Juli 2011 mama's. Deel 2

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Kaatje85, 3 dec 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Jawel hoor. Zusje is nu hier ( is blijven slapen ) straks komt een vriend ff langs, en sinterklaasvisite komt pas om 15.00 uur
     
  2. jac

    jac Fanatiek lid

    12 nov 2010
    1.027
    0
    0
    binnenvaartschipper.
    aan boord van een schip
    Morge dames,

    sjantalle. leuk hoor. suc6 met je studiedagen, tot woensdag

    kaatje. Vervelend dat je zo slecht geslapen heb. Heb ik nu ook last van. Lig veel wakker en er gaat van alles door mijn hoofd. (help krijg een tweeling is al tientallen malen door mijn hoofd gegaan) Weet ik nog helemaal niet maar goed houd me nu al wakker haha. Anders misschien een middagdutje doen (de genoegens van een zwangerschap;)), en je zus en man oppasdienst geven en dan lekker vanmiddag aan de sinterklaasfeestje beginnen. Veel plezier.

    dochterlief is flink gevallen met het zetten van haar eerste stapjes. Dus die heeft nu een hele dikke blauwe wang. Charmant:) voor op de foto's. Vandaag naar de kerstmarkt. en dan waarschijnlijk wel lekker uit eten. is hier een heerlijke griek. dus zal er vandaag niet zijn. Misschien vanavond nog wel ff. Iedereen fijne dag!
     
  3. mamatien

    mamatien Niet meer actief

    Goedemorgen allemaal!

    @ Kaatje: Ook al zo'n slechte nacht.. Ik ook, super lang wakker gelegen :S. maar heb ik laatste tijd wel vaker last van..

    @ Jac: Ach die kleine van je... Wat zielig!
    Heb je meer kans dat je tweeling krijgt, dat je daar wakker van ligt?
     
  4. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Jac, ahh arm meisje. Helaas leren ze het met vallen en opstaan.
    Nee ben geen type voor middagdutjes. Komt wel goed hoor. Ben slapeloze nachten wel gewend.
     
  5. jac

    jac Fanatiek lid

    12 nov 2010
    1.027
    0
    0
    binnenvaartschipper.
    aan boord van een schip
    nee hoor volgens mij niet. slaat generatie over toch. ben zelf van een tweeling en mijn oudere broer en zus zijn tweeling. is meer van zal je maar gebeuren dat nummertje 5 een tweeling word. Maar als het zo is ff slikken en dan vind ik het wel weer leuk hoor. Is alleen van dan moeten we een andere auto enzo.
    oke kaatje dan een leuke dag vandaag. groetjes ga weg naar de kerstmarkt.
     
  6. Zonnebeertje

    Zonnebeertje Fanatiek lid

    1 jul 2007
    4.257
    0
    0
    Kaatje: balen zo'n nacht! hier ook regelmatig, alleen dan van de jongste!

    Frummel: zwaai!

    Jac: veel plezier op de kerstmarkt!
    En hoop dat je kids een leuke sint krijgen bij opa en oma, komt vast goed!
    En wat sneu dat je dochter een blauwe wang heeft!

    Hier alles goed hoor, mocht leker even uitslapen.
    Vanmiddag sint vieren bij s.ouders, gezellig!
     
  7. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Meiden, hebben jullie ook buikpijn ?
    Weet dat het er bij kan horen maar wordt er toch een partij onzeker van.

    Het is geen bandenpijn,maar maar een soort irriterend/zeurend gevoel
     
  8. marleen4683

    marleen4683 Fanatiek lid

    7 apr 2008
    2.727
    0
    0
    Groepsleidster Knderopvang
    Friesland
    Kaatje Vervelend zeg, je nacht! Ik vind niks zo vervelend als weinig slaap, daar kan ik echt niet goed tegen.
    Ik heb soms ook buikpijn, maar dan meer van mijn darmen. Donderdagochtend ging ik zo'n beetje door de grond! Zulke krampen heb ik vaak ook als ik ongesteld moet worden/ben, dus ik word er soms ook wel wat nerveus van. Gelukkig is dat na een bezoekje aan de wc vaak een stuk minder.
    Volgens mij wel een beetje logisch dat je je daar niet zo fijn bij voelt, naast natuurlijk het feit dat het zeer doen. Anyway, je snapt vast wat ik bedoel!

    Jac Lijkt meteen zo zielig he, zo'n gehavend klein mensje. Ik hoop dat ze er niet te veel last van heeft.
    En eet smakelijk vanavond, lekker zeg, naar de Griek!

    Ik heb nog steeds flink last van mijn keel. Hoest me een ongeluk en heb nog steeds mijn stem niet terug. Wordt er nu wel moe van hoor.
    Verder vanmorgen 'uitgeslapen'. Ik had gisteravond met Jara afgesproken dat ze zou slapen tot in ieder geval 8 uur. Ze zei netjes JA! (ok dat doet ze wel vaker) en nu sliep ze tot 10 voor 9! Ik was om 8 uur wakker maar dat is al een uur later dan normaal.

    Marcel is weer op pad als Zwarte Piet. Net als vorig jaar zitten Jaar en ik veel samen tijdens deze periode. Ach morgen is het weer voorbij en volgend jaar gaan we zelf ook sinterklaas vieren dus dan kan hij niet zoveel meer op pad.
     
  9. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Marleen,denk idd ook dat het hier gedeeltelijk mijn darmen zijn. Mijn ritme qua stoelgang is ook weer veranderd. ( sinds gister al niet meer geweest )
    Vervelend zeg nog steeds geen stem.

    Doe je man het particulier ? bij mensen thuis zwarte piet spelen. ? Voor hem leuk,voor jullie natuurlijk minder
     
  10. Jeluna

    Jeluna Bekend lid

    27 aug 2008
    571
    0
    0
    Ja hier ook, had er gisteren toevallig naar gevraagd! Maar hier ook zeurderig ongigevoel!
    En ik wordt er ook erg onzeker van!
    Maar aan de andere kant denk ik, ik heb hier al weken last van en geen bloed dus zal wel niet erg zijn!
     
  11. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Nee weet ergens ook wel dat het darmen/bandenpijn etc is. Maar maakt me toch onzeker. herken het ook niet zo van Levi en Milou* maar goed. bij hun was ik kots misselijk en nu bijna niet
     
  12. marleen4683

    marleen4683 Fanatiek lid

    7 apr 2008
    2.727
    0
    0
    Groepsleidster Knderopvang
    Friesland
    Kaatje Marcel zit bij een Stichting hier in Harlingen die de sinterklaas doet. Ze hebben t erg druk en hebben 2 sinterklazen en heel veel zwarte pieten. Erg leuk, ik ken de meesten wel.
    Marcel stuurde gister een foto van zichzelf via de telefoon. Die liet ik aan Jara zien en ze zei: ZWARTE PIET!! Ze zag dus niet dat het Marcel was. Haha!
    Dus ik heb er maar van gemaakt dat papa zwarte piet was tegengekomen en even een foto had gemaakt.
    Toen Marcel weer thuis kwam begon ze meteen over de foto.

    Kan me voorstellen dat je er wat onzeker van wordt, heb ik ook, terwijl ik van dat soort dingen niet snel onzeker word. Zo heb ik ook maar 1 zwangerschapstest gedaan. Als ie positief is dan zit t goed denk ik dan! Over een paar maanden zal het wel minder zijn denk ik, al is het alleen maar omdat de darmen dan weer wat rustiger zijn (als ik het me goed herinner!)
     
  13. BB10

    BB10 Niet meer actief

    Ik was jullie kwijt:( Maar GEVONDEN!
    Ik heb niet alles teruggelezen ga ik straks "even" doen ;)
     
  14. angiebaby

    angiebaby Fanatiek lid

    12 jan 2010
    3.872
    0
    0

    ooooh wat fijn meis!!!!!!gefelicteerd:D
     
  15. angiebaby

    angiebaby Fanatiek lid

    12 jan 2010
    3.872
    0
    0


    oooooohhh meisssss wat geweldig voor je ongelovelijk!!!jaaa bij mij was t wel een adertje nu niks meer aan de hand!!:Dja ik had dr gebeld dankjewelll
     
  16. angiebaby

    angiebaby Fanatiek lid

    12 jan 2010
    3.872
    0
    0

    erg leuk ideeee
     
  17. marloes80

    marloes80 VIP lid

    6 aug 2006
    22.024
    901
    113
    iedereen een leuke sinterklaas gehad? Jac, jouw sint-weekend is volgende week gewoon heel gezellig he!

    trouwens nog heel mooi nieuws...
    zanoni, schreef hier ook mee, kreeg met 6 weken een miskraam, is nu weer zwanger. 4 weken en 1 dag... zo super!!! Ik schrijf al zo lang met haar (samen bij de juli 07 mama's)... 2 jaar bezig geweest voor de 3e en nu is het 'gewoon' 2x achter elkaar raak... duim duim duim dat het nu wel goed gaat!!
     
  18. angiebaby

    angiebaby Fanatiek lid

    12 jan 2010
    3.872
    0
    0

    ooooh wat leukkkk
     
  19. Miracle08

    Miracle08 VIP lid

    6 mrt 2008
    6.426
    0
    0
    Verkoopster
    Noord brabant
    * Zwaai Zwaai*

    Zoo, Jaimy is gistere lekker verwend door sinterklaas. Lekker met z'n drietjes was heerlijk!
    Vandaag heel de middag bezig geweest met de kerstboom ( name de lampjes ) maar hij staat en het huisje is lekker versierd!
    Nu even vlug de stofzuiger door het huis heen en dan eten maken.
     
  20. jac

    jac Fanatiek lid

    12 nov 2010
    1.027
    0
    0
    binnenvaartschipper.
    aan boord van een schip
    zonnebeertje. fijne sinterklaasavondje!
    Kaatje. Echt buikpuin durf ik het niet te noemen, maar mijn buik is ook gevoelig. Probeer je niet druk te maken.
    Marleen. ooh lekker uitgeslapen. Hoop dat je je snel beter voelt. Jammer dat je mannetje zo veel weg is in deze tijd. Volgend jaar maar inhalen. grappig dat je dochtertje haar papa niet herkenden. Kinderen geloven ook nog alles he. hihi
    Jeluna had gister ook al gereageerd. maar is vast niks hoor. zie commentaar bij kaatje.
    bb1o Even teruglezen?????:( :D:D
    Marloes wat fijn voor je vriendin. is super nieuws.
    Miracle altijd leuk he die kerstsfeer. Altijd zo gezellig weer. Eet smakelijk!

    Zijn naar de kerstmarkt geweest maar waren met anderhalf uur al weer weg. Veels te koud. (-7) Zelfs de gluhwein hield ons niet meer warm. zonder alcohol;) hoor! terug naar boord om ons op te warmen. En daarna heeft mijn lieve mannetje gekookt. en nu lekker languit op de bank. Groetjes iedereen tot morgen.
     

Deel Deze Pagina