt, toen ik daar net werkte belde de basin waar ik werk me of ik terug wilde komen. Gisteren hoorde ik dat ik eventueel terug mag komen bij de AH, ze zijn nog even in overleg omdat ze bang zijn dat ik misschien weer zo snel wegga maar waren toen heel tevreden over mij. Ik weet nu gewoon al dat mijn contract bij huidige werkgever niet verlengt wordt. Als ik zwanger ben straks en ik ga naar de AH dan daar misschien ook niet, maar ja dat weet je nooit. Nu ben ik bijna zover om inderdaad over te stappen naar de AH, als het doorgaat natuurlijk. Op mijn huidige werk werken we met 4 vasten (incl basin) waarvan 1 met een contract en dat ben ik maar ze plannen me nu constant op rot tijden en hele weekenden of van open tot sluit enz, enz. Eigenlijk best laag dat je als eigenaresse/basin zo gaat doen tegen een werkneemster.... :x Dus wat zouden jullie doen, blijven bij deze rot basin waarvan ik weet dat ze wil ontslaan maar niet kan/mag en nu irri gaat doen of overstappen naar de AH?? Bij de AH zijn er natuurlijk veel betere arbeidsvoorwaarden en hoef ik in de weekenden bijna niet te werken. Eigenlijk weet ik het al hoor maar wil graag ook jullie mening weten. Het gaat verder goed hier, vandaag is mijn lieffie ook lekker vrij. Hij gaat vandaag weer verder aan de garage en morgen komt schoonbroer om te helpen met het dak erop leggen. Hij blijft ook slapen morgen zodat hij zondag ook nog eventjes kan helpen. Ik moet morgen werken en zondag ook eventjes van 10 tot 12. Ze had me natuurlijk zondag een hele dag ingepland terwijl ik vrij had gevraagt....Maar ik gooi de zaak open en om 12 uur ben ik weg want dan moet ik sinterklaas gaan vieren bij mijn oma. Ik vind het leuk voor mijn neefjes en nichtje. Zo heel verhaal en ik ga afsluiten met: "Jullie krijgen een dikke knuf en de groetjes van Spruit"
@Vlinder: Als het mijn keuze zou zijn dan zou ik de overstap mkn naar de AH. Zoals je het schetst is het een hele onzekere situatie waarin je baasin vrezelijke nukken heeft. Bij de AH heb je zeker betere arbeidsvoorwaarden en een groter team waardoor de kans dat je contract niet verlengt word door een zwangerschapsverlof ook kleiner is. Ik ben een persoon die heel slecht tegen onzekerheid kan en ik zou dan dus kiezen voor de zekerheid en de rust van de AH. Maar dat ben ik en jij moet zelf de beslissing nemen waar jij je prettiger bij voeld! Wat zegt je man?
Mijn man zegt dat ik eventjes af moet wachten tot ze me daadwerkelijk willen hebben, anders ben ik nu over aan het denken en mag ik straks helemaal niet komen. Maar als ze zeggen dat ik mag komen denk ik dat hij het er mee eens is. Even afwachten tot ze wat laten weten dus.
Vandaag voel ik me niet goed. Eigenlijk wist ik het gisteren al, ik was dood en doodmoe. Vandaag is de pijn begonnen. Voor degenen die het niet weten, als m'n ongi moet beginnen, beginnen er ook altijd pijnen. Waarschijnlijk door endo, maar die kunnen ze niet vinden. Ik verwacht dan ook vandaag of morgen m'n ongi. Ik ken m'n lichaam, weet het gewoon zeker. K..zooi. Sorry, ben een beetje downen moet het even kwijt. Jolanda
Ik zou eerst even afwachten wat de AH nu uiteindelijk gaat doen en als ze je hebben willen, daar zo snel mogelijk naar toe. Bij de AH maak je dan nog een kans, bij je huidige bazin (waarvan ik steeds meer het idee krijg dat zij degene is die van 't padje is) niet. Je hebt al genoeg aan je hoofd, daar hoeft dat mens niet nog es bij. Ik geloof dat als ik zekerheid zou hebben van AH dat ze me zouden willen hebben en ik het contract getekend had ik a la minute werk zou weigeren bij die tut. Of nog even blijven werken en dan zeggen als je echt werken moet: Dat kan niet, dan moet ik werken bij een leuke baas!