s6 allemaal meiden ik ben er over een dag of 8-9 weer week lekker op vakantie naar landal sonnenberg in duitsland met me ouders die zijn 30jr getrouwd... en dag van thuiskomst sinterklaas vieren en dag er na uit eten met de familie... druk druk... Ik hoop dat als ik terug ben er veel meer roze is hier S6 allemaal knuffel
Dootje ik denk dat je Ma1 bedoelt, die had een licht streepje. Ik heb nog niet getest Klein wijfie wat gaaf een positieve test! Wolfje, have fun in Lambal!
Hoi meiden, Ik ben even te hyper om te lezen en reageren... Sorry... Ik heb juist een kv test gedaan (ongeduldig ) en binnen een paar minuten een 2e lijntje. Ik kan het niet geloven en zit helemaal te shaken van spanning.... Zou het écht al...?
Ik heb alleen deze foto; de camera is nl kapot en deze (met gsm)krijg ik niet scherp... Ik zie hem zelf goed en manlief ook, maar deze is onduidelijk, hopelijk zien jullie het ook?
@ Female: Ik zie hem ook duidelijk genoeg hoor! Een streep is een streep. GEFELICITEERD!! Gelijk de 1e ronde al raak @ Klein Wijfiej: Alvast gefeliciteerd. Hoop idd op een plakbeebje. Wel aan de vroege kant, maar goed, we gaan voor je duimen! @ Ma1: Spannend zeg! Hoop echt dat je zwanger bent. Gaat in ieder geval de goede kant hier op haha. Nou de rest nog op roze @ Lottie: Hoop idd dat het allemaal goed gaat komen en dat jullie gewoon door kunnen gaan voor een wondertje!
Female ik zie m ook hoor!!!! Proficiat he meid!!!! De eerste ronde meteen raak, dat is echt heerlijk!
Female gefeliciteerd!!! Das snel zeg!!! Hier nu echt n knal positieve ovutest gehad!!! Dus nod is 11dec ipv 17 dec
He hoi, ben op mijn werk, had een test meegenomen van huis ik kon het niet laten. er komt eigenlijk gelijk een tweede streepje mee nu duidelijk te zien. zou het dan echt zo zijn wat is dit spannend. ik heb zo af en toe last van mijn liezen dit had ik ook toen ik net zwanger was van de jongste. morgen reageer ik wel even op jullie berichtjes moet weer aan de slag.
Ga je er nog een foto van maken? Spannend! Maar een streep is een streep he, dus ik feliciteer je alvast bij deze: gefeliciteerd!
thanks meiden. Heb een uurtje geleden een cb digitaal gehaald, guess what, niet zwanger! maar die urine had ik bewaard van vanmorgen, 3 uur oud, das dus toch niet zo n goed plan . blijkbaar vergliegt hcg toch nog iets zoals je vaak hoort... Maar meteen daarna met verse urine nog een kv test gedaan, half uurtje geleden, en die is na 2 min net als die van vanmorgen, posi dus... Heb nog een dichte cb digi die doe ik morgenvroeg... met verse ochtendurine... Ik blijf sowieso hier lezen en hoop dat iedereen heeeel mooie testen heeft binnenkort! Wacht sowieso even met zeker roepen tot ik de digi morgen heb gedaan denk ik...
Ik denk niet dat het zozeer aan de urine ligt hoor. Je moet urine niet in de kk bewaren want dit werkt niet goed. Maar afgedekt op kamertemp moet wel goed gaan. Máár je hebt dus een digi cb gedaan terwijl je 3 dagen voor NOD zit. Bij de meesten geeft hij dan ook niet zwanger aan.. die test is veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel zwaarder dan andere testen en vraagt een hoop hcg. Gezien jouw test nu 3dgn voor NOD denk ik dat je op NOD wel een digi kan doen met zwanger erop! Ladies denk hier ajb aan! CB digi is zwaarder.. heb je geen dikke streep op de gewone test heeft CB digi meestal géén nut en is daarmee heel erg zonde voor de portemonee!