ja ik had hem in negatief die zou ik plaatsten maar kan hem nu niet meer vinden:S en ovu test als die positief is betekend dat zwanger?
een ovutest is niet betrouwbaar als zwangerschapstest, ik zie aan je banner dat je 6 dagen moet tot NOD ik zou over een paar dagen nog eens testen. als je zwanger bent zal t streepje donkerder zijn!
zie niet heel veel helaas. ik zou idd ook even twee dagen wachten en dan nog een zw test doen. hopen dat het raak is
Oh, oké. Dan zou ik een zwangerschapstest doen met ´zwanger´of ´niet zwanger´. Blijf je ook niet turen naar zo´n streepje.
Haha nou thx maar ik geloof niet dat ik zwanger ben anders had ik het wel gevoeld toch ik ga zo naar de kruidvat voor de clear blue en kruidvat 2 voor 5