nee ik ben niet aanvullend verzekerd. waarom niet? omdat de de kosten niet opwegen tegen de kosten die ik maak per jaar. nu ik zwanger ben ook niet. een
Ik ben altijd aanvullend verzekerd en ik maak daar zeker gebruik van. Vooral de tandarts. Ben ook erg blij dat ik altijd zo goed verzekerd ben geweest anders had ik een heel groot probleem gehad toen ik 3 maanden te vroeg ging bevallen. Groetjes
ik ben er nu ook naar aan het kijken. een tandartsverzekering heb ik wel nodig. maar hoe zit het dan als je vrijwillig in het zkh bevalt? dan moet je die eigen bijdrage wel zelf betalen toch? als je dan de kraamzorg erbij optelt haal je die aanvullende verzekering er wel uit.
Had ik ook! Dit jaar aanvullend verzekerd en ging "vrijwillig" naar het zkh om te bevallen. Met de kraamzorg erbij opgeteld heb ik de kosten er wel uitgehaald. Nu twijfel ik heel erg, denk dat ik de tandarts eraf haal, volgens mij ben ik dan veel goedkoper uit. Die 1x controle in het jaar..
ik ben aanvullend verzekerd voor de zorg en heb er eigenlijk alleen gebruik van gemaakt in mijn zwangerschappen en erna met de kraamzorg... maar ik laat het wel zo want als er eens wat gebeurd en dat geld ook voor mijn dochters dan zit je niet ineens met hoge rekeningen.. je kan het immers niet dan ffe omhoog zetten... de tandartsverzekering heb ik op zn allerhoogst staan en daar heb ik al veel uit kunnen halen.... ik betaal nu 150 euro pm vanaf januari... maar vind het een beetje dom om daar op te gaan bezuinigen dus ik vind het wel goed zo...
tandarts gaat er bij ons wel af, we gaan in dec nog even. en verder wil ik wel onbeperkt voor fysio verzekerd zijn., dat gebruik ik echt...ook de osteopaat voor mijn zoontje wil ik wel nog een paar vergoedingen hebben. Afgelopen jaar hebben we ondanks duur pakket de kosten er wel uitgehad.
Dit wordt betaald uit je basisverzekering, heeft dus niks met aanvullend te maken. Ik niet... je weet namelijk nooit of je kerngezond bent! Uit eigen ervaring weet ik dat dat van de ene op de andere dag zomaar ineens afgelopen kan zijn! En dan is het te laat om nog een aanvullende verzekering af te sluiten... Dat klopt, als je tenminste een chronische aandoening hebt die op de lijst voorkomt. Veel dingen staan daar niet op... en dan betaal je het alsnog zelf (tenzij je aanvullend verzekerd bent)!
Ik heb mij gelijk na mijn studie al aanvullend verzekerd, de meest uitgebreide (en duurste) van ONVZ. Ik wil gewoon niet bezuinigen op mijn gezondheid(szorg) ook al ben ik kerngezond. Het probleem met die aanvullende verzekeringen is dat áls er iets gebeurd óf je wordt ziek dan kan je je zelden nog zo goed aanvullend laten verzekeren. Die maatschappijen laten je dan nooit meer toe, ze zijn ook niet gek natuurlijk. Dit heb ik zó vaak in mijn omgeving meegemaakt en dan balen die mensen dat ze zoveel moeten bijbetalen of een bepaalde dure behandeling niet mogen ondergaan. Ik heb het er sowieso al dubbel en dwars uitgehaald want door die uitgebeide av die ik heb hebben ze alle 9 IVF behandelingen van mij, deels in het buitenland, volledig vergoed! Totaal plaatje ca. Eur 60.000.
ik ben chronisch ziek dus haal het er wel uit voor alternatievere dingen zijn dan wel verzekerd, ook kan ik zonder medische indicatie in ziekenhuis bevallen en hoef ik niet te betalen (toevallig ben ik nu 2 keer ingeleid maar toch dat soort dingen wil ik niet aan denken) Ook de nekplooimetingen kreeg ik zonder indicatie gewoon vergoed, tandarts moet ik niet aan denken dat ik maar zo slecht als basis verzekerd was want er moet bij mij altijd veel gebeuren (betaal nu al bij laat staan als ik maar basis had) Met kinderen en als gezin vind ik het erg belangrijk om goed verzekerd te zijn , wij betalen 330 euro per maand als gezin en tuurlijk zou ik dat goedkoper zien maar goedkoop vind ik duurkoop, ik hoor altijd mensen klagen dat ze dingen niet vergoed krijgen dat heb ik echt nog nooit gehad en dat hoeft ook niet..
Ik ben bij groene Land, Zilveren Kruis. Vanaf 2 sterren krijg je 50% van je eigen bijdrage vergoed geloof ik.
Ik zit bij cz en ik heb geen aanvullende verzekering, maar wel een tandartsverzekering. Ik heb alles eens goed nageplozen en het belangrijkste wordt vergoed via de basis en dan met name voor de kleine. scheelt toch een hoop. ook ben ik lid van de kruisvereniging en ben via hun collectief verzekerd.
nee inderdaad maar vaak is het dan wel achteraf klagen dat ze niets vergoed krijgen of ze niet aanvullend verzekerd KUNNEN worden, verzekeren is een kwestie van risico's indekken, natuurlijk kan je gezond blijven maar dat valt niet in te schatten dus probeer je dat in te dekken.. toen ik single was keek ik daar anders naar maar nu als gezin zijnde ben ik liever gewoon goed verzekerd en heb ik geen gezeik ergens mee..
hier heb ik het uitgebreidste pakket . i.v.m. chronisch rugpatient en dat word niet automatisch uit de basis gedaan...dus onbeperkt fysio (dus zo'n 500-1000 euro per jaar) en veel osteopaat vergoeding ook zo'n 800 euro per jaar nodig, manlief 3 sterren en allebei 1 ster tandarts. Nu scheelt het dan ook nog mijn poliklinische bevalling (alhoewel de kans van medisch worden erg groot is nu) en krijg de kraamzorg volledig vergoed. Dus dat komt er nu bij wat vergoed word. MAnlief heeft hemofilie, die medicijnen vallen onder basis verz.(gelukkig wel kost 40.000 per 3 a 4 maanden..), maar we hebben hem liever iets ruimer staan omdat we dus niet weten wat er gebeurd als er wel eens iets misgaaat... qua revalidatie, fysio, enz. enz. Qua kosten kan het bij ons dus makkelijk uit, alleen mijn uitgaven dekken onze beide verz. al..
ik snap ook dat ik ook ziek kan worden enzo maar er word steeds minder vergoed ook in de aanvullingen. het is voor mij nu niet rendabel en ja stel dat ik ziek word ik het kut maar ja ook die kosten kun je in dekken. dit doen wij ieder jaar nog wij sparen wat we normaal een aanvulling zouden betalen dus 60 euro pp per maand. als wij medice kosten moeten maken gaat dat daaruit. de tandarts kost bij ons nooit veel. de laaste keer waren we voor 3 personen controle 2 gaatjes en 6 foto's en 2 tandsteen behandelingen 220 euro kwijt. valt dus knap mee ziektekosten de bevalling van fynn was medice dus vergoed uit basis. kraamzorg van 90 euro en 2 bloed onderzoeken a 24 euro perstuk. verder heb ik niets zelf hoeven te betalen.
ja ik heb alleen al rond de 1000 euro tandartskosten per jaar dus qua gebit heb ik het zeker nodig (kronen, gaatjes, tanden laten trekken, zenuwkanaalbehandelingen, speciaal knarsgebitje, ik wil straks gaan informeren hoe het zit met implantaten want ik ben nu al 3 kiezen (en 4 verstandskiezen) kwijt en het word lastiger kauwen LOL!! dus zou ik graag willen..
Tsja, gelukkig worden de belangrijkste dingen gewoon vanuit de basisverzekering vergoed. Ik hoef echt geen pruik, bril of alternatieve behandeling vergoed te krijgen hoor. Dat kan ik vanuit de spaarrekening ook nog wel ophoesten. Wij betalen 170 euro per maand. Als je het vergelijkt met die 330 euro die hierboven is genoemd; bijna 2000 euro per jaar minder! Als we nou eens in totaal 10 jaar gezond blijven, is dat 20.000 euro. Daar kan ik wel even mee vooruit qua vergoedingen vanuit de aanvullende verzekering En ja, als de klappen straks dan toch moeten vallen, zijn we in staat dat zelf te bekostigen.