Hier nog iemand bij wie het niet gelukt is. Zie banner en blogje voor de updeet... Bah.... Zeehondje, jij hopelijk wel een roze afsluiting van dit ***jaar.... Dikke knuff allemaal... xxxxxxxx
Dikke knuffel voor alle dames die ongi zijn geworden of negeatief getest hebben. Wat is het toch vervelend elke keer inderdaad. Heb weinig tijd vandaag, moet zo werken en dan sinterklaas vieren bij mijn ouders. En nu maar hopen dat 2011 ons jaar gaat worden.
He getsie, allemaal slecht nieuws hier, dikke knuf voor de dams die ongi zijn geworden en die denken het te worden. Vandaag opgestaan zonder hoofdpijn, dat is voor het eerst sinds weken, gelukkig. Voelden jullie wat in je buik van het stimuleren van de eitjes, ik voel namelijk niks..................... een beetje pijn in mijn onderrug maar verder niks. Betekend dit dat er weinig eitjes groeien???????? Ach ja, toch woensdag maar afwachten. Vanmiddag sinterklaas vieren bij mijn schoonzusje en kids, erg veel zin in. Iedereen een fijn weekend. Veel liefs Nataly
net het ziekenhuis gebeld en me aanmeld voor ivf. Willen jullie allemaal voor me duimen dat ik deze keer wel mag starten. Ze bellen me eind van de ochtend terug. -duim, duim, duim-
Wat een rotnieuws hier zeg. Ik ga voor iedereen duimen. Ik weet hoe moeilijk dit is om te lezen, maar wij zijn heel misschien zwanger. De test van vanmorgen liet een heeeeeeeeel licht tweede streepje zien. Dit heb ik nog nooit gehad. Maar ik wil niet te veel hopen, ben zo bang dat de volgende test gewoon weer nega is...
Ohhhh lief zeehondje! Wat zou dat toch mooi zijn!!!! Wanneer ga je weer testen? ****DUIM DUIM DUIM DUIM DUIM***
thanks meiden voor het duimen, want het heeft geholpen. Ik mag starten. Morgen de eerste prik gonal-f erin. Dan is het officieel. Zou het dan dit jaar nog mogen lukken??? ik hoop het zo Zeehondje: dat is toch helemaal geweldig!!! Meid, ik duim heel hard voor je dat het streepje donkerder gaat worden. En dat je gewoon zwanger bent. We kunnen we wat positief nieuws gebruiken hier.
Zeehondje@ Wat mooi meis ik ga duimen voor een knal test dat verdien jij. Ja het is moeilijk om het te lezen voor mij een beetje meer nu door ik anders nu ook zwanger had moeten zijn. Maar helaas niet meer zo is!! Maar daarom gun ik het jou wel. Dancer succes met spuiten, heb je vragen over spuiten stel ze gerust he!
@Zeehondje: oh wat megaspannend ! Ik duim heel hard dat het een mooi overtuigend dik streepje gaat worden! Heb je deze poging IVF gehad? @Dancer: fijn dat het nu door kan gaan! Spannend zeg! Succes! We lopen aardig gelijkop
Lien, dit was een cryo tp. En vanmiddag nog een keer testen. Nu niet met sensitest dipstick , maar die van de kruidvat (2 voor vijf euro). En als daar ook een streepje te zien de digitale van clearblue. Zo spannend.
ik duim heel hard voor je, zeehondje!!!!! lien: ja, wij lopen aardig gelijk op. Vind het allemaal zo spannend
@Dancer, yep, dat herken ik. Ik vind het ook megaspannend wat er allemaal zal gaan gebeuren. Ik probeer het maar stap voor stap te bekijken. Eerst maar eens zien wat die hormonen doen. Hoeveel eitjes zullen er gaan rijpen? Daarna: hoe gaat de punctie, hoeveel eitjes, hoeveel zaadjes, ontstaat er wel bevruchting, krijg ik geen overstimulatie? Ik denk dat ik al heel blij ben als we zover komen dat er een TP kan plaatsvinden. Als je erover na gaat denken kan er zoveel misgaan. Maar desondanks heb ik wel vertrouwen. Misschien zijn we over een maandje wel allebei zwanger. Zou mooi zijn, toch?! Nog een ander vraagje, uit nieuwsgierigheid: Vanwaar de naam 'dancer4fun?' Ben je een dansliefhebber (ik ook namelijk)? Wat voor dans?
Hier een foto van de test van vanmorgen; http://www.zwangerschapspagina.nl/members/13520-albums5625-picture28434.jpg
tis een heel licht streepje. Maar zie hem wel. heel voorzichtig gefeliciteerd!!! lien: ja heb altijd gedanst, stijldansen (van mijn 6de tot 9de jaar) daarna 10 jaar dansmarieke geweest, doe ook nog tapdansen. Paar jaar geleden met linedancing begonnen. Ook op wedstrijdnivo. Maar nu al een paar jaar alleen nog maar tapdans.
We zouden vandaag Sint vieren bij s-ouders. Net voor we er heen zouden gaan voelde ik me zooo klote. Ik kon niet meer stoppen met huilen, en was helemaal overstuur. Vorig jaar vertelde s-zus met Sint dat ze zwanger was,en dit jaar heeft ze al een beebje, en wij niks, ik kon vanochtend de zak met cadeaus niet zien zonder te denken: "Die had voor onze kindjes moeten zijn" Mannetje had cadeautjes gebracht, en uitgelegd dat t gewoon te zwaar was voor ons, gelukkig snappen ze t. T is zo dubbel: Aan de ene kant: De kindjes van s-zus er ook niks aan doen, en is t fijn om hun gelukkig te zien. Aan de andere kant, ik kon niet stoppen met huilen, kon elk moment weer beginnen met snotteren, ik had er geen zin in, en kon me ook niet vrolijk voordoen..... Stomme K*T SINT! :x:x
lieve brabbel...heel herkenbaar!Wat is het toch klote allemaal!! Goed gedaan om voor jezelf te kiezen!! lief zeehondje,klinkt goed!Spannend hoor! Marnat ik begrijp heel goed dat het moeilijk is voor jou!!Heel veel sterkte!!
Oh Brabbel. Fijn dat je schoonouders het begrepen. En wat balen dat je je zo voelt. Het is ook heel dubbel. Hopelijk kan je snel weer vooruit kijken. Een mega digiknuffel voor jou!