Zijn er ook meiden die op dit moment clomid gebruiken??

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by Le1981, Oct 8, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Shanny

    Shanny Actief lid

    Nov 26, 2010
    168
    3
    18
    Hoii,

    Mag ik met jullie meeschrijven? (ben nieuw hier :))

    Ik heb net mijn eerste ronde Clomid achter de rug en had vorige week een positieve ovu-test.. helemaal happy was ik dus dat de Clomid meteen aansloeg! Zelf steekjes voelde ik in mijn buik en ik durfde te zweren dat dit mn eisprong was.
    Van de week bloedtest gehad en je raadt het al... ik bleek helemaal niet te hebben geovuleerd! Voelde me vreselijk belazerd door mijn lichaam. :x

    Hebben jullie hier ervaring mee?
    Ben benieuwd. Ik heb wel dus van de week gelezen dat vrouwen met PCO (wat ik dus heb) vaker kans hebben op een vals positieve ovu-test.
     
  2. puur

    puur Actief lid

    Oct 19, 2010
    111
    0
    0
    @10e gefeliciteerd! wat een fantastisch nieuws!

    @xlovely ik begrijp heel goed dat je het privé wilt houden hoor, was misschien ook beetje onbehoorlijke vraag. veel succes dinsdag!

    @lautjep ik moet pas over 6 weken weer naar de gyn, van m'n ei groei heb ik nog geen idee dus moet maar afwachten denk ik, zit natuurlijk pas in de 1e ronde

    @shanny wat balen! ik heb nog niet eerder hiervan gehoord, ga het zelf ook maar extra goed in de gaten houden, alhoewel het dus ook misschien weer nix zegt...
     
  3. xLovely

    xLovely Bekend lid

    Nov 10, 2010
    789
    0
    0
    @ Shanny: welkom!

    @ Puur: geeft niks hoor! :) Maar over 6 weken pas terug? Huh? Krijg jij geen echo's vantevoren of de clomid zijn werk gedaan heeft en je evt. geovuleerd hebt?

    @ 10e: Gefeliciteerd! Wat een geweldig nieuws! *jaloers haha*
     
  4. puur

    puur Actief lid

    Oct 19, 2010
    111
    0
    0
    @xlovely ik heb onlangs een echo gehad en nu dus pas over 6 weken weer om te kijken of clomid z'n werk heeft gedaan. maar tussendoor dusnie hmmm...misschien toch maandag maar even bellen, dankje :)
     
  5. Le1981

    Le1981 Lid

    Oct 8, 2010
    77
    0
    0
    Directie secretaresse
    Aalsmeer
    Hi Meiden,

    @10 Meid wat geweldig, echt super gefeliciteerd!!!

    @Puur en Shanny welkom. Ik heb zelf van de clomid niet heel veel bijwerkingen gehad, alleen dan af en toe opvliegers.

    Wat Shanny schrijft over dat je lijf je voor gek kan houden, ddat heb ik ook gehad. Alles lijkt op een goede eisprong, maar bij mij gebeurde er dan ook niks. :(

    Nou meiden fijn weekend verder!
     
  6. 10e

    10e Lid

    Aug 5, 2010
    87
    0
    0
    pedagogisch medewerkster
    @puur en shanny welkom!! ik had van de clomid erg last van hartkloppingen iedere keer dat ik het gebruikte. en een dag of 2 nadat ik gestopt was washet over.

    dankjewel voor de felicitaties het is een beetje onwerkelijk allemaal zolang wachtje erop dan hoop je een kloppend hartje te zien en dan zie je er 2 was echt geweldig!!
     
  7. puur

    puur Actief lid

    Oct 19, 2010
    111
    0
    0
    @10e en le1981, die opvliegers zijn wel herkenbaar ;) verder weinig last gelukkig, wel het gevoel dat er van alles gaande is beneden, het borrelt, soms steekjes...hopelijk komt het al op gang! alleen dus echt geen idee wanneer ik ei kan verwachten, das wel onzeker. veel klussen dus!
     
  8. lautjep

    lautjep Niet meer actief

    puur welke dag zit je nu je banner geeft dag 39 aan dat klopt denk ik niet.

    Ik heb met clomid last van haaruitval gehad nu is het gelukkig wel wat minder.

    Ego: Mijn temp blijft goed hoog dat geeft wel moed. nog 1 week en dan kan ik testen wel heel erg spannend
     
  9. puur

    puur Actief lid

    Oct 19, 2010
    111
    0
    0
    @lautjep ik moest mijn banner inderdaad nog even aanpassen, zit nu op dag 5 en dus vanochtend de derde pil clomid geslikt. hoeveel moet je temp ongeveer stijgen wil het de eisprong aangeven weet je dat? en wat betekent het als je temp lang hoog blijft? sorry, ben nog niet echt thuis in het tempen, wel op dag 1 begonnen ;)
     
  10. lautjep

    lautjep Niet meer actief

    mijn temp ging van de clomid ook omhoog. normaal zeggen ze tussen de 0.3 en 0.2 graden. Kijk anders even op mijn tempkaartje

    Dag 5 is wel erg vroeg ik zou zeggen dat het niet kan.
    Ik heb er ovu testen bij gebruikt en dan heb je een duidelijker beeld.
     
  11. Gylaine

    Gylaine Actief lid

    Nov 12, 2010
    247
    0
    0
    Verzorgende ig
    Maarssen
    Hey Meiden

    Long time no speak ben zo druk geweest met werk nu heb ik heerlijk een weekie vrij. Morgen krijg ik een echo ben zo zenuwachtig hoop echt dat ze gaan zeggen dat alles goed is! Sinds zaterdag heb ik last van pijn in mijn onderbuik, kan me vinger er niet opleggen wat het kan zijn. Heeft iemand hier ervaring mee??

    @ le1981 : Wat super balen voor jullie dat de clomid niet heeft gewerkt hoop voor jullie dat de iui voor jullie wel het goede nieuws gaat brengen.

    @ Puur : Welkom, 1e ronde spannend hoor! Krijg jij ook een echho op dag 12 en word er bij jou ook bloed geprikt op dag 21/22??. Toen ik ben begonnen met de clomid merkte ik dat een stuk sneller moe werd . Ook kan ik soms om niks in huilen uitbarsten.

    @ x lovely : spannend zaadonderzoek, bij mijn man hebben ze het 2 maanden geleden ook gedaan de gyn zei ik jou wel volstoppen met hormonen maar we moeten ook kijken of bij je man alles goed is. Gelukkig na 2 weken kregen we goed nieuws & geloof me ik was heel erg opgelucht dat het niet aan ons beide lag!

    @ 10e : Wat een fantastische nieuws een 2-ling!!!, ben je al gewend aan het nieuws??? Denken ze ook dat het door de clomid komt dat jullie een tweeling krijgen??

    Shabby : welkom!!, wat super balen dat je geen eisprong hebt gehad, hopen dat de clomid volgende maand wel gaat aanslaan!

    Liefs
     
  12. puur

    puur Actief lid

    Oct 19, 2010
    111
    0
    0
    @gylaine dankje, voor jou wordt het dus een spannende dag morgen! ik heb door clomid nog geen buikpijn gehad, gelukkig mag je morgen al langs!

    ik ben dus afgelopen vrijdag met clomid begonnen en voel me gelukkig prima, gister wel plots in huilen uitgebarsten...op 5 januari hoef ik pas weer naar de gyn, dus geen tussentijdse afspraken. door alle berichten hier van meiden die dat wel hebben word ik helemaal onzeker, dus heb net een belafspraak met de gyn gemaakt, helaas kan het pas morgen, maar goed we zijn nog niet bij dag 12 :)
     
  13. nijnonijntje

    nijnonijntje Niet meer actief

    @10e
    Wow meid. Een tweeling. Wat geweldig. Van harte gefeliciteerd!!!
    En twee kloppende hartjes. Deze blijven echt zitten :D:D
    Een kind krijgen is een zegen en dan ook nog twee.......wow super hoor.

    Wat veel nieuwe meiden heir. Echt heel gezellig :D

    @puur
    Welkom meid.
    Hoeveelste ronde is dit voor jullie?
    Gaan jullie voor de eerste?

    @Shanny
    Welkom meid.
    Ik had trouwens geen biwjerkingen van mijn eerste ronde clomid, maar ja ze werken ook nog niet bij mij. Geen eisprong gehad, dus dan kan ik er nog niet zoveel over zeggen.
    WIl alle bijwerkingen wel hebben, als ze maar werken :(
     
  14. xLovely

    xLovely Bekend lid

    Nov 10, 2010
    789
    0
    0
    @ Puur; 5 januari eigenlijk pas weer? Vind het echt heel vreemd... hoe kunnen ze anders zien of er eitjes groeien? Je slaat zo een hele maand over.... Maargoed, je kunt morgen dus al terecht, ben benieuwd of ze al wat kunnen zien!! Toi toi toi

    @ all; morgen weer naar het zkh; inmiddels de clomid achter de rug dus ik ben in spanning of het zijn werk heeft gedaan...


    Eerste ronde Clomid 50 mg!
     
  15. puur

    puur Actief lid

    Oct 19, 2010
    111
    0
    0
    @xlovely ik heb morgen een belafspraak dus hopelijk kunnen ze me dan uitleggen waarom ik tussendoor niet word gecontroleerd. tijdens gesprek vorige week met gyn dacht ik daar niet eens aan, totdat ik het hier overal las en hoorde van vriendinnen. word er mega onzeker van, maar moet helaas nog een dag wachten. ga wel alvast een vraag aan de gyn hier stellen pffff :)
    hoe ging dat bij jou dan? zit je ook in de eerste ronde? morgen naar het zh, spannend!

    @nijnonijntje we gaan inderdaad voor de eerste, zo spannend allemaal! mijn geeft m'n cyclus weer. en afgelopen vrijdag dus aan de clomid begonnen. en jullie?
     
  16. xLovely

    xLovely Bekend lid

    Nov 10, 2010
    789
    0
    0
    Ik zit inderdaad in de eerste ronde; ik heb eerst Provera geslikt om mijn menstruatie op te wekken, omdat ik sinds 23 juni niet meer ongesteld werd. De derde dag na mijn laatste pil provera werd ik (eindelijk) ongesteld. Tegen mij vertelde de gyn dat ik op cyclusdag 3 moest beginnen met Clomid. En dat 5 dagen lang. Dus t/m cyclusdag 7 netjes elke avond Clomid ingenomen. Er werd ook gezegd dat ik op cyclusdag 10 terug moest komen bij de gyn, dus zo gezegd zo gedaan, vorige week afspraak gemaakt voor morgen (dag 10) Bij de eerste afspraak zei de gyn ook nog dat je daarna om de paar dagen terug moet komen voor te kijken of er eitjes rijpen, en of er uberhaupt eitjes zitten e.d. Maar dat kunnen ze dan pas vertellen a.d.v de echo. Dus afwachten :)
    Wat zeiden ze bij jou dan Puur?


    Eerste ronde Clomid 50mg!
     
  17. puur

    puur Actief lid

    Oct 19, 2010
    111
    0
    0
    @xlovely dan lopen we dus redelijk gelijk. ik ben vandaag op dag 4 van de clomid en dag 6 van mijn cyclus, dus ook op dag 3 met clomid gestart. ik hoef pas over 6 (!) weken terug te komen. volgens de gyn zijn er dan 2 scenario's, of de clomid heeft zijn werk niet goed gedaan en we moeten naar ronde 2, of ik ben zwanger en dan is het meteen de eerste echo. niets dus over een tussentijdse controle. op dat moment krijg je zoveel infiormatie over je heen dat ik er pas eigenlijk thuis meer over begon na te denken. en nu na het lezen van jullie reactie word ik helemaal onzeker. pfffff morgenmiddag pas de belafspraak, ga wel echt aandringen op een controle! spannend dat je morgen controle hebt! ik duim voor je dat het er allemaal goed uitziet!
     
  18. 10e

    10e Lid

    Aug 5, 2010
    87
    0
    0
    pedagogisch medewerkster
    @Xlovely ik had ook iedere keer een echo dat vond ik wel prettig je weet zeker wanneer je eisprong plaats vind.

    @nijnonijntje wat een nieuw he? en we zijn op dag 10 in het zkh geweest voor de echo toen zei die gyn nou er zit 1 eitje die het zeker gaat doen. mijn man was erg van slag ik vond het meteen te gek!! zoveel meegemaakt zolang moeten wachten end an nu 2 onze meid vind het helemaal geweldig en zei vanaf het begin dat ik 2 babys in me buik heb. nu zegt ze ik krijg een broertje en zusje dus ben benieuwd haha.

    @puur je hebt gelijk meid dat je bent gaan bellen dat duurt anders wel heel erg lang.

    @Gylaine hoe was het vandaag?
     
  19. lautjep

    lautjep Niet meer actief

    ik denk dat veel van jullie het zeker niet weten maar mijn progesteronwaarden waren vandaag 51.7 is dat goed?? Het bloed is geprikt op dag 18. weet niet zo goed wat ik er nu verder mee moet.
     
  20. nijnonijntje

    nijnonijntje Niet meer actief

    Goed dat je belt meid, maar ikw ordt tussendoor ook niet gecontroleerd hoor. Alleen op dag 22 met bloedprikken om te kijken of alles loopt zoals het meot emt de ei.
    Maar zie daar geen gyn of arts bij. Daarna belt ze mij met de uitslag. Ongeveer een week later.
    Heb jij dat ook niet dan?

    Ik heb ook mijn eerste ronde clomid achter de rug. Die hebben helaas niet hun werk gedaan en ben nu aan de ongi opwekkers. Maar daar is ook te lang mee gewacht, zit bnu dus ook alweer in een verloren lange cyclus.
    Daarna krijg ik een hogere dosis clomid.
     

Share This Page