Nee, ik wacht nog even tot morgen.. Tot nu toe nog steeds geen teken van mijn ongi.. Af en toe wel de krampen, maar heb het idee dat het minder krampen dan normaal.. Spannend!!
hey ik zie wel een streep. maar wel spannend zeg hier het zelfde verhaal nog 3 dagen voor ongi. ben onregelmatig maar 32 is mn maximaal. dus ook spannend hier aan deze kant. wij gaan als ik overtijd ben clear blue halen die zie je meteen zonder streepjes te hoeven turen misschien voor jouw ook wel een idee.heb je wel meteen duidelijkheid.
Hallo allemaal!! Nou, vanmorgen nog een test gedaan, mijn vriend had de verkeerde van cb meegenomen.. Wou de digitale, kreeg de plus variant.. Niets op te zien, mega negatief dus.. Inmiddels nog niet ongi.. Pff..
Doordat je steeds lichte streepjes had kan t zijn dat je n vmk hebt gehad, verklaart ook je late ongi succes in de volgende ronde!
Misschien wel idd.. Hoop iig dat ik snel mijn ongi krijg... Kunnen we een nieuwe poging doen... Dankje wel voor je berichtje!
Meid, die streepjes waren vals. want het waren van die hele lichte/indroog streepjes. Maar goed; nieuwe ronde, nieuwe kansen
Daar ben ik inmiddels al van overtuigt, van die valse streepjes.. Grr.. Stomme testen! Hihi!! Denk maar zo, eigen schuld, had ik maar niet voor NOD moeten testen.. Kan nog alle kanten op dan.. Hoop nu dat mijn ongi snel komt, kunnen we verder naar de volgende ronde!!
Ik ook... Inmiddels nog geen ongi te bespeuren.. Voelt nog niet alsof het eraan zit te komen.. Overgegeven door de geur van knoflooksaus en kaas!! Mijn lichaam is zoo in de war... Ongelooflijk!
Cristel dat was ech geen valse test hoor... Heel veel mensen noemen testen vals omdat ze toch ongi worden. In feite is er vaak wel n bevruchting geweest, maar dan gaat t snel alweer mis... Dan lijken de testen vals. Als je dan niet getest had zou je gewoon denken dat je later ongi bent geworden. Raar dat je nog steeds nie ongi bent... Heb je nog kv 2 voor 5 euro testen?
Ah oke.. Heb geen testjes meer in huis liggen.. Ik wacht nog tot donderdag af denk ik, alvorens weer te testen.. Kan mijn menstruatie altijd met de klok gelijk zetten, vind dit zo vreemd.. Als ik wel zwanger was, had ik nu toch allang een mooie positieve test moeten hebben?!
Snap dat t niet leuk is om te horen, maar er wordt nu vaak gedaan alsof veel testen slecht zijn. Sensitest heeft wel eens indrogers maar die zijn niet roze. En die zie je echt bijna niet. Maar aangezien je symptomen klinkt t al helemaal niet meer als n valse. Hopelijk zsm alsnog n dikke streep! Ja het is idd vreemd dat je nog niet ongi bent. Dus misschien maak je heel langzaam hcg aan nu en anders zal de ongi nog komen denk ik. Erg frustrerend voor je lijkt me!
Dank je voor je reacties en je informatie!! Vind het idd megaaa frustrerend!! Jeetje.. Maar goed, kan er niets aan veranderen.. Wacht rustig af of mijn ongi komt, zo niet ga ik donderdag nog een kv testje doen.. Spanningen alom hier in huis, hihi..
Dit is idd wel vaak het geval, maar het is niet helemaal juist.. ik heb al heel vaak een tweede duidelijk roze streepje gehad zonder zw.schap.. is gecheckt door vk dmv echo.. op dag 8 van cyclus op dag 13 van cyclus op dag 19 van cyclus.. daartussenin en daarna waren de testen negatief.. na mijn ongi in aug had ik op dag 8 een positest.. zie album.. de dag erna ook positief.. daarna alles negatief.. een week later bleek uit de echo dat ik al weer halverwege mijn cyclus was en dat klopte ook.. de vk kon het niet verklaren.. als het een vroege mk was geweest dan had ik niet halverwege mijn cyclus gezeten na de posi test op dag 8.. maar aan mijn bm slijmvlies kon ze zien dat dit wel het geval was.. die test was dus echt vals..maar idd.. als je voor je ongi test en een posi test hebt en alsnog menstrueert is het wel aannemelijk dat het vroeg is misgegaan..