Dan heeft ze iig een uurtje geslapen. Misschien is ze er wel aan toe om 's middags niet meer te slapen waardoor ze 's avonds makkelijker gaat slapen. Dan storten ze aan het einde van de middag wel in maar dat liever dan de drama omdat ze niet wil gaan slapen.
ik zit er zo doorheen he. vandaag lijkt wel alles en iedereen tegen me te zijn. jeroen belde op dat hij moet overwerken en hoe laat ik moet trainen. nu wil hij gaan overwerken terwijl we nog avondeten moeten eten, boodschappen doen en ik moet om half 8 op de training zijn. nu kan ik dus de training gaan afbellen omdat hij zo nodig wilt overwerken. zit echt met tranen in mijn ogen dit te schrijven. had me zo verheugd op trainen maar als meneer eens niet kan schilderen door mijn toedoen heb ik t gedaan.:x ik ben t zo zat he, ben er echt ff klaar mee. sorry voor mijn geklaag maar ik probeer altijd alles voor anderen te doen en wat krijg ik ervoor terug.....niks! omdat niemand kan of wilt of wat dan ook.
had ik ook al zitten denken vandaag. dat t middagslapen gewoon over aan t gaan is. ik denk dat ik haar maar morgen in de middag wakker hou. ik ga iig aan de slag met dat systeem en t morgen introduceren want vandaag wordt t niks meer. kan ook nergens meer stickertjes kopen en heb er ook geen tijd en energie meer voor
Susanne meis dikke knuffel voor jou! Balen dat Hubbie nu ook nog even bij komt! Kan me voorstellen dat je flink baalt! Zou dat ook echt nog op een later tijdstip uitpraten! Senninha gaat hier weer iets beter de afgelopen dagen! Zat er ook flink doorheen! Noah was super huilerig en slecht slapen en echt niet lekker in zijn velletje. Hij had geen oei ik groei sprong dus kon het niet plaatsen maar van het weekend kwam de aap uit de mouw weer een oorontsteking en een voortand die eindelijk door kwam... dus nu na een paar dagen antibiotica en een tand rijker herken ik mijn mannetje weer een beetje! Mooie surprise trouwens! Volgens mij ben je een echte crea bea knap hoor! XX Nina
Jeetje Susanne, wat een strijd zeg! Beloningssysteem was hier eerst 4 vakjes en dan alleen voor de nacht.. Eerst rustig met haar uitgelegd 's avonds en toen gezegd dat als ze goed ging slapen, dat ze een sticker mocht plakken. Dus de volgende ochtend nadat ze goed had geslapen, haar meegenomen naar beneden en een sticker laten plakken. Bij 4 vakjes mocht ze een klein cadeautje uitzoeken. Toen uitgebouwd naar 6 vakjes, toen 10 en toen 14. En nu zijn we ermee gestopt, maar ik merk het ook wel. Nu ben ik dus idd bezig met 2x zeggen dat ze moet gaan slapen en de derde keer alleen muziekje aan, niks zeggen, deken over en wegwezen.. Laatste 2 avonden en nachten lijkt het beter te gaan.. Succes meis...
Hè wat naar nou. Jeroen weet toch dat je moet trainen dus waarom zou hij willen overwerken terwijl hij weet dat dat niet kan. Knuf van mij ook al lost het niks op.
Ja ik houd wel van crea doen. Arm mannetje dat hij een oorontsteking had en ook nog een doorkomend tandje. Geen wonder dat hij zo uit zijn hum was. Gelukkig ken je je kindje en wist je dat er iets scheelde. Ik hoop dat hij snel opknapt en hij weer lekker kan slapen en jullie dus ook.
ja nou merk wel dat tegen 4 -5 uur bij mij de koek op is, en dat mika dan ook dwarser begint te worden... merk gewoon dat ik dan heel snel geirriteerd raak en om niets boos kan worden..
och meis, dikke knuffel! Is niet leuk dat je je zo voelt! En is ook niet leuk van jeroen dat hij perse wil overwerken.. waarom wil hij dat eigenlijk.. een beetje begrip voor jou situatie nu is wel op z'n plaats vind ik hoor! Jij mag ook je nodige ontspanning hebben!
en net finn weer op bed gelegd, maar is nog steeds brullen! Hoop dat hij wel gaat slapen want leon is vanavond weg, en zul je zien dat hij dan weer niet wil slapen en ik weer de hele avond met een huilend kind of een kind wat niet wil slapen onder zit.
Even tijd voor jezelf is nu heel belangrijk!!!! En ik was het idd die zei "2x er heen en zeggen dat het tijd is om te gaan slapen en daarna niks meer zeggen"....maar daarna moet je haar dan ook echt alleen bij de hand nemen en in d'r bed leggen, niks meer zeggen en liefst -als het kan- geen oogcontact maken. En dat kan best samen met het beloningssysteem hoor. Denk dat je het voor de eerste misschien overzichtelijk moet houden en moet zeggen 3 of 5 vakjes met een stickertje levert wat op. En als het bij ieder slaapje is dat ze moeilijk doet, dan pak je een kaart met 10 vakjes of 15 en dan doe je het voor ieder slaapje dat ze lief is gaan slapen, is het alleen 's avonds dat ze moeilijk doet, dan zou ik de sticker houden voor een goede nacht.... Ehm.....vroeg je nog meer....ga nog effe teruglezen
3e keer niks meer zeggen, ook geen "nee", echt compleet negeren . En de aanhouder wint idd echt hoor.....ik heb heel wat avonden boven op de gang gezeten (omdat ik gek werd van het op en neer lopen), omdat Rick niet wou gaan slapen en steeds eruit kwam enzo....en het gaat nu echt super!!!!
Amen Oh ja, en d'r knuffel af nemen zou ik idd niet doen....geen tv kijken vind ik dan een betere keus....al zou je die kunnen gebruiken als beloning/straf voor de overdagslaapjes, en dan de beloningskaart voor de nacht. Haar knuffel geeft haar geborgenheid.....(en als ze verdrietig wordt omdat mama niks meer zegt bij het naar bed brengen, dan heeft ze iig nog troost daaraan )