Ja ik heb ook lounge, maar kijk nooit de preview, kijk wel gewoon om 20:00, is een beetje 'traditie'sinds de serie bestaat Lekker kopje koffie, koekje erbij en GTST kijken
Ik heb ook rtl lounge, en kijk dus elke ochtend de nieuwe aflevering al, maar dat komt meer omdat ik er dan tijd voor heb en kan dan rustig kijken, in de avond zit mijn vriend er altijd door heen te praten, das vervelend.
Het duurt wel heel lang inderdaad. Misschien zijn de schrijvers er zelf nog niet uit of moeten er eerst nog functioneringsgesprekken plaatsvinden en weten ze dan pas wie de bak in kan Dat Jack de rechercheur is voor dit onderzoek is trouwens wel weer heel soapie-achtig. Net als in ATWT natuurlijk, daar staan zelfs echtgenoten tegen over elkaar in een zaak. Maar dat Jack een onderzoek leidt waarin zijn eigen vriendin verdachte is... En dan ook nog eens met Sjors overleggen aan de keukentafel waar iedereen kan meeluisteren, met de babyfoon ernaast... Iets té soapie als je het mij vraagt.
Ik denk dat het Rik is. Vanuit het dagboek; er zijn nu grotere zorgen. Rik en Charlie hebben de grootste schuld. Rik zei in de kroeg dat hij zelfs na zn dood nog voor ellende zorgde. Jack pakt iedereen op, maar de puzzel klopt niet. Rik is alleen ondervraagd en verder niks mee gedaan. Evenals Charlie. Wordt mij te snel afgewimpeld die 2. Denk echt dat het Rik is.
Klinkt wel logisch als je het zo zegt.. maar hoe al het huwelijk dan doorgaan? of zullen ze even snel trouwen zodat Rikki bij Charlie kan blijven als Rik de bak indraait?
Hmm, bij nader inzien is het misschien toch Sil. Sil trekt steeds van die angstige hoofden en hij wordt tot nu toe nog overal buiten gehouden.. Rik of Sil. Nu hou ik er mee op, want anders denk ik straks nog dat Valentijn het heeft gedaan.
Geen idee hoe lang het gaat duren, maar het kan natuurlijk zijn dat hun trouwen voor de moordenaar bekend is..
En hij is iets te overtuigend tegen over Charlie dat zij het niet heeft gedaan, ik vond echt dat hij gister wilde zeggen, ik heb het gedaan
Ja dat vind ik dus ook.. Van mij mag het wel wat sneller, ze denken dan weer niet aan de langdradigheidsduur van hun idee'tjes dat is dan weer wat jammer!
Nee idd,hun denken wij verdienen er geld mee en iedereen blijft kijken omdat ze willen weten wie de moordenaar is
Zoo.. ff alles meegelezen wat jullie denken En nu bedacht ik me ineens.. kan het zijn dat noud, lucas en sjoerd die steen naar binnen gooide, maar dat die ipv tegen rutger, tegen charlie aan is gekomen? Dat ze daardoor viel en een soort van bewusteloos is geworden? Omdat ze zich nergens meer wat van kan herinneren.. Verder denk ik ook dat sil het nog wel eens kan zijn.. want die zou zorgen dat Charlie een taxi kreeg toch? of dat ze in ieder geval ergens kon slapen...
Lijkt mij dat charlie dan wel ergens een wond of pijn zou hebben.. Sil is idd een goede kanshebber haha