Postcodeloterij reclame klopt dit of...

Discussie in 'De lounge' gestart door Snoopy1983, 27 nov 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    11 feb 2008
    9.543
    4.729
    113
    Vrouw
    Ik kreeg net via de post weer de zoveelste envelop van de postcodeloterij. Normaal verdwijnen die bij mij eigenlijk direct tussen de oude kranten maar dacht nu laat ik hem eens open maken.

    Er zit een munt bij en daaronder zit een code, daarnaast is er nog een code die je moet krassen. Nou de code die ik heb daar valt een prijs op wat ik niet raar vind want dat is natuurlijk DE manier om mensen mee te laten doen:D

    Maar nu krijg je dus als je meedoet gegarandeerd een cadeau.
    1 is een lot met kans op miljoenen, 2 is een portemonnee met 2500 euro, 3 is een fiets en 4 is een sauna arrangement voor 2 pers.
    Nu heb ik dus die 2500 euro als ik mee zou doen.

    Nu mijn vraag er moet toch een addertje onder het gras zitten, als ik mee doe betaal ik minimaal 9,50 en dat 14x en ik kan ieder moment opzeggen:(

    Nou dan zou je toch zeggen meedoen een jaar en die 2500 euro pakken of ben ik nu dom en zie ik iets heel erg over het hoofd:)
     
  2. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    Hm, lijkt mij ook dat er ergens een addertje onder het gras zit. Ergens nog hele kleine lettertjes die je misschien over het hoofd hebt gezien?
     
  3. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    17 nov 2008
    9.362
    2
    0
    mmmmm vaak zit er wel een adertje onder het gras idd....
    Is het niet zo dat als je een lot pakt dat je dan KANS maakt op die prijs ?
     
  4. Sannehai

    Sannehai Niet meer actief

    ik heb hem ook gekregen

    en natuurlijk ook de portemonee met 2500 euro gewonnen volges mij krijgt iedereen die gewoon

    dat is dus het addertje, dan lijkt het aantrekkelijk

    maar achterop staat dat er iemand een loting gaat houden en dan gaat kijken welke prijs je krijgt,

    het is dus helemaal Niet zo dat je die 2500 euro krijgt, je kan ook gewoon een gratis lot krijgen voor een volgende maand (ook een vd prijzen)

    dus eigenlijk krijg je denk ik w.s. niets en hebben hun je wel weer gelokt om je aan te melden voor een bepaald bedrag...

    ik zou het dus Niet doen!
     
  5. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    11 feb 2008
    9.543
    4.729
    113
    Vrouw
    Ja zie je dat dacht ik dus al. En nu ik nog eens goed de voorkant bekijke (had al goed gekeken naar kleine lettertjes hihi) staat er alsof dit je prijs al is maar eigenlijk is dat dus niet zo.
    En idd je zal gewoon een lot krijgen ja.

    Naja jammer hihi maar was ook te mooi om waar te zijn:p
     
  6. Violet32

    Violet32 Bekend lid

    4 feb 2009
    677
    0
    0
    Jaa hier ook!!
    Ik dacht ook al...klopt dit echt? als ik meedoe krijg ik dan ook die 2500e?
    Dus heb ik ff goed alles doorgelezen maar nee hoor die portomonee wordt verloot onder alle mensen die meedoen;) je krijgt dan wel zowieso een gratis lot.
    Ik vond m zelf wel een beetje misleidend moet ik zeggen want als je t gewoon zo leest zou je denken dat je gegarandeerd die 2500 zou krijgen niet echt netjes van ze.
    Ik heb t maar weggegooid;)
     
  7. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    11 feb 2008
    9.543
    4.729
    113
    Vrouw
    Nou idd! Maar het staat er wel alleen vraag niet hoe;)
    Ze weten het zo mooi te maken best erg eigenlijk.

    Zijn er mensen die wel meedoen met de postcodeloterij?
    Soms denk ik weleens ik doe gewoon een jaartje mee, nu helemaal want normaal gooi ik ze dus direct weg maar nu moest ik het openmaken:D
     
  8. fightforlove

    fightforlove Niet meer actief

    Ik kreeg hem ook vanochtend een ook 2500 euro
    ik gelijk alle letters gelezen want ik vertrouwde het al niet.
    nu ligt het in de vuilnisbak.
     
  9. sjorsjette

    sjorsjette Fanatiek lid

    31 mei 2010
    3.251
    0
    0
    Docent
    Rotterdam
    Ik heb m ook gehad en.... ook die 2500 euries. Vertrouwde het ook al niet, maar nu jullie het zeggen achterkant gelezen... die mag dus de vuilvisbak in!
     
  10. Proudparents

    27 nov 2009
    32
    0
    0
    NULL
    NULL
    Die gaan dus bij mij altijd de prullenbak in. Me moeder kreeg die brieven zovaak.. Zou ze allang multi miljonair zijn als ze er altijd op in was gegaan.
     
  11. Blondie3

    Blondie3 Fanatiek lid

    15 apr 2007
    2.869
    1
    0
    Truckdriving Woman
    Brabant
    De postcodeloterij heeft altijd van die misleidende acties.
    Hetzelfde als die uitnodiging van Miljoenenjacht, als je dan een extra lot besteld maak je meer kans.
    Dus volgens mij mogen daar alleen mensen heen met een extra lot.
    Als je niet uitkijkt heb je zo 10 loten ;)
     
  12. limmeke

    limmeke VIP lid

    28 mei 2008
    17.318
    0
    0
    daar staat postcodeloterij om bekend he.

    misleidende reclames waardoor mensen ongewild extra loten in hun maag gesplitst krijgen..
    ff zegeltjes plakken, 3 keer meer kans.. en mensen zien vaak niet dat ze dus daadwerkelijk 3 nieuwe loten hebben dan.

    over gratis loten bij hun: je krijgt dan 1 maand gratis, maar je speelt ook minimaal daarna 1 maand betaald mee , zoveel tijd zou het kosten om alles af te handelen en ze schrijven vrij snel af van je rekening.
    op zich niet erg om 2 maanden mee te doen voor een tientje.. maar als ze die prijs gaan trekken , en iedereen hier heeft die envelop al.. dan kan je uitrekenen hoe groot je winkans is..extreem klein dus.. niet de moeite waard dus om daarvoor extra lot te kopen.
     
  13. Sensea

    Sensea Niet meer actief

    ik win elke maand een auto. enenenenenenenen, weet ik veelw at nog meer. de prullenbak is hier al multimiljonair.
     
  14. Gwen81

    Gwen81 Fanatiek lid

    24 okt 2009
    2.167
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mijn zoontjes hebben ruzie gemaakt over wie als eerst met de echte gouden munt mocht spelen.;) Ze waren overtuigd dat ik zomaar goud opgestuurd had gekregen.:D
    Nu een paar dagen later weet niemand meer waar dat ding gebleven is..
    Ik vraag me trouwens af wat die reclame van hun eigenlijk kost. Want ze sturen om de haverklap post en dan zit er soms ook wat bij, zoals zo'n munt of soort bankpas. Volgens mij is dat best kostbaar en tja dat moet toch ergens van betaald worden.
    En lid ga ik toch nooit worden dus eigenlijk zonde van het geld.
    En ook van het papier trouwens, ik heb een nee/nee sticker op de deur en dan vooral om al dat onnodige papier wat er verspilt wordt.
    Maarja omdat de postcodeloterij mijn adressering heeft, krijg ik toch hun rotzooi binnen. Mijn kids zijn daar niet rouwig om hoor. Leuk toch zo'n pasje,muntje of parkeerkaart e.d.:p
     

Deel Deze Pagina