Maar? Isra komt nog altijd om de 4 uur, dus die maakt 's nachts ook maar 4 uur daarna slaapt ze wel weer natuurlijk, maar die onderbreking (incl. voeding) is er wel...
had m nog in het oude gedeelte geplaats maar hier even opnieuw ik heb de afgelopen 2 weken zorgverlof gehad, nu mijn vakantiedagen(t/m januari) en heb nog ergens een gesprek deze maand... maar wil graag overgeplaatst worden, op mijn werk heerst echt veel stress onder personeel en giga veel werkdruk. verder ben ik erg teleurgesteld in mijn nieuwe hoofd en zie ik het echt niet zitten om weer te starten. Heb vorig jaar niet voor niks een burn out gehad.
oow spannend. Laat je ff weten hoe het was, want ik vind het ook een beetje eng. Moet je dat nog op een bepaald moment in je cyclus doen?
Ik heb een zeldzaam moment van iktijd zeg. Ivy is niet helemaal lekker dus die is alweer naar bed en Aelinn ligt in de box te slapen. Heb lekker op de bank zitten eten. Heerlijk hoor.
Hoe werkt dat?? Geeft de implanon een gelijkmatige hoeveelheid hormonen af? Ik krijg altijd een ontzettende migraine bij mijn menstruatie dus wel op zoek naar een goed alternatief
hey meiden... wat hebben jullie weer veel geklets zeg, heb niet alles gelezen was een beetje te veel voor me en ben ok nog moe want nihat kwam weer 2 x vannacht... tamer bleef over opschool zodat ik even alles rustig aan kon doen. nihat slaapt volgens mij boven dus ik kan ook even op de bank slapen voor dat ik tamer weer moet gaan halen... fijne dag iedereen
Hallo meiden, wilde even laten weten dat finn het nu super goed doet! We zijn sinds een klein weekje met de nexium gestopt en tot nu toe nog geen klachten. Nu is het een heerlijk vrolijk mannetje! Lacht super veel! heerlijk.. al is het wel een flinke baby nu of ja is al geen baby meer . hij zit nu in maatje 68! Hoe is het met jullie allemaal?
Wat geweldig om te horen Daantje... Ben erg blij voor jullie en ook voor Finn! Eindelijk na al die ellende he Lekker genieten nu he! Welke voeding heeft hij nu eigenlijk? En toch ondanks alles goed gegroeid zeg, super gewoon! Olliver zit nu in maat 62 en dat is vaak qua lengte nog wat te lang voor hem. Hij weegt wel genoeg trouwens, ik denk dat hij nu echt wel op de 6 1/2 kilo zit inmiddels.... Qua lengte loopt hij wat achter op zijn gewicht, vandaar dat hij maat 62 wel nodig heeft maar dat het nog wat te lang is voor hem. Ben blij wat van je te horen meid! Knuf, Hadassa
Mama van Sepp, ik begrijp je wel hoor. Ik lees meestal alles wel ff hier, maar ben ook een flessenmama en Olliver doet het ook super, spuugt niet, huilt niet, slaapt goed en door.... Maar vind het wel leuk om het hier te blijven volgen en af en toe wat te posten. De ene dag maar als de andere... Hoe is het met je sollicitatie nu??
He meiden @Nat dacht ik al hahahaha... @maat hier is het nu 62 al...en soms nog 56... @Daantje hey je bent er weer!! @Hadassa ik vindt het altijd veel over fv gaan hier? Zoveel bv`mama`s zijn er niet. @karagoz denk je dat het nog eens meemaakt....ik denk het wel maar wel pas over een paar jaar. Kan me niet voorstellen nooit meer zwanger te mogen zijn.... @amigo hey dat is wel lang dat je nog niet ongi bent hoor....hebben jullie wel al sex gehad dan? Als ik dat vragen mag? @Mejojo deze zwschap is toch eigenlijk ook goed gegaan of niet...jullie gebruikte toch ook geen anticonceptie he? Hier slik ik wel gewoon de cerazette....
die verdoving lijkt me wel eng ik zal je op de hoogte houden. over de cyclus hebben ze niets gezegd, maar misschien moet ik eerst een zwtest doen ofzo.. ik ben iig nog niet ongi geworden, maar ik had voor mijn zw schap ook een rotcyclus (60 dagen ofzo)..
mwoah... ze deed het beter op kruidvat extra care voeding. maar die was toen uitverkocht in alle filialen waar ik kwam en er is een week levertijd :x dus nu is Isra op Omneo en het gaat niet zo goed als eerst (vreemd genoeg )
hij krijgt nog steeds de pepti. weet niet of de kinderarts de volgende kee wil gaan provoceren omdat hij nu eigenlijk goed reageert nu hij geen medicijnen krijgt. Finn weegt nu 7 kilo! . Waar het aan ligt... geen idee. Hij komt soms nog onregelmatig voor de voeding, bied hem niet altijd 180 aan, als hij na 2 uur komt krijgt hij 120 of soms maar 90. maar als hij gewoon om de 4 uur komt dan krijgt hij 180.. alleen weet ik soms niet wat te doen. laat ik hem zelf komen voor een voeding of maak ik hem na 4 uur standaard wakker.. olliver nog lekker in maat 62 . heerlijk heb zoveel kleertjes nog liggen in 62 die finn gewoon nog niet aangehad heeft. zag gister nog een gloednieuw rompertje maat 50/56 die hij dus nog nooit aangehad heeft .
Ik heb er hier een topic over geopend: http://www.zwangerschapspagina.nl/anticonceptie/231479-wie-heeft-ervaring-implanon.html En meer info vind je hier: Implanon® - Informatiefolders - Medisch A-Z - dokterdokter.nl