Linds! Super zeg, jullie kleine meisje bij jullie, wat moet dat heerlijk voelen. En wat een heerlijk slapende baby. Proudmama: Leuk dat je weer mee kletst. Hier nog steeds huilen 's nachts, afgelopen nacht maar een uurtje dus dat viel erg mee, was een goede nacht. Gister weer naar HA geweest en zij is het niet eens met CB over eventuele koemelkallergie, maar wilde dat ik inbakeren probeer. Gister geprobeerd, maar dametje werd erg driftig en huilde alleen maar harder, vanavond poging 2. Ondertussen eet ik nog koemelkeiwitvrij deze week, gewoon kijken of er iets verbeterd. Ze heeft erg last van krampen en winderigheid, kan natuurlijk ook gewoon zijn dat het 'alleen' krampen zijn, weet het ook niet meer zo goed eigenlijk. We proberen alles maar en kijken of het helpt.
Prachtig zo die lijst Proudmama!!!! eh...Proudmum is het zie ik nu. Jannegie: Mooie koeien! Leuke foto's.
Ik denk niet dat inbakeren de oplossing is meis. Als ze zichzelf wakker 'slaat' omdat ze hele onrustige armen heeft in dr slaap, dan wil het wel helpen de bewegingsvrijheid wat in te perken, maar volgens mij is dat het niet bij haar, of wel? Ze geeft signalen af dat er iets niet lekker zit door te huilen, en inbakeren is dan eigenlijk een soort van negeren van haar behoeftes. (sommige CB's zijn nogal van het Ria Blom toepassen ...beetje achterhaald gelukkig) Maar kan me voorstellen dat je alles wilt proberen hoor, dat is niet makkelijk zo. Wel een heeeel mooi meisje hebben jullie!
Mee eens Wic !! Zora als je gevoel zegt dat het niet werkt, je hebt het immers al een keer geprobeerd, dan zou ik persoonlijk ook niet meer proberen. Hier ook bij Rinze geprobeerd, en hielp niets, dus ook heel snel mee gestopt.
Tsja, jullie hebben gelijk, heb er zelf niet echt een goed gevoel bij, maar ja, op een gegeven moment weet je het ook niet meer he? CB zegt dit, HA zegt dat, familie oppert weer iets anders. Ga me zelfs afvragen of ik geen spoken zie, omdat ze overdag slaapt als een engeltje, hoewel ze wel veel kreunt en in elkaar duit tijdens slaap. Zouden het echt 'alleen' erge krampen kunnen zijn?? Thanks voor de complimenten, foto is beetje raar moment genomen, rechteroog staat kiertje open, maar vond m wel schattig. Ben nog nooit zo vlieft geweest op iemand.
heel herkenbaar idd! mooi meisje zora! hier hielp het inbakeren wel om rustig te kunnen slapen, maar dat merkte we ook meteen. luna sliep erg onrustig. het zouden goed 'gewoon' krampen kunnen zijn hoor, dat is ook erg vervelend voor zo'n kleintje! hier hebben beide kindjes daar veel lst van gehad. heb je daar al iets voor geprobeerd? poept ze wel goed?
super mooi meisje zora! donique ws ook alleen s middags en s avonds onrustig. tot een uur s nachts en daarna sliep ze ook als een roosje. terwijl ze toch echt koemelkeiwitallergie heeft. tussen 01.00 en 15.00 ging alles goed en van 15.00 tot 01.00 was het vreselijk. kwam volgens de kinderarts omdat ze s nachts geen tot weinig voeding kreeg dus haar drmen weer rustrig werden en dn overdg bouwde de pijn weer op. sydney met haar reflux was ook alleen namiddag en avond onrustig. ik zou koemelkeiwitvrij eten nog even volhouden. meestal zie je naa een volle week verbetering of niet, dikkke kus. ik weet hoe je je voelt, erg vervelend zo'n onrustig meisje. maar wat heerlijk he zo verliefd zijn op zo'n lief kleinwezentje. hier ook zo kn oook echt helemaal gelukkig zijnnals ik naar ze kijk!
en ze doet gewoon weer mee! haha! ik had al een foto ingestuurd, had wel verwacht dat ze die er uit zouden halen. ach ja...
Hoi meiden! Zora, wat een moooooi meisje! ooooooh! Linds, was nog vergeten te zeggen dat ik het ook een leuke naam vind. Wat een lekker slapertje. Wat heerlijk tevreden... Proudmum, gelukkig ben je er! Dikke kus! Niet de hele dag is misschien wel zo gezond, hihi... Rebbel, gefeliciteerd met je overwinning, joehoe! Maranka, hoe gaat het nu bij jou? Gisteren ben ik dus voor mn werk 400km op pad geweest. Was leuk, maar reed op een gegeven moment in 50cm sneeuw, was nét iets te gek. Op dit moment nog -9°C hier. Vandaag wassen en tassen inpakken. Gaan vanavond naar NL. Morgen lekker naar de kapper en ´s avonds naar Carré, youp van t hek . Vrijdag hertrouwd mijn schoonvader. Heb een hele mooie jurk gekocht. Zaterdag gaan we dan vertellen aan hem en mijn ouders dat we weer zwanger zijn.