Gisteren was het echt ijsoud buiten! Zo koud dat ook ik mezelf maar eens goed ingepakt had: dikke jas, sjaal, handschoenen en een muts tot over m'n oren. Terwijl ik de woonkamer inloop kijkt Sam me heel verbaasd aan en zegt: "Nee, is geen Teletubbie. Is mama". Lekker dan
geen uitspraak hier.. maar het was ZO schattig!! Ik was vandaag op het kdv Zwarte Piet. en ik weet niet of jullie "puk en ko" kennen? Puk is een pop die doet met alles mee op het kdv... ook eten, slapen (heeft een eigen bestek, bord, bed etc) en die betrekken ze ook in alle thema's Dus toen Sint kwam.. moest puk ook mee! Toen iedereen druk zat te snoepen.. zat er 1 meisje op de grond met een halve pepernoot die aan puk te geven ZO schattig! Gewoon tegen zn mondje.. zodat ie ook kon eten Hele dag was goed Alle blije enthousiaste snoetjes waren super.. maar die zorgzaamheid voor een pop was echt wel de top van de dag
hier gingen we een paar weken geleden een uitstapje met collega's maken, we mochten niet weten wat we gingen doen,alleen zei mijn bazin"je mag geen seks hebben van tevoren"volgende ochtend ligt onze zoon van 3,5 bij ons en komt papa tegen mij aan liggen, en ik zeg dit nog tegen hem van denk eraan niet seksen. waarop mijn zoon zegt nee papa moet je maar alleen doen op jouw eigen kussen!!!!!!!!! geweldig gewoon
Ik doe mijn dochter 2,5 haar sjaal om, de sjaal kwam voor haar mond te zitten dus ze trekt hem weg en zegt "mama, niet de sjaal voor mijn mond doen , dan kan ik jou niet meer verstaan!" en na het sinterklaas feest op papa's werk zei ze in de auto "ik vind sinterklaas wel een beetje stinken" verder heeft ze een beetje moeite om Micky Mouse en Dikkie Dik qua woorden uit elkaar te houden, ze maakt er nu dus Dikkie mouse van...
MIjn zoontje op het potje gezet om plasje te doen, weet je wat ie zegt: "Mama, hij doet het niet" (zn piemeltje doet het dus niet hahahahaha)
even een hele verse... Dochter: "mama, mag ik tv kijken?" mama: "je mag na het eten TV kijken" Dochter:"papa, mag ik dora kijken?'" Papa: "je mag na het eten dora kijken" Dochter:"jullie mogen geen NEE tegen mij zeggen! "(trekt eigenwijs smoeltje)
HIer vaak een puber reactie als: Welhoor! Neehoor Waarom Daarom en... Mag niet doen.... met een heeeeel beteuterd gezichtje. Kleine valserd!
Dit stond in een mountainbike tijdschrift. Ik zei al tegen mijn man hadden ze geen andere vorm kunnen gebruiken. Toen kwam onze dochter en riep "heey een boterham", enja gelijk heeft ze... het is een boterham natuurlijk haha.
Afgelopen zondag, wij op weg naar vrienden (verjaardag) kregen man en ik een beetje ruzie in de auto, althans ik maakte ruzie met hem. Ik had ook slecht geslapen en 2 ontstoken ogen, jippie. (even verhaaltje vooraf, haha) Krijg ik in de auto toch een hormonale jankbui! Zo die tranen gingen wel even lekker. Sasha zat me echt zielig aan te kijken en ze zegt: Mama, ik begijp je niet? Hoe ze daaaaar nu weer op komt???
Vannacht lag Sasha bij me, ze had een nare droom. Vanmorgen kwam mijn man thuis van nachtdienst en ik werd wakker, zij ook. Ik moest hoesten (ben een beetje verkouden) Sasha: Mama, ga slapen!
Gister moest ik kuchen maar had mijn handen vol, kreeg ik van wijsneus te horen "mama hand voor je mond, das wel zo netjes" En vanmorgen , o zo erg.... Sint was op het KDV en die zei tegen haar "kun jij nog een mooi liedje voor me zingen" waarop ze zei " Ja maar dan wil ik wel eerst een kadootje"
wat een leuke topic meiden heerlijk! onze dochter Dominique (Do) kijkt graag naar de DVD van michael Jackson This is it, geweldig ze probeert net zo te bewegen als hij je lacht je rot, maar mamma was er een keer zat van en had gezegd dat MJ op vakantie was, twee dagen later zegt ze "mamma is micheal jackson al terug van vakantie?????"hilarisch gewoon!!! jette
Vandaag ff langs werk geweest met mn dochter en mn nichtje. Nichtje wilde nl zien waar ik werk, nou prima. Toen we weer naar de auto liepen zei ik tegen haar: Nou schat, hier werk ik dus, wat vond je er van? Maar voordat ze ook antwoord kon geven, kwam die draak van mij er tussen: 'Is goot bouw (groot gebouw)...maar wel lelijk sjeg'.
Dochtertje was ziekjes en moest uiteindelijk aan de antibiotica. Verschrikkelijk vies spul natuurlijk, met "heerlijke sinaasappelsmaak". Jaaaaja. Ik heel hard mn best gedaan het een positieve draai te geven - lang verhaal gehouden over een ziek meisje, Lucy, die naar de dokter ging, een mooie sticker kreeg (net als mn dochtertje, ze was er helemaal blij mee). Omdat ze zich niet zo lekker voelde gaf de dokter haar nog iets, waar ze snel beter van zou worden: een speciale juice, "Lucy-juice". Lucy-juice is VERY nice... waarop ik onderbroken word: "Mama? Don't want Lucy-juice" Twee dagen later hoest ik zelf het behang van de muren, waarop Ms. Wijsneus tegen me zegt: "Mama have nice Lucy-juice!" Eh... tja...
Lucy-juice! Geweldig gevonden zeg! Heerlijk die wijsneusjes! Die van dat lelijke gebouw sjeg is ook helemaal top! Ik ben erachter dat als je goed oplet en je dag bewuster doorbrengt, dat je je de hele dat wel slap kan lachen om dat spul. Ruben doet dus heel veel lichaamstaal na. Na het eten, ging hij net zo zitten als mijn man zat. Dit soort dingen zijn niet uit te leggen..maar dat ondeugende smoeltje..heerlijk. Wat geniet ik van mijn jongens zeg!