@Kaatje verschrikkelijk he die onzekerheid! Hopelijk morgen een mooie echo zodat je wat zekerheid hebt. Positie kleding is niks maar ja is niet anders. Het is een extreem drukke avondspits geweest las ik net gelukkig ben je veilig thuis gekomen. Gaat je zoontje naar de opvang als je werkt of is je man dan thuis? Ja alles was goed bij de verlos geeft wel een goed gevoel. @Wendy wat zeggen ze op consultatie bureau van de slaap problemen? lijkt e erg heftig voor jullie allebei! @HVJ lukt het nog om te sporten? Voel je je wel goed voor de rest? Suc6 morgen op de controle. @Butterfly geniet van je kleine meisje! Hoe zijn jullie eigenlijk aan de naam Maureen gekomen? Had hem echt nog nooit gehoord. Maar wel een super leuke en lieve naam.
Levi blijft gewoon thuis, of Ferry is thuis en anders komen mijn souders even. Na het eten rondje wezen sleeën
Hey meiden, @ MamavEsmee: Leuk dat ze gisteren gewoon op visite kwamen. Zeker als ze normaal alleen komen als ze iets moeten hebben Beterschap met Esmee! @ Kim: en? Is de dag een beetje opgeschoten? Geniet van je vrije avond @ Moppie: Arm beestje zo alleen in de kou. Collega van mij is een tijdje geleden een week lang een kat kwijt geweest en die is toch nog terug gekomen. Moed niet opgeven meid! Knuf! Jeetje, je laatste werkweek, dat schiet op! Voor je het week ligt uk in je armen meid! @ Wendy: Wat vervelend zeg, dat Dane zo slecht slaapt. Ook voor hem! Knuf meid! @ Zustertje: Fijn dat alles goed was bij de verloskundige, en ook nog even naar je kleintje mogen kijken Super meid! Het schiet op met de babykamer lees ik leuk! @ Butterfly: Lieve weegschaal zeg na een dag als gisteren met al dat lekkers! Super Vervelend dat Esmee zo slecht eet, maar inderdaad, ze krijgt vanzelf honger. Ik deel die wens voor een koude winter met veel sneeuw en ijs niet met je, ik heb nu alweer genoeg van de sneeuw hahaha @ Mama Rianne: Gefeliciteerd met Lukas @ Kaatje: Nu al positiebroeken? Dat gaat hard. Succes morgen bij de echo! Hier gisteren heerlijk uit eten geweest met 2 vriendinnetjes. Was erg gezellig. Heb vooraf garnalenspiesjes, als hoofdgerecht sate van de haas en als nagerecht een duo van witte en bruine chocolademousse op Heerlijk! Vanmorgen geen lieve weegschaal. Maarja dat was te verwachten. Resultaat: 1,3 kg erbij. Hoop daar morgen weer veel vanaf te hebben. Ik zou eigenlijk vanavond gaan zwemmen maar met dat weer, slaan we een rondje over. Geen zin om de weg op te moeten. Vriendlief is inmiddels al 2 uur onderweg van het werk naar huis. Ik heb inmiddels al gegeten. Ben benieuwd hoe laat hij thuis is. Fijn sneeuw!!! (NOT) Mijn menu van vandaag: O: 200 gram optimel vanille yoghurt 30 gram cruesli balans T: 1 appel L: 3 meergranenboterhammen met; 30 gram filet americain 1 sinaasappel T: niks (bonbons kunnen weerstaan ) A: 150 gram pesto-aardappelpartjes uit de oven 1 rundervinkje 1 schaaltje sla met dressing, ananas en komkommer 1 lepel halfvolle frietsaus 1 lepel curry Totaal van 1060 kcal. Liefs PS: Vriendlief komt net binnen! Eindelijk!
@Melanie dat klinkt super lekker je uiteten menu Krijg er spontaan trek van! Gelukkig dat je mannetje thuis is wat een weertje he... Groot gelijk dat je vanavond niet meer de weg op gaat. @Kaatje dat is wel fijn dat het zo geregeld is. Wat een super leuke foto!
Zustertje: Ik ben in september het laatst bij het cb geweest en heb het er toen maar niet over gehad. Die keren ervoor zeiden meer of minder eten en het laten huilen verhaal...werkt niet. Kaatje: Wow....ik heb vorige week ook een slee gehaald voor Dane maar er ligt hier net niet genoeg.... Melanie: Mooi hoor -1.3. Ik blijf helaas een beetje schommelen rond de 62. Hier: Dane heeft al gegeten en ik zit op mijn vriend te wachten, die is uit zijn werk boodschappen halen. Dane is weer behoorlijk aan het hoesten, hij was er net vanaf zeg.
hier is het ondertussen ook erg wit ... tim krijgt een slee voor sint maar ik zal maar tegen man zeggen dat hij hem morgen al beter kan gebruiken ... nu ligt er tenminste wat !! en ook de kleine ligt al op bed ondertussen en de kleine van mijn vriendin is ook weer een uurtje weg ... als jullie zo een keiharde plof horen ben ik het .... onze nieuwe mega power verwarming doet het trouwens niet goed.. nu moeten de andere verwarmingen dicht en die moet dan goed opstarten .. brr heb het nu al koud !! hoop dat dat de oplossing is PLOF DAT WAS IK
@MvE: Leuk is dat hé, als ze nog zo graag naar school willen! @Moppie: Knuff @Wendy: Is ook heel vervelend en lastig als je kind niet goed slaapt en je weet niet waarom. @Zustertje: Hoe was het bij de VK? Hahah, lieve man heb je! Oh, ik lees het al: alles goed, fijn! @Butterfly: Lieve weegschaal! Gaat goed hé met lijnen? Variëren met eten gaat me idd goed af. @MR: Gefeliciteerd! @HVJ: Mooi menuutje, succes morgen bij de vk. @Kaatje: Eng was het hé? Ik heb er ook 20 minuten over gedaan ipv 6! Brr, corsaatje met zomerbanden en sneeuw is geen goede combi! Succes bij de VK! Gave foto van jullie mannetje. @Melanie: Lekker menuutje! Morgen zijn er hopelijk weer een boel onsjes af! @Zwanger??? Ik hoop het zo, maar buitenom de misselijkheid voel ik verder niets, de symptomen lijken er meer dat ik ongi wordt. Ik weet het niet, het is elke maand weer spannend. De misselijkheid trekt wel weer weg in de loop van de dag en komt dan met vlagen weer terug We zullen zien, mn NOD is vrijdag, ik durf niet voor die tijd te testen. Vrijdag zit ik in Engeland, dus op z'n vroegst zaterdag testen... @Hier: Lekker gewerkt. Nu op de bank wachten op m'n mannetje, die is (vracht)autoberger van beroep, dus die heeft het druk...
Herkenbaar Hier ging de buikgriep flink rond, en ik had last van rommelende darmen, was misselijk, maagzuur etc. dus ja, ik kon er maar beter aan wennen, ik zou buikgriep gaan krijgen! En toen... toen bleef mn ongi uit, werd dat weeiige gevoel in mn maag (maagzuur) echt vervelend met opstootjes etc. en toen kwam de misselijkheid. Ook verdween het in de loop van de dag, om tegen de avond weer terug te komen Ik duim voor jullie!!
Moppie: Wat jij beschrijft heb ik precies... Mmmh, wordt nu wel heel spannend... Heb ook brandend maagzuur terwijl ik helemaal niet vet gegeten heb bij het avondeten. Heb je al iets van/over de kat gehoord?
@Zustertje, ik heb onderwijsassistent als studie gedaan en de pabo een jaar, heb op veel scholen stage gelopen en op gegeven moment had ik een leerling in de klas die Maureen heette. Het was een mooi en bijzonder meisje en de naam is me altijd bij gebleven. Bij Esmee wilde ik Maureen al heel graag, maar toen vond Harrold de naam niet zo geweldig, maar naast Esmee vond hij de naam wel weer heel mooi, dus vandaar Maureen. Esmee hebben we ook van een leerling van een van de klassen waar ik voor gestaan heb . Voor namen ging ik altijd de klassen rond waar ik les aan gegeven heb . @Kaatje, WOW, wat een laag sneeuw bij jullie. Hier helaas niet. Had het gehoopt, heb vrijdag voor Esmee snowboots en een slee gekocht, had gehoopt die van het weekeinde al te kunnen gebruiken. Kraambezoek is weg! Esmee kreeg ook een cadeau, heel lief. Maar ze kreeg een pop. Ze vind poppen geweldig, maar deze pop heeft echt een griezelig gezicht. De mond spreekt me tegen en de ogen helemaal. Kreeg er zelf rillingen van, Esmee wilde er ook weinig van weten trouwens . Weer een hema baby kaart gekregen voor Maureen. Morgen maar weer even naar de Hema toe dus .
@Moppie, ja eindelijk weer een ritme hier. Met mijn meissie gaat het nu gelukkig ook beter op d'r verkoudheid na. Hoop dat de posters wat opleveren. @Zustertje, voel me verders goed (alleen wat last van rug en bekken). En het sporten gaat nog goed, wel wat trager maar dat is logisch. Dank je. @Kaatje, leuke foto en succes morgen bij de echo. @Wendy, dank je. @Femke, dank je meid. Ik ga duimen voor je! @Hier, vanaf volgende week ga ik beginnen met zwangerschapszwemmen. Heb er zo een zin in!
Thanx voor de reacties meiden. Ik ga off. nog ff die pokke kou in om de hond te laten plassen ( waarom wilden we ook alweer een hond ? ) en dan lekker warm in bed tv kijken. Butterfly, beetje jammer van die pop Femke, spannend ! Tot morgen
@Femke, spannend dus meid!!! Die laatste dagen tot de NOD zijn zoo slopend. Elke keer als ik plassen moest durfde ik niet te kijken, was zo bang voor bloed! Bij Maureen was ik onverwacht zwanger. Esmee was net 6 maanden en we besloten voor een 2e te gaan omdat we op Esmee 1.5 jaar hebben gewacht. Ik dacht dat het misschien weer lang zou duren. Maar was toen meteen in ronde 1 zwanger. Dus dat was wel even omschakelen toen. En het afvallen gaat hier goed inderdaad. Voor de zwangerschap was ik 3 kilo kwijt, maar moest toen stoppen met lijnen. Heb dus veel motivatie nu en het gaat erg snel. Was de zwangerschapskilo's na een week al kwijt . Schrok er echt van, maar wel heerlijk hoor. ********************************************* Mijn mannetje zei net: "je wordt elke dag mooier"!!! Werd er verlegen van .
@Femke: ik had nog nooit last van maagzuur gehad. Wat mij heel erg heeft geholpen tegen de oprispingen, was melk drinken de eerste paar weken... Ik hoop dat het zo is voor jullie!!! @Kat: nog maar net terug van flyers op bomen nieten... Nu is het afwachten. Voel me machteloos @Butterfly: Hoe spreek je Maureen eigenlijk uit, als Marien of Maur-1- ? Net als Esmee op z'n nederlands? Of is dat ook Esmay? Ik vind het echt (beiden trouwens!) super mooie namen. Past ook erg mooi bij elkaar. @Hvj: tandjes al door bij je kleine dame? Of was het een griepje? Fijn dat het weer wat beter gaat! Ik las al op FB dat je ging zwemmen, gaaf Ik vind het heerlijk in het water, maar moet niet te veel meer op mn buik zwemmen. Rug gaat nog wel maar buik strek ik dan te veel lijkt het. Ik houd het dus bij wat joggen en stretchen tijdens de groepslessen... @Hier: zit met een kwart zak bolognese chips naast me... dan maar geen brie en roomkaas op brood vanavond...
@Butterfly: Wat lief van je man! Dat motiveert alleen nog maar meer om door te gaan! Pff, ik vind die laatste dagen voor NOD iid slopend! @Moppie: Had eerder wel eens last van brandend maagzuur, maar dan als ik vet gegeten had. Hoop zo voor je dat de kat snel terugkomt... Argh, ik maak mezelf gek hier... Gewoon even rustig afwachten...