Dat hebben wij dus bij Blokker! Ik vind het een heerlijke winkel hoor, maar dan wel de grote in het grote winkelcentrum en niet de kleine in het noodcentrumpje in mijn wijk! Die krijgen de interessante dingen gewoon nooit binnen! Verder heb ik echt een hekel aan de Hoogvliet en de C1000 bij ons. Daar staat altijd de hele winkel vol met karren, en dat op het spitsuur.... Helaas zijn dit de dichtst bijzijnde supermarkten dus ik moet wel.
Ik heb een gruwelijke hekel aan de intratuin, je moet daar de hele winkel door sjouwen voordat je het geen hebt wat je nodig hebt.. pff.. En dan ook nog de Hornbach, die is zo groot, dat ik eens niet weet waar ik moet beginnen met zoeken.. Ohh wat haat ik dat!
er is maar een winkel die ik haat De Mediamarkt in Rotterdam centrum Grrrr wat een stelletje kneutels werken daar grrrrr
Ik heb een pokke hekel aan alle kleding -en lingeriewinkels waarvan het gordijn in de paskamers niet goed sluit. Of als er geen spiegel in het pashokje hangt, ook zoiets doms
ontopic: de kruit en kramer in gronigen, wat een zelfingenomen verwende nesten werken daar. Ons geld was niet goed genoeg, we reden maar in een peugeot..... offtopic: @ isademi: de reden dat veel meisjes niet weten wat een onsen een pond zijn, is dat het niet in de winkel gebruikt mag worden. Het zijn hier geen toegestane eenheden, omdat het verwarring kan creeren met bijv.de engelse ounce en je zo dus niet zou kunnen controleren of je wel de juiste hoeveelheid hebt gekregen. Je leert dit dit officieel dus niet op school (sommige leraren zeggen het we, maar mag niet eens in de schoolboeken staan). Waarschijnlijk heb jij het dus zelf gewoon in de volksmond gehoord vroeger(ik ook hoor) maar niet iedereen. Is de ijkwet. http://nl.wikipedia.org/wiki/Pond_(massa)
De babypander: ze zeggen niet eens "hoi" tegen je als je binnenkomt, laten je bij de kassa staan wachten terwijl ze zelf staan te klessebessen (na een UGHE UGHE van mij keken ze op: "owww, wordt u al geholpen?" AAGRGRR), het is allemaal veel te duur en te pretentieus. De Super de Boer: altijd als ik bijna alle ingrediënten voor die maaltijd in mijn kar heb, hebben ze het laatste (absoluut benodigde ingrediënt want anders smaakt het echt niet) product niet...:x oh ja en het fruit moet je nog altijd zelf afwegen...c'mon!
Ik heb een hekel aan de H&M.. pfff.. ze hebben er leuke kleren.. maar kan het in de winkel noooooit vinden! Altijd zo'n zooi, het is prop en prop vol en je kan niks vinden! Bestel liever via internet!
Een plaatseljke bakker hier.. Bakkerij Schellens. Zeg het ook gewoon. Ik ging gebakjes halen mijn ventje kreeg promotie dus iets te vieren. Zegt die B*tch niet te veel van eten he, wordt je nog dikker van... Wat...??? Ik ben de deur uit gelopen en nooit meer terug gegaan. Oke ben te zwaar maar dat zeg je niet!!! Verder ook een hekel aan de aldi en de wibra... ( hier altijd zo'n rotzooi)
The Sting en de Lady Sting staan hier op nummer 1. Ik vind de kleding die ze er hebben super, maar wat een harde muziek, irritante licht-effecten (roepen mijn migraine op) en wat is het er warm. Tegen de tijd dat ik een rondje heb gelopen om te zien wat er allemaal hangt, moet ik al weer naar buiten om af te koelen en bij te komen van muziek en licht....
aldi grrr als ik eraan terug denk. was met me moeder een keer mee. we moesten lege flessen inleveren belde 2 keer ofzo. komt een meid aanlopen zegt ze je hoeft niet steeds te bellen er staat toch niemand. loopt ze weer weg ( ze stond bij de kassa en kwam dus alleen maar dit zeggen)later wilde ik een pak kaas halen.staat een hele grote kar voor kon dus geen kaas pakken. zach die meid weer, ik vroeg kan je die kar weghalen ik kan geen kaas pakken, zegt ze dat ze er geen tijd voor heeft. heb toch kunnen wegduwen lag er een beschimmelde kaas. heb het gemeld bij de kassa geen reactie en heb ook nog een halfuur bij de kassa staan wachten nooooiit meer voor mij ALDI zo lange verhaal sorry lady's
Niesen kunnen ze wel Hun rookhok ofzo is waarschijnlijk naast de vogelkooitjes, was echt zielig, en dan koop je een vogel, stinken z'n veren helemaal naar de rook
Kruidvat, want altijd ramvol en kan nergens door. Moet in iedere gang wel vragen of ik er door mag. Toch kom ik er wekelijks H&M, altijd ruzie met het personeel.. Ik, die nooit ruzie heeft nog wel. En er is totaal geen overzicht in de winkels.