komkom snel een beetje debende hihiihiihi wakker worden je bent zwanger!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zo en nu de rest nog HCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCGHCG
@Bas, heb je gelezen in het nub-topic van die testen, die aangeven of je kindje een jongentje of meisje is? vanaf 6 weken kun je ze al doen hier de link: Order baby gender prediction test online | GENDERmaker.com @Debende, misschien iets voor jou... zo'n testje?
Goede morgen @debende: Pracht test en ik snap dat je niet meer kon slapen. Jou testen van sep zijn behoorlijk duidelijk en die van okt weer wat vager. Ik ben benieuwd naar de volgende ronde (voor mij dan he ) want ik denk wel dat mijn ei geweest is gezien mijn gevoelige boobs maar mijn temp wil niet echt stijgen. Al is er op het andere forum waar ik ook mee praat iemand die geen temp stijging had en nu zwanger is dus FF is nu iets minder heilig bij mij. @Bas: ik pak een beetje HCG voor de volgende ronde, dan hoop ik ook 2 strepen te hebben. Wat klinkt dat goed zeg, geen OD ronde meer
mij ook te duur hoor. hier is mijn schoonzus mijn verloskundige en zij heeft een eigen echo apparaat dus die gaat met 15 weken echt wel weer zoeken naar het geslacht!!!!
Ik weet ook niet wat ik van die testen moet denken! @Gerlin, Yes door jouw berichtje ben ik toch weer even verder gaan neuzen op FF en als ik mijn testen weghaal en morgen weer een hogere temp invul dan geeft ook FF cd17 aan wat ik eigenlijk al dacht yes toch de CD17 weer een dagje minder lang wachten en nu weet ik toch nog zeker dat ik hem eergister heb gehad dank je ook al deed je het niet bewust
ja jammer he hier goed toch achter gekomen dat ik mijn ei cd 17 heb gehad, als ik mijn temp weer hoger invul en alle ovutesten weghaal dan geeft FF zelf een kruis op cd17 dus dat is relaxt. Hoe gaat het met jou? Net trouwens alsnog een slijmsliert gehad echt raar normaal is het vlak na mijn ei droog en daarna creamy maar de slijmsliert was heel raar de ene helft doorzichtig en de andere helft lichtbruinig mer een donkerder stipje huuuuu. Heeft iemand dit ook eerder gehad?
@debende jaaa wat super gefeliciteerd. Ga lekker genieten van de komende tijd. @dimmel ja je eitje gevonden. Hopelijk word het straks een roze kerst.
Hier alles goed hoor, zit nog steeds te wachten op een hoge temp. De ovu test gisteren (en vanochtend, sst niet verder vertellen ) waren nagenoeg wit dus ei zal ik niet meer vinden deze ronde. Wel beter dat die van jou al geweest is.
Dimmel mooi kruis Charissa, hartstikke goed een ei op dag 17! Mooie korte ronde. Debende wat een mooie testen!! Lekker genieten!! Heerlijk gevoel is het he.
Hey Ostara Thnx, Ik hoop dat mijn volgende cyclus pas weer over 9 maanden komt Hoe gaat het met jou? Jij nog niet je eitje gespot he? Hopelijk vind jij hem ook snel!
Mijn duimen draaien voor je hoor!! Nee, geen eitje gespot, maar denk niet dat ie nog komt. De clomid heeft dit keer niet aangeslagen helaas. Dus ik denk ergens volgende week aan de menstruatieopwekkers en dan ga ik niet verder met clomid maar ga ik hormoonspuiten bij mezelf zetten (puregon). Ik hou mn cyclus wel goed in de gaten hoor, ovu testen enzo, je weet maar nooit, wie weet komt er nog een ei...