even wat beloofde foto's (en 1 waarmee ik wil pronken!!) Bekijk bijlage 111938 mijn nichtje Ziva! wat een schat he???
Annemie.. Wat een popje! Je kunt wel zien dat ze down heeft he?! Maar ondanks dat een prachtig meisje. Hoe gaat het met je schoonzus en zwager? Butterfly.. Mooi menu zeg!
Het gaat redelijk, vrijdag moeten ze naar het LUMC toe voor onderzoeken en kijken wanneer de operatie plaats gaat vinden... best spannend. Ze hebben nu vooral even tijd voor zichzelf nodig.
stoer he?? Zie mijn vriend er echt al achter lopen. We hebben er donderdag 4,5 uur voor gereden maar we waren allebei zo weg ervan... en voor een leuk prijsje... Nu na de sint gaan we beginnen aan het kamertje... heb er zo'n zin in !
@Annemie, wat een stoere wagen joh! Hij is erg mooi. En heerlijk aan het kamertje beginnen, zooo leuk is dat . @Mamavesmee, 3 jaar niet, wow! Ben je er zo "bang" voor dan? Goed dat je nu toch gegaan bent hoor. Mijn mannetje motiveert me zo zeg! Ik belde hem tussen de middag even over een brief die getekend weg moest en hij zegt: hee, dun dinkie! Ik verstond het niet dus hij herhaalde het wel 3 keer. Nou, wel lief, want mij motiveren deze opmerkingen echt. Merk ook dat het tussen hem en mij weer gezelliger in huis word. Zwangerschap maakte het hiet niet altijd gezellig. Ik had nogal veel last van stemmingswisselingen. Zo was er niets aan de hand, en van het ene op het andere moment was er van alles aan de hand. Hahahaha!! We kunnen weer samen lachen om elkaar grapjes, dat was even een tijdje niet zo whahaha!! en ja, het is echt KOUD! Heb net even zakken luiers en ouds papier in de schuur gelegd, en jeetje, die wind! Ik wilde nog even met de meiden naar buiten, langs de bibliotheek. Maar we moeten dan toch best een stuk wandelen. Dat wil ik Esmee en Maureen niet aan doen. Morgenavond maar even alleen snel heen, moet de boeken morgen ingeleverd hebben namelijk. Morgenochtend komt de oppas weer. IK DOE HET LIEVER NOg NIET... maar laat ook Maureen thuis. Ik moet even wat cadeautjes voor sinterklaas kopen, naar het gemeentehuis, luiers en luierdoekjes ( kruidvat heeft weer leuke aanbiedingen ) en om dat allemaal lopend met de wagen te doen??? Zit me al druk te maken hoe ik het hebben moet, terwijl ik morgenvroeg gewoon de auto kan pakken, de meiden lekker warm bij de kachel laat. Maureen slaapt toch in de tijd dat ik weg ben..... Dus vooruit maar!!! Moet de oppas toch het vertrouwen geven, is het nu niet, dan over een paar weken. Komt wel goed
Butterfly.. wat een lief mannetje heb je zeg! En ja, ben echt bang.. Lig te rillen in de stoel.. Heb spierpijn in mijn kaak van de spanning..
@MvE, nope geen keus gemaakt. Ga de vk morgen bellen of ik nog mag vliegen, en daarna zien we verder. Ik geef al sinds ze 15 maanden is geen bv meer, dus nu al 3 maanden bv-loos. Beterschap met je tanden! @Moppie, drink helaas niet veel omdat het zo koud is. En thee drink ik alleen met suiker, koffie weer niet maar teveel ervan is niet goed. Fijn dat je mannetje posi is over bv! @Annemie, chocolade heb ik trek in met vlagen en daarna ben ik voor een lange tijd genezen. Leuk Mutsy, stoere wagen en wat is je nichtje een poppetje! @Hier, boodschappen gedaan en bevroor zowat bijna joh wat een koud brrrrrrrrrrrrrr. Zo ff afwassen en koken en daarna hangen op de bank. Vandaag: O: 2x bb met kaas, 2x bb met kalkoenfilet, 1.5 glas hvm T: half sneetje krb, handje mister choc, glas water L: turkse pizza, flesje water, appel T: flesje water A: kipsoep, aardappelsalade, gegrilde drumstick
Meiden, schaam me diep. Ben lang niet geweest hier. Het lijnen lukt voor geen meter. Heb de hoop voor de maand december maar op gegeven. Ja ik weet het slecht...in Januari pak ik de draad weer op. Het gaat gewoon niet. voel me echt zwak tegenover jullie. Zelfs butterfly na twee weken geleden bevallen te zijn al weer druk aan het afvallen..pffff....
@Beschuitje, kijk niet naar hoe snel anderen afvallen meid iedereen heeft haar tempo en manier van afvallen. Je weet wat ze zeggen van uitstel komt afstel, je kan nu gwn minderen in snoepen en met mate eten zonder het woord lijnen te gebruiken misschien dat het bij jou dan wel helpt om je er niet op te focussen. @Moppie, arme pukkie bevroren door de kou. Hoe bedoel je ijsklontje hakken?
@Moppie, wat vreselijk zeg! Sterkte meis! Ze is in elk geval terecht en je weet nu tenminste wat er is gebeurd. Een weggelopen kat die nooit meer terug komt en ook niet gevonden is geeft ook geen rust. Dikke knuffel meid!! @Beschuitje, ja, al weer aan het lijnen maar ik had het er heel veel zin in. Tsjaa, klinkt weird misschien. Was al actief bezig twee weken voor ik zwanger raakte, en toen moest ik stoppen. Maar het actieve is in de zwangerschap blijven hangen waardoor ik erg gezond bleef eten. En ik was die buik zoooo zat, heb nu even mega veel motivatie dus probeer maar wat. Maar december vind ik ook een moeilijke maand hoor. Al dat lekkers, ik neem het soms wel, maar met mate. Ook wel lastig. Ligt nog 1 pak speculaas en heb vorige week nog 2 zakken pepernoten meegenomen . Dat is het laatste lekkers voor sinterklaas en dan..... de kerst. Vind dat altijd iets makkelijker. Had een jas via marktplaats gekocht, hele mooie jas. Is ie gewoon te klein! Krijg hem niet eens dicht, deze maat L valt echt heel klein zeg. Nou ja, doel is dan maar om daar deze winter nog in te komen . Oh, wijziging in menu , de sinaasappel is 15 pepernoten geworden. Maar goed, had vanmorgen ook al een appel en kiwi gehad dus fruit is in elk geval binnen .
Jeetje moppie wat heftig het arme beestje! Maar je hebt haar wel gevonden iig! Heb je haar zelf gevonden of iemand anders??
Jeetje moppie wat sneu! Sterkte meid! Hier morgen weer met volle moed lijnen heb nieuwe weekmenu binnen vandaag eten we nog lekker normaal namelijk spareribs.
@Moppie dat meen je niet! Wat erg!!! maar nu weet je in elk geval wel wat er gebeurd is... Voor de rest even geen puf om te reageren Ben er morgen middag weer om te kletsen Liefs