Ik schijt...

Discussie in 'De lounge' gestart door Devilschase, 7 dec 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. wuppie 01

    wuppie 01 Fanatiek lid

    1 jun 2007
    1.817
    10
    38
    Fiene die weg is goed te rijden vanmorgen nog veilig op me werk aangekomen.;)
     
  2. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Ik zou me ook niet snel ziekmelden als ik niet ziek ben (vind ik toch een beetje vreemd). Maar die gladheid.. daar ben ik ook geen held mee. Als openbaar vervoer geen optie is gewoon maar heel voorzichtig doen (en dus later komen).
     
  3. angiebaby

    angiebaby Fanatiek lid

    12 jan 2010
    3.872
    0
    0
    nou bij ons had het gisteren geijsseld (hoe je dat zegt)
    en alleen de straat uitrijden was erg vervelend maar moet eerlijk zeggen dat ze bij ons de grote wegen en snel wegen zo goed gestrooid hebben dat we gewoon 100 120 kunnen rijden daar voel je niks.....dus daar ben ik wel blij om en t is hier ook echt vreselijk hoor..

    ik hoopdat je er veilig bent gekomen meis
     
  4. Eefke84

    Eefke84 Niet meer actief

    ja en als ie zijnpoot nou had gebroken vanmorgen? ;) de wereld zou dan ook niet vergaan zijn. tuurlijk jammer van dat diner dan. veiligheid staat voorop.
    mijn man werkt meer als 90 uur per week. als die iest mankeert nu is dat ook zwaar kut voor ons ivm eigen zaak. maar de wereld vergaat niet hoor
     
  5. happynienja

    happynienja Fanatiek lid

    8 aug 2007
    3.178
    0
    0
    Julianadorp
    Dan word het diner verplaatst want niemand kan het overnemen.
    Maar dat is echt in uiterste geval.
    M'n vent is er ook echt een die pas thuis blijft als hij amper nog op z'n benen kan blijven staan.
    Al zou hij 40 graden koorts hebben zou hij nog gaan werken.

    Maar het gaat in dit topic over gladheid en dat zou de admiraal geen reden vinden om de boel af te blazen.
    En de ministers en andere hoge lui van defensie ook niet.
     
  6. Springmuis

    Springmuis VIP lid

    19 aug 2008
    7.043
    0
    0
    En, was het vandaag wel te doen op de A6?

    Wij konden gisteren ook lange tijd niet naar huis, onze af- en toe-rit was afgesloten en ga echt niet in een lange file staan met zo'n kleintje..

    Hopelijk ben je veilig aangekomen en kan je strakjes weer veilig naar huis!
     
  7. pcootje

    pcootje VIP lid

    17 jun 2009
    5.888
    0
    0
    In ons hutje.
    Was jij niet de persoon die het weekend nog riep dat je gerust met de auto de weg opkon? Je kon immers je snelheid toch aanpassen....zo zie je maar weer dat gladheid erg plaatselijk kan zijn en je niet kunt oordelen over de wegen bij een ander.;)
     
  8. tulip

    tulip Niet meer actief

    het is in het noorden des lands toch een stuk gladder dan bij ons denk. Hier in de straat is het wel wat glad, maar ik de snelweg is niks aan de hand.
     
  9. Fiene

    Fiene Fanatiek lid

    27 jun 2008
    2.432
    0
    0
    Hier inderdaad ook niet (moest net naar Reusel en dat was goed te doen)
     
  10. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.162
    8.145
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    Nou ben weer thuis, was prima te doen, niet glad. Stond alleen in 16 km file dus was pas om half 10 op mn werk :')
     
  11. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.162
    8.145
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    #31 Devilschase, 7 dec 2010
    Laatst bewerkt: 7 dec 2010

    4 vlokken sneeuw is totaal wat anders dan spekgladde wegen met 40 ongelukken in 2 uur tijd hoor, in het weekend ben ik prima naar Almere heen en terug geweest ondanks de 10 cm sneeuw die er in totaal lag.Maar met ijsvorming en ijzel ga je, met winterbanden of niet. Winterbanden hebben alleen nut met vieze (platgereden)sneeuwwegen , niet bij spekgladde niet zichtbare opgevroren wegdelen, dat weet iedereen.

    Nou nee, ik woon 50 km van mijn werk af en met het openbaar vervoer ben ik al helemaal uuuuren onderweg omdat ik steeds overal moet overstappen en ik eerst Luca naar het KDV moet brengen en dan met Luc vanaf de bushalte 20 min naar het KDV moet lopen en weer terug:D

    Ik zeg ook niet dat ik onmisbaar ben, ik zeg dat mijn baas afhankelijk is van mij. Ik ga niet zomaar bellen dat ik niet kom, ik meld me ook niet zomaar ziek. Als ik er niet ben moet hij alles zelf doen, regelen en bellen en dat gaat veel tijd kosten waardoor alles uitloopt en niemand op tijd geholpen wordt, waardoor hij minder omzet draait en ja in die mate is hij dus zeker afhankelijk van mij.


    Ja maar dat kan altijd. Ik ben al een keer te pletter gereden, in Juli met 25 graden. En waarom ziek melden, ik ben toch helemaal niet ziek? dan zeg ik gewoon eerlijk dat ik niet kan komen omdat ik de weg niet opdurf, maar ik ga me niet ziekmelden als ik helemaal niet ziek ben.
     
  12. Danjo

    Danjo VIP lid

    25 feb 2007
    18.384
    22
    38
    Vrouw
    fijn dat t te doen was. Trouwens lekker makkelijk ziekmelden omdat t glad is dan ligt half ned plat
     
  13. ma1

    ma1 Fanatiek lid

    14 mrt 2010
    1.211
    0
    0
    zo jij gaat wel heel gemakkelijk met het ziek melden om
     
  14. pcootje

    pcootje VIP lid

    17 jun 2009
    5.888
    0
    0
    In ons hutje.
    Dat er bij jou toen 4 vlokken sneeuw waren gevallen wil niet zeggen dat het in de rest van NL ook zo was. Ook in het weekend zijn dr genoeg wagens van de weg gegaan.

    Ik vind het gewoon frapant dat uitgerekend jij, die het in het weekend toch wel belachelijk vond dat mensen de weg niet op gingen nu een topic opent met een soort gelijke vraag.

    Wij antwoorden nu toch ook niet dat je best de deur uit kunt en gerust met een normale snelheid kunt rijden, want tja ook hier was het vandaag NIET glad en goed te rijden.
    Ik bedoel, laat een ieder in zn waarde en stel jezelf en jouw situatie niet altijd als voorbeeld.
     
  15. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.162
    8.145
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    #35 Devilschase, 7 dec 2010
    Laatst bewerkt: 7 dec 2010
    Dat heb ik toen ook niet gedaan en ik heb toen vermeld dat heel NL ontregeld is als er 4 vlokken sneeuw vallen, en dat is gewoon zo, dat lees je ook overal. Ik heb helemaal niet gezegd dat het belachelijk is dat de TS de weg niet opgaat? ik heb gemeld dat Nederland snel PANISCH en ontregeld is als er een paar vlokken sneeuw vallen en dat gladheid DOODENG is maar als je wat voorzichtiger omgaat met sneeuwval etc het goed te doen is maar dat het wel scheelt of je zomer of winterbanden hebt.

    Ik zei dat ik de weg op zou gaan met sneeuw.Omdat zij vroeg of het verantwoord was, ze vroeg dus naar een mening. Nu zeg ik dat ik bang ben voor gladheid door ijzel en afsluiting A6 van gisteren wegens 40 ongelukken in een paar uur tijd, ik stel geen vraag, ik zeg alleen dat ik in mn broek schijt omdat het zo vreselijk glad was door opgevroren weggedeelten gisteren.

    En bij ons was er behoorlijke sneeuw, want er is zeker een dikke cm of 7 gevallen bovenop wat er al lag, in een paar uur tijd.
    Alleen reageren veel mensen snel panisch als er 1 cm sneeuw ligt en dan gelijk denken dat ze niet meer de deur uitkunnen, en dat was helemaal nergens gebasseerd op de TS zelf, dat is gewoon in het algemeen. Er was geen weerwaarschuwing, niets.

    Heel nederland ligt op zn reet als er 1 cm sneeuw valt en mensen weten gelijk niet meer hoe ze moeten rijden. En dat was nergens persoonlijk bedoeld, maar dus in het algemeen, want zodra er een andere situatie is dan droog en regen, zie je de meest achterlijke capriolen op de weg.

    En ja, met sneeuw rij ik gewoon net als 2 miljoen anderen, en nee, ijzel icm dichte mist in het donker is absoluut niet tof en ja ik vind ijzel doodeng omdat als je gaat, dan ga je hard en onverwacht en je kan er helemaal niets tegen doen als je op dat moment aan het rijden bent, want remmen en stilstaan werkt ook niet plus dat je geen moer ziet, en ja, er was een weerswaarschuwing kwa gladheid en zeer dichte mist en dat er 3 snelwegen (a5, a6 en a7) worden afgesloten wegens zeer ernstige gladheid, dat huldiensten de wegen amoer op kunnen komen en dat strooien niet helpt, is dat kwa praktische overwegingen een ander verhaal dan sneeuwval op klaarlichte dag. in mijn ogen dan.
     
  16. mora27

    mora27 VIP lid

    25 nov 2009
    6.381
    0
    36
    webwinkel eigenaar
    in een huis
    ja hoor liever dan me te pletter rijden met mn kinderen achterin... maare ik werk niet hoor dus....
     
  17. Rica

    Rica VIP lid

    16 mei 2008
    7.521
    105
    63
    Vrouw
    Mama en meer
    Boven de ijssel
    Ik vind het ook vreselijk die gladheid en die sneeuw, maar ik rijdt gewoon heel langzaam en moet zeggen dat het op de snelweg nog wel gaat. Mocht het hier erg glad zijn staat er toch geheid file (stapvoets). Maar ik vind het ook totaal geen prettig idee!
     
  18. jessy77

    jessy77 VIP lid

    9 aug 2007
    8.640
    5.947
    113
    Ik zou dan eerder gewoon een vrije dag openemen dan me ziek melden.

    Ben vanochtend met het openbaar vevoer gegaan naar mn werk, heb de auto mooi laten staan. Moet dan wel op een totaal onbekend persoon vertrouwen, de chauffeur in dit geval, maar zelf rijden durf ik al helemaal niet.
     
  19. angiebaby

    angiebaby Fanatiek lid

    12 jan 2010
    3.872
    0
    0
    tja ookal zou ik niet willen ik moet ook iedere dag de weg op dat is t risico van mn beroep een gezin kan niet een dagje wachten met een baby ik doe altijd heel rustig aan en snelwegen zijn 9 van de 10 keer altijd gestrooid en dat er zoveel ongelukken gebeuren komt ook door een paar mensen hun zelf hoe vaak gebeurd t niet dat jij netjes rustig rijd en dat er een achterlijke als een speedy aan komt rijden en achter je blijft douwen omdat je te sloom rijd?nou ze gaan er maar lekker voorbij en een stukje later liggen ze tegen een vangrail aan dat komt omdat veel toch te hard blijven rijden.
     
  20. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.162
    8.145
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    Jep.Soms zie je mensen echt KEIHARD voorbijkomen met dit weer
     

Deel Deze Pagina