April 2011 mama's - na de crash!

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door MamaMarije, 7 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mrs Hair

    Mrs Hair Fanatiek lid

    9 jun 2010
    3.330
    0
    36
    Jurist
    Zwolle
    Ikke vandaag 20-weken echo, en Maryloes ook... Ik vind het zo spannend. Niet dat ik me echt zorgen maak, maar het gedoe rond die echo (en het belang ervan), maken het tóch spannend. Ik moet om half twee in het ziekenhuis zijn... Het is een groot ziekenhuis en ik ben er nog nooit geweest, dus alleen dat al vind ik spannend, of ik het wel op tijd vind...

    Nu nog even hard aan het werk!! Maryloes, jij ook succes straks!!!
     
  2. star2

    star2 Fanatiek lid

    16 jul 2010
    1.641
    1
    38
    Mama ;)
    Leiden
    Goedemorge,

    @buikbanden; heb me vorige zs ook 1 gehad, had hem niet veel om.
    Net wat juli2009 zegt, tis meer dat het leuk is/staat, je heb er verder geen steun van ofso. En zit er toch aan te denken er 1 te bestellen, ze hebben nu zulke leuken.;)

    @trekkende buik, heel herkenbaar, heb dat ook constant.
    Lekker smeren met olie helpt meestal wel.

    @banaantje; hier ook veel last rondom de navel.
    Is een scherp pijntje idd, heeft met het uitrekken te maken.

    @bekkenpijn; heb er zelf ook nog last van, als je te veel gewinkeld heb bv. Dat slenteren doet je bekken geen goed.:(
     
  3. star2

    star2 Fanatiek lid

    16 jul 2010
    1.641
    1
    38
    Mama ;)
    Leiden

    Heel veel succes en veel plezier, mrs hair en maryloes!
     
  4. fredje

    fredje Bekend lid

    27 jul 2010
    793
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mrs Hair en Maryloes: Veel plezier straks!! Geniet ervan..

    Liefs
     
  5. Maryloes

    Maryloes Niet meer actief

    Hier de 20 weken echo al gehad! Om 8.30 waren we aan de beurt, dus inmiddels zelfs al weer aan het werk. Alles was goed! Heel bewegelijk kindje, lag een paar keer helemaal dubbel in de buik waardoor het soms moeilijk meten en bekijken was, maar het is gelukt! Enne, ik kan los met roze:D! De wonderen zijn de wereld nog niet uit haha.
     
  6. Eeka76

    Eeka76 Fanatiek lid

    13 okt 2010
    2.418
    53
    48
    @Maryloes: Fijn dat de echo goed is! En een meisje, wat leuk! Kun je lekker gaan shoppen!

    @Mrs Hair: Veel succes met de echo vanmiddag!
     
  7. Maryloes

    Maryloes Niet meer actief

    Mrs Hair, veel succes vanmiddag!
     
  8. Banaantje81

    Banaantje81 Fanatiek lid

    10 sep 2009
    1.237
    0
    36
    Mrs Hair veel succes en plezier bij de echo! En no worries, dat ziekenhuis vind je wel joh :) Ennnn ze hebben daar altijd een receptie waar je terecht kunt om te vragen hoe je naar de juiste afdeling moet lopen.

    Ik ben vandaag weer in de wolken, kleintje voel ik veel de laatste dagen en door het klussen in huis (met latex, want verfdampen op terpentinebasis schijnen schadelijk te zijn?) voel ik me helemaal voorbereid en happy. Heb er echt zin in en kan niet wachten tot ik mag bevallen! Bevallen zelf zal geen pretje zijn maar het kan me tot nu toe weinig schelen, kijk er alleen maar naar uit (best rare gedachtegang eigenlijk maarja!).

    Trouwens, latex stinkt ook best wel...dat kan toch geen kwaad voor de baby? Weet iemand dat?
     
  9. star2

    star2 Fanatiek lid

    16 jul 2010
    1.641
    1
    38
    Mama ;)
    Leiden
    @maryloes; fijn dat de echo goed was, en gefeliciteerd een meisje, leuk hoor.
     
  10. MamaMarije

    MamaMarije Niet meer actief

    Hoi dames!

    Sorry dat ik zo lang niks heb laten horen!! Nou, hier is de storm weer gaan liggen lijkt het. De 15-maandensprong lijkt een heel eind over, nu is alleen het normale 'dreumes-gedram' wat overblijft, maar dat is beter te behappen. En zijn tand is door, dat scheelt natuurlijk ook!
    Heel druk weekend achter de rug en op rustige momenten (lees: Lucas in bed), kon ik eigenlijk ook alleen maar liggen... :)

    @ maryloes: een meid, gefeliciteerd!!! Leuk leuk! Wat vinden je jongens ervan? En fijn dat ze helemaal goedgekeurd is natuurlijk ;), altijd weer spannend.

    @ mrs. hair: spannend meid! ik ga aan je denken en voor je duimen vandaag!! Laat je snel iets weten?

    @ klussen: pffff... breek me de bek niet open. Die K**-stucadoor is vorige week niet geweest, terwijl hij wel zou komen. Daar kan ik toch zó slecht tegen :x! Zeker nu met die hormonen. En dat is het eerste wat moet gebeuren, daarna kan de rest pas en dat is gelukkig niet zoveel werk, maar toch... Leuk dat jullie allemaal al lekker bezig zijn!

    @ banaantje: latex is volgens mij idd minder schadelijk, maar ik zou toch even goed luchten tijdens het schilderen en misschien een mondkapje als je er dicht boven staat? In dit geval neem ik altijd graag het zekere voor het onzekere eigenlijk :)

    @ bekken: soms ook weer last! Hopen dat het met wat kleine oefeningetjes en aanpassingen onder de duim blijft.

    @ juli: lucas zegt tegen elk kindje 'beebie' en weet waar de baby zit in de buik. Hij geeft ook kusjes! Of nou ja... meer kopstoten, maar het gaat om het principe, toch ;). Vind het best een raar idee dat hij straks grote broer is! Hij is zelf nog zo klein, hihi

    @ mamavanjuul: mooie foto's!! En een mooie meid heb je zeg! hier heeft praktisch geen sneeuw gelegen, hooguit een paar vlokjes gedwarreld!
     
  11. Mrs Hair

    Mrs Hair Fanatiek lid

    9 jun 2010
    3.330
    0
    36
    Jurist
    Zwolle
    @ Banaantje: Als het maar op waterbasis is, dan kan het geen kwaad.

    @ Everyone: Dank voor het meeleven! Nog een uurtje en een beetje, en dan haalt mijn lieve echtgenoot me op om samen naar het ziekenhuis te gaan... Spannend :D
     
  12. Mrs Hair

    Mrs Hair Fanatiek lid

    9 jun 2010
    3.330
    0
    36
    Jurist
    Zwolle
    @ Maryloes: Ik ben even teveel met mezelf bezig, sorry!!! Gefeliciteerd met je goede echo, en wat leuk dat je een meisje krijgt!!! Helemaal geweldig, na twee jongens. Ga je het hen vertellen? Geniet nog even lekker na vanmiddag ;)
     
  13. Maryloes

    Maryloes Niet meer actief


    Geen probleem, ik snap dat je nu even andere dingen aan je hoofd hebt. Weet nog niet of we het gaan vertellen. Mijn man wilde het eerst helemaal niet vertellen,maar hij is nu al zover dat we het deze week aan de ouders en broer en zus gaan vertellen. Als we het de jongens vertellen weet iedereen het. ( de jongste krijgt het sowieso niet meer, dus het zal alleen om de oudste gaan ). Even kijken dus.

    Succes zometeen!
     
  14. anmiri

    anmiri Actief lid

    15 aug 2010
    462
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gefeliciteerd maryloes, leuk een meisje na 2 jongens:)

    Mrs hair, veel plezier en succes straks!
     
  15. Banaantje81

    Banaantje81 Fanatiek lid

    10 sep 2009
    1.237
    0
    36
    Super! Altijd fijn om weer goed echonieuws te horen, gefeliciteerd met jullie allereerste meisje op komst!!!
     
  16. Banaantje81

    Banaantje81 Fanatiek lid

    10 sep 2009
    1.237
    0
    36
    Waar letten ze eigenlijk op bij de 20-weken-echo? Op afwijkingen, natuurlijk, maar wat voor afwijkingen, zijn het maar een paar die ze toevallig kunnen zien, zoals open ruggetje of hartkwaaltjes, of is het wel wat gedetailleerder? Kan je dat gewoon vragen aan de echoscopiste?
     
  17. Maryloes

    Maryloes Niet meer actief

    Met de 20-weken echo wordt onderzoek gedaan naar lichamelijke afwijkingen bij het ongeboren kindje. Bij deze echo wordt uitgebreid gekeken naar de ontwikkeling van de organen van het kindje. Ook wordt gekeken of het ongeboren kindje goed groeit en of er voldoende vruchtwater is.

    En dan moet je dus denken aan buikwandafwijkingen, nierafwijkingen, hartafwijkingen, neurale buisdefecten. Een complete apk voor je kindje dus.
     
  18. Banaantje81

    Banaantje81 Fanatiek lid

    10 sep 2009
    1.237
    0
    36
    Oh, dan wordt er best veel onderzocht dus! Wel spannend hoor. Ook ff gegoogled zojuist...dan krijg je inderdaad best een reeks afwijkingen te zien waarop ze het checken.

    Vind het toch wel een beetje boel spannend.............

    Ik zit nu op werk maar ben ineens zo moe, maar wil eigenlijk niet naar huis gaan, vind ik ook weer zo wat.
     
  19. Maryloes

    Maryloes Niet meer actief

    Ze kijken inderdaad best veel na! Ze kunnen niet alles zien, maar wel heel veel gelukkig. Het is ook spannend hoor, maar je moet maar zo denken, het is vaker goed dan niet.

    Vervelend dat je zo moe bent. Tot hoe laat moet je? Hier ook ineens zo moe, maar gelukkig hoef ik nog maar 6 minuten.
     
  20. Banaantje81

    Banaantje81 Fanatiek lid

    10 sep 2009
    1.237
    0
    36
    Ik ga altijd weg wanneer ik het gevoel heb dat er genoeg af is, meestal uiterlijk om 18:00 uur. Maar het sneeuwt hier echt heel hard! Dus misschien ga ik nu wel, want vind dit wel een beetje eng rijden en het is een half uur rijden naar huis nog.

    Lekker dat jij al naar huis kunt :)

    Zojuist kwam ik er trouwens achter dat ik met mijn aanvullende verzekering (module Gezinsplanning) bij FBTO gewoon een hele pretecho (100 euro) vergoed krijg!! Dus ik ga zo maar een afspraak maken, zo leuk!!! :D In Papendrecht hebben ze een echocentrum waar je voor 100 euro een 40-durende 3d echo kunt laten maken, geweldig.
     

Deel Deze Pagina