mosterd geel en er zitten wel eens groene stukjes in hihih lekkere praat zeg.. hier niet echt veranderd
mrsNuke: hahaha hoe jij dat weer omschrijft! maarre geen idee heb geen hechtingen gehad....anders ff laten checken op nacontrole! babyp: whahahahaha ja das een goeie....hij kijkt er toch niet uitgebreid naar moontjee: meid denk echt krampen...en dat gaat vanzelf over...schrale troost: hier is t nu (zo goed als) over....en dat was 3wk geleden wel anders!sterkte! tjilpje: ow wat een schatje!! ze lijkt ook ouder op de foto! nou het sint gebeuren is geweest...helemaal hyper waren ze....er stonden 2 zakken voor de deur...en daarna werd er bij de achterdeur opeens gebonkt kwam er een wasmand vol cadeaus naar beneden getakeld(met dank aan buurman) en de buit is meer dangenoeg.... een lachende tess:
Bij Luuk was het altijd behoorlijk fel geel en nu was het ineens groen. Nu schijnt groen te duiden op erge krampjes en die had hij gisteren wel.
Hallo! Ik kom mijn verhaal nog wel eens posten, hier in het kort - 4.30 ineens enorme vloed, kraantje open en 1 l bloed eruit! Met ambu, mug en brandweer aan het raam uit richting zh voor spoedcurretage, had nog maar 60-30 bloeddruk en kon amper bewust blijven - 2 zakjes bloed bijgekregen - vannacht om 4.00 opnieuw bloedverlies en om 7.00 opnieuw de volle lading, 0.5 l bloed ineens en gyn kwam erbij. - weeen opwekkers gekregen om baarmoeder te doen samentrekken,men vrees voor een ader die niet wil dichtgroeien of iets anders, gyn zit met handen in het haar en het is een mysterie wat er precies gebeurt - hele dag hevige vloed, bm trekt wel samen, mede door 5kg zandzak op mn buik, en infuus - om 14.00 buiten bewustzijn zonder verdere aanleiding en dus weer bloed bij - nu voel ik me ietsjes beter, maar ben ZO BANG dat het opnieuw gebeurt man mag niet blijven slapen, krijgt geen bed, maar slaapt nu op de grond op een dun matrasje om voor mila en mij te zorgen... mila krijgt gekolfde melk of live bv als ik wakker ben ik hoop op een goede nacht, anders gaan ze morgen opnieuw echt opereren... groetjes aan iedereen!
Jeetje Ineke wat erg zeg dat is toch wat. Heel veel sterkte meid!! zal duimen dat het vloeien nu minder word. Knuffel hoor!!
hier de hooftkleur geel naja mostergeel en dan kleine stukjes groen erin.. niet helemaal groen hier.. maar heb wel door dat jayson hier ook evengoed ondanks de infacol last heeft van krampjes.. maar merk wel dat als ik stop het alleen maar erger wordt dus stop er nog niet mee. heeft luuk ook problemen met poepen poept hij veel of weinig want jayson poepte weinig 1 keer per dag terwijl ik af en toe wel het idee had dat hij meer wou poepen maar het niet lukte. nu hij grotere flessen krijgt 150 ml water 5 scheppen poept hij veel meer en volle luiers poooeeehhh.. ik sta niet snel te koren maar gister had ik het toch wel even zwaar jeetje wat een luier vol en wat denk je schiet 1 voetje ook nog wel recht de schijt in oeps
mrsnuke: als je er last van hebt zou ik idd even bellen... kan er niet over mee praten, want ik heb geen hechtingen. Marleen: de kleur van de poep is niet veranderd nu ik infacol gebruik.. het blijft geel. Tjilpje & Peertje: leuke foto... echt schatjes! Ineke: Wat een verhaal zeg... pfff.... heel veel sterkte en hoop dat je snel weer de oude bent!
wat een verhaal meis het zit niet mee.. wel fijn dat je man evengoed bij je kan slapen peet mocht niet blijven slapen of hij nou op de grond ging slapen of niet.. maar het is geen fijne situatie hoop dat je je snel weer beter voeld en dat ze er achter komen wat er aan de hand is! en dat je dan weer lekker naar huis kunt! sterkte voor jullie alle 2
Luuk drinkt nog steeds 120 + 4. Hij komt echt niet verder dan dat. Meestal drinkt hij rond de 100 en soms iets meer. Hier ook nog steeds krampjes, maar sinds vandaag dus weer met Infacol begonnen en ik krijg toch de indruk dat het iets verlichting geeft. Nu de komende nacht maar afwachten, want de afgelopen nacht was één groot drama.
ineke: jemig meid....wat een drama zeg! hopelijk is t nu voorbij en hoef je niet geopereerd te worden! *dikke knuf* hier is de poep helemaal geel, maar ik geef ook friso comfort en dat is ook tegen krampjes en daardoor poept ze heel goed!
ineke wat een verhaal meid.. en wat slecht dat je man niet ff een bed krijgt! hoop dat het vannacht goed gaat en daarna ook.. is idd te hopen dat het niet ngo eens gebeurd zo.. *knuffel* ontlasting: yinthe heeft gisteren helemaal geen ontlasting gehad en vandaag een heeeeeeeeeeeeel klein beetje.. maar net nu ik dit aan het typen ben ligt ze te pruttelen van hier tot ginder en weer terug dus zal straks wel een kado'tje in d'r luier zitten voor papa (die is aan de beurt. ) ik ga maar eens naar bedje toe zometeen... morgen nog een hoop te doen voor we naar landal gaan... slaap lekker allemaal!
Jezus Ineke, wat een verhaal meid. Zit met tranen in mijn ogen je verhaal te lezen. Wens je enorm veel sterkte en ik hoop voor je dat je een goede nacht hebt. Ook bizar dat je man geen bed krijgt, echt niet normaal! Sterkte en een hele dikke knuffel voor jou en Mila!
ik heb zelf een geboortekaartje ontworpen afgelopen week en zaterdag besteld en zie net dat ze al verstuurd zijn... fullcolor, 50 stuks voor 40 euro incl verzenkosten... echt super! ben benieuwd hoe ze zullen zijn... ineke.... hoop dat het vannacht goed is gegaan.... nazli; hoe is het nu met jullie??? nony... buddy, hoe is het met jou?? en de kleine lieve Feline? hier gisteren dus sms gehad van vriendin die bevallen is. heb ze gelijk terug gesmst dat ik de namen heel mooi vind (zijn ze ook vind ik) en felicitatie's en daarna nog een sms met de vraag wanneer ik haar mag/kan bellen omdat ik d'r toch wel graag even wilde horen (hoe het is gegaan enzo) gisterenmiddag belde ze al zelf om haar verhaal te doen.. vond ik zo leuk! ze zei ook dat yinthe er nu een vriendinnetje bij heeft en vroeg wanneer we wilden komen kijken.... dat valt me allemaal zo erg mee! nu baal ik er van dat we deze week weg zijn anders hadden we deze week al mogen komen.. dan maar komend weekend.. alhoewel het toch echt niet meer zal worden zoals het vorig jaar was tussen ons, denk ik dat onze vriendschap toch wel weer een heel eind goed kan komen nu we allebei een dochtertje hebben. volledige namen van het meiske zijn: Yade Indra Lynn
@ ineke wat een verhaal zeg!!! ik hoop dat je snel opknapt en dat jullie lekker naar huis kunnen.... Hier gaat alles goed met feline...slaapt s'nachts al redelijk door en met de krampjes gaat het ook beter... We hebben ook een datum voor het kraamfeest 9 januari, dus morgen of woensdag gaan de geboorte kaartjes de deur uit... Zo hier begint het normale leven weer, kh is weg en man is weer gewoon aan het werk. Merkte wel dat kleine mannetje helemaal van slag was, hoop dat het nu beter gaat. Misschien dat ik straks even gaan wandelen, zijn nog niet buiten geweest... nu even een koppie thee zetten..
@Ineke: Wat ontzettend heftig! Het lijkt me zo eng om dit mee te maken en ook omdat je nu verschillende keren een bloeding hebt gehad. Heel veel sterkte!
Is dat zo? Ik heb de infacol maar paar dagen gebruikt maar dus gestopt. Er veranderderde niets aan de kleur. Sab Simplex heb ik wat langer gebruikt maar goed toen dus met die comfort aan de gang gegaan. Toen spoot het eruit en was het ook groen af en toe. Ik ben dus nu weer gestopt met de comfort en ook geen sab simplex. Hij heeft wel eens wat krampjes maar dat is echt niet vaak. Ik laat het dus nu gewoon hier bij Zn poepie is ook normaal niet zo hard iig.