Tis echt net een huwelijk ja, en soms worden er dingen gezegd die gewoonweg verkeerd overkomen, terwijl dat helemaal niet de bedoeling was.
@Beast, mensen begrijpen zoveel niet, ik had ook laats Wup weggebracht terwijl hij smorgens nog had overgegeven, maar vaak vinden ze het zo leuk op het kdv dat ze alles even vergeten. @Tezzz, niet leuk oorpijn, knuffeltje
hebbie een mes? ... rest van de nacht dus niet meer geslapen. Voordeel was dan weer dat ik als allereerste aan de beurt was op het inloopspreekuur en er maar 2 voor mij waren bij de apotheek. Heb de eerste ab al binnen en zelfs dyclo...ehm..hoe schrijf je dat..fenac gekregen. Nooit gehad, maar schijnen wel goed te helpen toch? Crisis, wat doet oorpijn ontzettend zeeeeeeer! Had ik nog zo gezegd me weer wat beter te voelen en hier weer meer te kunnen zijn...stóm natuurlijk! nooit moeten zeggen! Als jullie me zoeken: ik hang boven bed oja...gelukkig voelden de kindjes zich snel beter! Hier meestal hetzelfde hoor (vandaar doorgaans de regel 'geen koorts? gewoon naar school')
@ beast idd overgeven kan zo'n momentopname zijn......ik kijk meestal ook hoe Bosch zich gedraagt, of hij er koorts bij heeft. Als het er verder normaal uitziet dan breng ik hem gewoon hoor ennuh vandaag gaat het alweer een stuk beter hoor. soms gewoon effe iets minder, dat zul je vast wel herkennen. wat heb je trouwens een fijne makelaar (goed dat je toen je gevoel daarin gevolgd hebt!) en hopelijk vind je straks samen met hem een mooi stekkie voor jou en Jasmijn en Siem. @ tezzz he wat balen dat je nu WEER oorontsteking hebt. diclofenac is toch alleen pijnstilling of ook ab? hier dus echt helemaal niets gemerkt van een reactie op de pillen. bloedverlies is niet erger geworden dan het was, dus ik ga me zo langzamerhand maar instellen op een currettage.
middag! beast ik vind dat je t mooi kan verwoorden.. ik ben ook een persoon die geloofd dat voor alles een reden is...hoe hard het soms ook is en hoe pijn het soms ook doet.. er zal een reden voor zijn... ik haal dat een klein beetje terug uit jou verwoordingen. vind het knap dat je er zo mee om kan gaan. fijn ook dat je makelaar zo meedenkt! echt super!! idd buiten t forum zijn er gelukkig ook hele lieve mensen we lijken idd wel een getrouwd stel soms hier met zn allen.. hihi maar wel erg fijn dat je weet dat je hier eigelijk altijd wel terecht kan met je verhaal.. je altijd van je af kan schrijven, voor een lach of een traan en voor advies. vind ik erg fijn iig. mensen snappen het idd vaak niet.. ik en ik denk iedereen hier, was na het nieuws over M echt aangeslagen.. ik was ook stiller op mn werk want je denkt er dan echt veel over na.. als je t dan vertelde waarom kreeg je wel eens scheve gezichten, zo van: maar die heb je toch nooit ontmoet? dus dan ken je ze toch niet?? maar naar mijn mening hoef je mensen niet persoonlijk te zien om ze te leren kennen.. en dan draai ik me maar van ze af en ga door met mn bezigheden.. ik ga het dat soort volk niet eens proberen uit te leggen. miep meid jij moet je heul niet dubbel voelen! want wij gunnen het jullie zo ontzettend. jullie hebben hier ook bijna 4 jaar op moeten wachten.. en kijk eens wat een mooi kado... 3 stuks hihi echt hoor jij verdiend dit meid!! 3dubbel en dwars enneh houd je ons wel een beetje bij met buikfoto's daan dikke knuffel terug! tezzz ook voor jou.. heb je al slaolie geprobeerd in je oor? wil nog wel eens verzachten... knufff miele jeetje.. arme jij.. tis al niet leuk zoiets en dan wil het ook nog eens niet komen.. hopelijk is het bij de volgende echo wel een stuk minder en hoef je toch niet gecurreteerd... hier nog altijd niet in mn hum, dat zal ik jullie maar even besparen dus zwaai en knuff voor iedereen!
Goeiemiddag meiden! Beastie, logisch toch dat J van slag is. Er is ook nogal wat veranderd in haar kleine leventje. Goed van je dat je voor dinsdag al een afspraak hebt gemaakt! *hier ook diep respect hoe je met de situatie omgaat!* Daan, wat raar dat je zo'n groot bedrag zelf zou moeten betalen. Je woont toch ook in twente (of zit ik nu weer niet op te letten) ben je ook bij Menzis verzekerd? Tezzz, wat kl*te van je oorpijn. Hopelijk slaat de ab snel aan en zorgt de diclofenac dat je pijn minder is! Beterschap! Miele, wat balen zeg dat de pillen niet blijken te doen wat ze zouden moeten doen Hopelijk komt het alsnog, duim iig dat een curettage niet nodig is! Marieke, ik kan me goed voorstellen dat dit de meest confronterende maand van het jaar is. Ik heb hem ook een paar maal met een kinderwens voorbij zien komen en dat is gewoon een heel verrot gevoel! En ik kan me voorstellen dat ie voor jullie ieder jaar moeilijker is. Ik hoop vreselijk hard dat dit de allerlaatste voor jullie gaat zijn! Uiteraard ook voor Daan. En ook de meiden die op een 2e wondertje wachten. Hoop dat 2011 allemaal hele mooie SMEP-beebs voor jullie mogen brengen! Dikke knuffel! Bapsie, knuffel en niet ziek worden he!! Leentje, wat jammer dat jij ook niet de bv-periode zo hebt gehad zoals je gehoopt had. Blijft toch soms lastiger dan het lijkt. Ik ga maar eens de zooi opruimen die ik net zelf gemaakt heb (cake gebakken en stampot wortel en hachee gekookt) Heerlijk voor het eerst ff tijd nu de kindjes allebei in bed liggen.8)
@Mielenl: heb antibiotica gekregen én diclofenac voor de pijnstilling. Die diclofenac hielp trouwens niet eens vanmorgen. Pas toen ik er nog paracetamol bij in nam viel ik in coma (ja, ja...ben aan de drugs gewoon! Maar de ha had het zelf gezegd, dat ik ze zélfs samen mocht nemen..) Heerlijk geslapen..alleen jammer dat ik absoluut de bel niet heb gehoord en de kids dus voor een dichte deur stonden Gelukkig was L zo slim naar pappa te fietsen en die heeft me uiteindelijk wakker gebeld... @Marieke: mag sla-olie met een watje nog wel als je een beetje een loopoor hebt? Begint namelijk een beetje te lopen dat oor (jammer dat de pijn niet wegloopt...) wie heeft er ervaring met diclofenac? Na hoe lang zou dat moeten gaan werken? Begint namelijk alweer behoorlijk pijn te doen.. *sorry voor de ego*
ehm volgens mij is diaan hier de diclofenac-ervaringsdeskundige en ja, ik vond het al raar dat je alleen pijnstillers kreeg voor je oorontsteking. Ik hoop dat de pijn snel over is meis! Word je nou niet ns doorverwezen naar een kno arts met al die oorontstekingen achter elkaar? Of kan die ook weinig voor je betekenen? @ bapsie sterkte met de misselijkheid en vermoeidheid.... @ daan wat spannend dat jullie ws naar DD gaan! ik hoop dat je nog snel kunt overstappen naar een maatschappij die iets meer vergoedt! Ik hoorde van de week wel op de radio een commercial (een slechte want ik weet niet meer welk bedrijf het was) van een verzekeringsmaatschappij die 4 ivf pogingen vergoedde! Kun je in DD gelijk terecht, of moet je daar ook weer op een wachtlijst? @ mariek knuffie. kan me voorstellen dat dit een extra moeilijke maand is. voor mij voelt het ook rottig, maar zoveel minder rottig omdat ik al een gezond kindje heb! Meis, ik hoop echt dat het geluk in 2011 nou eens jullie kant op komt! @ dimple ik was nog even benieuwd......hoe was de snert zondag? Ik ben nu 2 pannen aan het maken voor de kerstmarkt van de toeterclub zaterdag. Bosch heeft trouwens van sinterklaas de vrachtwagen (mack) van cars gekregen, met lightning mcqueen die helemaal uit elkaar "geschroeverd" kan worden. Hij is er echt zo gek mee......heeft al dagenlang moeite om er afscheid van te nemen 's avonds....
haha ik lig in een deuk hierzo. Bosch zit met zijn vinger over het scherm te bewegen (alsof het een touchscreen is) omdat hij naar boven wil scrollen naar mijn avatar (en de ballonnen van dimple zijn ook favoriet, en spongebob vindt hij ook wel grappig)
Tezz, ik heb in het verleden wel diclofenac gebruikt voordat ik wist dat ik CU heb. (nu mag ik het niet meer gebruiken omdat ik een chronische ontsteking heb en het daarbij geloof ik bloedingen kan veroorzaken) Bij mij werkte de "standaard"diclofenac ook niet goed maar de "voltaren" (merk) werkte wel goed pijnstillend. Voor mijn gevoel werkt het verder hetzelfde als paracetamol alleen wat beter. Oh ja diclofenac is ook gewoon bij de drogist en apotheek vrij te koop nu.
Hey meiden Hier een met een beginnende kaak ontsteking Tja dat komt ervan als je niet zo'n tandarts miep bent Ben volgens mij echt te laat nu heb soms helse steken in me kaak Maar hebvrijdag ochtend een afspraak gemaakt Anders lees me www maar En vandaag miene kerel jarig is een kwartje geworden Zaterdag houd hij zijn verjaardag word een drukke bezetting Beast ik vind jou echt een sterk vrouw en vind het heel goed dat je de stap heb gezet Diaan meagan 7 keer wakker geworden pfffff en nu weer lekker slapen dat is very creepy je hoort wel vaker dat kinderen super gevoelig zijn van dat soort dingen Misschien is dit de laatste keer anders moet je ff naar zo'n iemand toegaan Als het bij mij zo doorgaat dan trek ik ook aan de bel wat ik er tegen kan doen want leuk is het idd niet Gister was het hopeloos met thijmen was tot 8 uur wakker gebleven en zijn speen wil hij ook niet gooit ie zo in de hoek ha ha ha En kyano die krijgt steedsmeer dezelfde trekjes als thijmen vooral dat lachje
**ik ben op haaai een map met foto's aan het maken van Marrakesh..eerst plaatjes van mijn toestel...later komen die van Marks toestel...maar er staat ook 1 filmpie tussen van Jasmijn die Siem zwemmen leert in de buggy #smelt!# "piepo tenen, wijt, sluit!" #smelt# zou zeggen check it out!**
Liefs! Tezzz, jeetje zeg, beterschap!!! Beastie, geweldig dat filmpje! hahaha! En mooie foto´s! Prachtig... Reageer morgen even op de rest... Ga tukken... Truste ladies!
Even heel snel. Miele, succes vandaag! Knuffel! En natuurlijk ook voor de zieke Tezzz, hoop dat de diclofenac nu wel is aangeslagen!! Ga naar het werk toe glibberen!