Juli 2011 mama's. Deel 2

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Kaatje85, 3 dec 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nina1982

    nina1982 Bekend lid

    30 dec 2008
    742
    0
    0
    amsterdam
    Hi meiden,

    Even snelle reactie hier!

    @ pinketje en Mvn: super echo's !! gefeliciteerd!

    hier een kleine meis met doorkomende tandjes dus beetje vermoeiend maar ja! Ik denk dat ik haar zo al lekker op bed doe. en dan ga ik frietjes halen. heb vanmiddag al lekker prei mosterdsoep gemaakt en gegeten dus nu geen zin meer om te koken!
     
  2. MvN

    MvN Niet meer actief

    Ik merk hier echt dat ik jullie nog moet leren kennen... komt wel.. na een tijdje weet ik alle namen uit t hoofd haha...

    Vandaar dat mn berichtjes altijd kort zijn als ik typ omdat ik simpelweg namen vergeet *schaam*

    Jac: hoe gaat t? Lijkt me rot zonder je kindjes op zo'n dag! Hopelijk maar je dr zelf wat moois van meid! Je kinderen genieten wel met opa en oma en wachten gewoon hele mooie kadotjes thuis op ze! Enneh 2ling.. lijkt me erg zwaar maar wel mooi! Naja laten we hopen dat t er maar 1 is hea ;)

    Kaatje: Buikpijn heb ik vooral als ik savonds in bed lig. Zijn echt mn darmen die aant ouwehoeren zijn.. rotgevoel ook.. en soms een beetje een trekkerig gevoel onderin... niet druk maken hoort erbij!

    Angiebaby: Thanks!! En fijn dat t bij jou ook wel is meid!!

    Nina: Tandjes heb ik hier eigenlijk nooit last van gehad! Mn meisje heeft zelfs al kiesjes en geen kik gegeven :( Had er me wat wat anders bij voorgesteld eigenlijk! Jij wel succes want zo te horen heeft jouw meissie er wel last van :(

    Hier vanmiddag sinterklaas geviert.. Noëlle snapte er niks van maargoed haha! Ze ging gewoon achter de kadotjes aan die al voor dr werden uitgepakt haha!

    Ze heeft 2 teletubbie knuffels gekregen ( nu heeft ze ze alle 4 ) Kerststal little people, Dierentrein van Fisher price, en nog een hoop kleine grut!

    Voor de dierentrein is ze bang haha! Want die gaat rijden en dan gilt ze t uit... ze begint er al aan te wennen maar t moet niet gaan rijden haha!

    Zo sinterklaas weg, kerstkaarten schrijven haha

    Trouwens vanmiddag wat bruinverlies weer, maar is nu alweer weg... komt misschien omdat ik de kriebelhoest heb.. dus hoest veel
     
  3. angiebaby

    angiebaby Fanatiek lid

    12 jan 2010
    3.872
    0
    0
    dankjewelllll:D
     
  4. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Levi is heel erg verwend.Echt niet normaal. Ik zelf heb van Ferry ( mijn man ) een boek gehad. Heeft heel erg zijn best gedaan om een boek te vinden wat in mijn straatje past,maar helaas heb ik hem al gelezen.

    Hoop dat het goed blijft gaan voor Zanoni

    Jac. met -7 blijf je idd niet daar lopen nee
     
  5. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Ik ben kapot dus rol zo lekker mijn bed in. Hopen op meer slaap als afgelopen nacht. Kan al 2 dagen niet naar de wc dus hoop morgen voor mijn werk nog even te kunnen.
    Tot morgen
     
  6. kimm1988

    kimm1988 Fanatiek lid

    27 dec 2007
    3.125
    0
    0
    Enschede
    @ sneeuw
    jeuhh het heeft even gesneeuwd... en nu ligt er meer water op de weg dan sneeuw helaas.

    @jac
    heb je een beetje het weekend kunnen doorkomen zonder kindjes? :)
    Hoe was het eten bij de griek?
    hihi heb even verder gelezen :)wat voor lekkers heeft je mannetje voor jullie gekookt? -7 is inderdaad wel erg koud ja!

    @kaatje en mamatien
    Wij hebben de kattenbak bij de achterdeur staan. De kinderen hier blijven er gewoon vanaf komen niet eens in de buurt eigenlijk.


    @kaatje
    hopelijk slaap je vanacht wat beter :)
    Hoe gaat het met je buikpijn? Kan het zijn dat je buikpijn te maken heeft met het niet naar de wc kunnen?
    Slaap lekker :)

    @marleen
    wat leuk dat Jara dan roep zwarte piet. Later zal ze wel zeggen dat was papa hihi

    @BB10
    wat fijn dat je ons weer hebt gevonden :)
    alles goed met je?

    @Marloes
    Wat fijn dat zanoni weer zwanger is zo snel na de miskraam hopelijk gaat het dit keer helemaal goed :)
    Sinterklaasweekend was hier leuk maar ook wel moeilijk.

    @mvn
    Ik gebruik het kladblok erbij. Als iemand wat typt typ ik de naam en me bericht.
    werkt ideaal hoor:)
    Hoe gaat het verder met je?
     
  7. BB10

    BB10 Niet meer actief

    Mmm het bijlezen is mislukt maar dat hadden jullie al begrepen......zucht. Morgen nieuwe poging. Kreeg visite en nu snel naar bed want ik ben toto.
    Knuf voor iedereen en excuses voor het verzaak.
     
  8. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Goedemorgen
    Levi begint nu net wakker te worden. helemaal uitgeteld van gister

    MVN. heb je vandaag nu weer een echo ? Succes !

    Kimm, hier lekker geslapen :) Denk dat die buikpijn idd ook wel gedeeltelijk mijn darmen zijn hoor
     
  9. marloes80

    marloes80 VIP lid

    6 aug 2006
    22.025
    901
    113
    goedemorgen....

    mijn leerlingen zijn 3 weken op stage vanaf vandaag, dus ik kan lekker rustig aan doen vandaag....
    Helaas wel ouderavond.

    Mamavan Noëlle, succes bij de echo vandaag!
     
  10. mamatien

    mamatien Niet meer actief

    Goedemorgen!!!
    Bij jullie ook zo'n gladheid? Bij mij met autorijden viel het gelukkig mee, maar op de stoep.. echt levensgevaarlijk!

    @ Kimm: fijn te horen dat ze bij jou van de kattenbak afblijven :)

    @ Kaatje: Fijn dat je goed geslapen hebt! En al naar de wc gekund? Ze zeggen dat af en toe een hap olijfolie ook wel eens wil helpen.. (dat gooi ik nu dus standaard door mn sla, geen idee of t werkt, maar heb wel minder last van mn darmen)

    @ mvn: Ik merk dat ik iedereen nu langzaam aan wel btjer uit elkaar hou, alleen als ik dan wil reageren ben ik alles alweer vergeten.. pff dom!!

    @ All: Wat doen ze bij de intake bij de vk? Ik heb donderdag om 17.45u afspraak, maar nu kom ik er net achter dat mn vriend tot 16.00u in arnhem op school zit (dat is zonder file 1,5 uur rijden naar huis). Hij wil er perse bij zijn en gaat kijken of die eerder weg kan.. Maar stel dat ie te laat is, wat mist hij dan? (wij hebben dan nog geen echo, die hebben we maandag)
     
  11. Skatje

    Skatje VIP lid

    10 dec 2008
    9.026
    165
    63
    Vrouw
    Gastouder
    Arnhem
    MvN: Wat fijn zeg, eindelijk een goede echo! Wat een gedoe zeg, eerst niks zien, dan alleen uitwendig en nu eindelijk een kloppend hartje!
    Ik kan me goed voorstellen dat steeds bloed en bruinverlies je onzeker maakt. Hoop dat dit de laatste keer was dat je het had ;)

    Pinkeltje: :$ wauw meis wat een nieuws!! Zeker omdat je eigenlijk de hoop had opgegeven. Super joh!

    Verder heb ik niet echt teruggelezen, dit weekend niet geforumd ;)

    Hier begint de ellende pas echt.. Ben heel de dag door weeïg misselijk, gelukkig niet zo erg dat ik moet overgeven, maar echt veel eten gaat ook niet. Gisteren waren mijn ouders er, hebben we gegourmet.. Nou ik heb 3 stukjes vlees op en wat sla. Toen zat ik vol. Zonde!

    Zijn er al meer meiden die hun normale broeken niet meer dicht krijgen? Ik loop al echt met zo'n zwangerschapsbuik! Ze zeggen dat het bij de 2e sneller gaat, maar dit had ik niet verwacht.. Heb mijn zwangerschapskleding dus maar weer te voorschijn getrokken.. ;)

    Vannacht heb ik heerlijk geslapen. Daar was ik echt wel aan toe! De nacht hiervoor heb ik geen oog dichtgedaan omdat ik steeds last had van mijn heupen en rug. Vannacht geen last, vaag, maar mij hoor je niet klagen! :D

    Ik baal wel een beetje van dat moeders voor moeders.. Ik heb me nu 9 dagen geleden aangemeld, en nog steeds niks gehoord. Terwijl een mede augustus-2009-mama is 4 wk zwanger en daar komen ze deze week al.. Ik heb er zelf al achteraan gebeld, of mijn aanmelding was ontvangen. Dat was wel zo. Stom.
     
  12. marloes80

    marloes80 VIP lid

    6 aug 2006
    22.025
    901
    113
    bij de intake stellen ze vooral heel veel vragen.
    lengte, gewicht, of er ziektes en/of afwijkingen voorkomen in beide families. Uitleg over de combinatie test.

    je krijgt formulieren mee om bloed te laten prikken en verder heel veel folders, tijdschriften enz....

    ze meten je bloeddruk op..

    bij de eerste zwangerschap zijn ze wel een half uurtje bezig, volgens mij... Hier was het de 3e intake bij dezelfde vk-praktijk dus ik stond zo weer buiten ;)
     
  13. nina1982

    nina1982 Bekend lid

    30 dec 2008
    742
    0
    0
    amsterdam

    het is hier vooral een praatje over jouw gezondheid en eventuele ziektes die bij jou en bij je vriend in de families voorkomen. verder gaat ze wat dingen uitleggen en gewoon kennismaken, Een beetje bloed afnemen en je bloedddruk en ijzer controleren. Bij beide keren dat ik de intake had ben ik ook alleen geweest. Het is niet zo bijzonder!
     
  14. jac

    jac Fanatiek lid

    12 nov 2010
    1.027
    0
    0
    binnenvaartschipper.
    aan boord van een schip
    NINA> mosterd prei soep klinkt lekker. Sterkte met de tandjes.
    MVN> ooh vervelend voor je weer wat donkerbruin verlies. Hoop voor je dat dat snel over is, Kan me voorstellen dat je daar onzeker van word. Had je nu vandaag een echo?? suc6 Grappig dat stukje van de dierentrein. wel sneu voor je dochtertje hoor Papa en mama die haar een beetje uitlachen hihi.
    KAATJE> hihi nou goede poging van je man toch. is de gedachte wat teld he. Hopenlijk werken de darmen vandaag een beetje mee.
    KIMM> hoe gaat het met jou??
    MARLOES> lekker rustig doen, en suc6 met de ouderavonden.
    MAMATIEN> Bij mij doen ze ook niet zo veel bij de intake hoor. gewoon vragen over je familie ivm erfelijke ziektes enzo. Bloedprikken heeft bij mij de huisarts al gedaan. De 1e echo lijkt me leuker voor je man. Wel nog ff aan je mannetje vragen of er nog ziektes bij hem in de familie voorkomen! Zodat als hij het toch niet haalt. Jij wel de antwoorden weet. suc6 bij de intake.
    SKATJE> vervelend dat je zo misselijk bent. en hier ook al de zwangerschapsbroeken aan hoor. Vind dat ook prettiger zitten. Jammer dat mvm zo slecht meewerkt. Hoop dat ze nu wel snel contact opnemen.

    BRRRR het is hier ontzettend koud, en het sneeuwt alweer. Gaat hard. weer 30 cm erbij vannacht. Heb het wel gezien nu eigenlijk.
     
  15. marloes80

    marloes80 VIP lid

    6 aug 2006
    22.025
    901
    113
    30 cm Jac... pfff veel! Kun je wel goed varen nu?
     
  16. jac

    jac Fanatiek lid

    12 nov 2010
    1.027
    0
    0
    binnenvaartschipper.
    aan boord van een schip
    marloes. De lading moet nu uit ons schip.Hiervoor moet het schip voor een groot gedeelte sneeuwvrij. Dus het is een helehoop werk. Zijn de hele tijd aan het sneeuwruimen nu. Maar gaat vast wel lukken. dank je wel!
     
  17. Zonnebeertje

    Zonnebeertje Fanatiek lid

    1 jul 2007
    4.257
    0
    0
    Jac: brrrr wat koud bij jullie, en nog meer sneeuw... succes!
    Hebben jullie kids een leuke sint gevierd bij opa en oma?

    Las in ander topic dat Konijn87 ook ineens een goede echo had, mooi zwaaiend kindje en kloppend hartje :D
    Super!!!

    Hier bij de vk alleen wat korte vragen, is ook de 3e keer. Wel veel bloed afgenomen, geloof wel 5 buisjes. UIteindelijk moet ik nu vit. D slikken, dat was te laag.

    Verder ben ik heeeeeel moe en heb keelpijn, kon vannacht niet slapen, en Tygo was nog een paar wakker :( heb het nog 2:00 zien worden, pfff
    Vanavond maar vroeg er in!!
     
  18. mamatien

    mamatien Niet meer actief

    Meiden, beetje persoonlijke vraag... Maar hoe zit het bij jullie nu jullie zwanger zijn, hebben jullie nog (regelmatig) seks?
    Heel stom, maar ik heb daar gewoon bijna nooit meer zin in.. vind het zoo lullig van mezelf voor vriendlief...
     
  19. MvN

    MvN Niet meer actief

    Konijn ook een goede echo :| Mijn god!!!! Wat een wonders hier bij de juli moeders!!!

    Krijg er kippevel van!

    Jac: pfff succes meid!

    Seks? Maakte je daar niet baby's mee? nee dus nergens meer voor nodig;) hahaha nee ik durf gewoon niet meer, voroal omdat ikz oveel bloed ben verloren...
     
  20. kimm1988

    kimm1988 Fanatiek lid

    27 dec 2007
    3.125
    0
    0
    Enschede
    @mamatien
    weinig. wat informatie moet je geven en krijg je.
    verder kreeg ik een kort gesprekje en thats it
    en uhm... sex... pff ben er gewoon te moe voor en zo geen zin in

    @skatje
    bij zwangerschap van ivy droeg ik met 8 weken al positiekleding.
    nu kan ik me eigen broeken nog aan.

    @jac
    hier gaat het redelijk goed. hubbie is veel van huis voor werk enzo.
    kinderen vermaken zich prima
    misselijkheid krijg ik alleen alsi k honger heb en niet eet. vreemde combinatie haha. verder goed:)
    en bij jou?
    30 cm sneeuw??? lekker:D haha
    wat een werk heb je dan zeg...


    @echo
    ik wou zo niet wachten tot 20 december voor de echo. heb maar gebeld dat ik op vakantie ging en vlak voor kerst terug kwam en of ik deze week de echo niet kon krijgen... heb met beide kinderen de eerste echo tussen de 9 en 10 weken gehad. dus dacht dat kan nu dus ook wel... nu dus donderdag om kwart voor 11 :D hihi heel slecht weet ik maar wil echt niet langer wachten :oops:
     

Deel Deze Pagina