Pendel zegt januari 2011 zwanger

Discussie in 'Pendelen' gestart door Lou Lou, 20 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pandora

    Pandora VIP lid

    18 okt 2010
    6.530
    363
    83
    Noord-Brabant
    mijn niet knallende test heeft gewoon in mn toilettas stiekum een streepje geproduceerd :D
    en toen ik dat las i.c.m. je gevoelige borsten wist ik het zeker :D het ging bij mij namelijk gewoon precies zo :D
     
  2. Gerlinda

    Gerlinda Niet meer actief

    Mooie banner meid :D:D:D
    Gaan jullie het ook gelijk aan familie/vrienden vertellen?

    Hangt je kleine leuke meisje nu meer aan je?

    Idd in die mama-clubs is het erg druk altijd, misschien kunnen jullie een topic voor de 2e helft augustusmama's aanmaken :D
    Ik heb zelf bij de meimama's 2011 gekletst en kon het onmogelijk allemaal bijhouden ha ha..
     
  3. Lou Lou

    Lou Lou VIP lid

    13 sep 2008
    5.182
    2
    0
    Ja echt grappig he, wat ik ook nog eens zo verdacht vond was die afscheiding! Of te wel geen afscheiding;)
     
  4. Pandora

    Pandora VIP lid

    18 okt 2010
    6.530
    363
    83
    Noord-Brabant
    whahahaha dat was zeker heel verdacht :D
    whoehoeeeeeeee ik vind het zo vet :):):)
     
  5. Lou Lou

    Lou Lou VIP lid

    13 sep 2008
    5.182
    2
    0
    Dank je :D ben er apetrots op :D

    Ik wil wel, maar weet nog niet zeker, denk dat we het woensdag bij fam. diner gaan vertellen aan schoonouders en zwager met schoonzusje, zij weet ook dat we bezig zijn mijn schoonzusje alleen dan ;)

    Nou ze is sowieso in een mama-fase dus ik weet niet of het daaraan ligt maar ze is indd wel hangerig!

    Ok wat leuk mei mama's :D hoeveelste ben je bevallen? Dat is wel een goed idee! Soms durf ik alleen niet, want dan krijg je soms meteen een berichtje er bestaat al zo'n topic ;) hahahaha dus M80 als jij hem maakt reageer ik schijtbak whahahahahahahaha en Gerlin we kunnen hem ook van aug/sept maken dan kom jij voor begin sept :D hoe is het met je man?
     
  6. Lou Lou

    Lou Lou VIP lid

    13 sep 2008
    5.182
    2
    0
    Jaaaa me too :D:D:D:D wauw zit echt even op een roze wolk hoor, komt vandaag niet veel van dingen doen vrees ik ;)
     
  7. Pandora

    Pandora VIP lid

    18 okt 2010
    6.530
    363
    83
    Noord-Brabant
    ik maak wel een 2e helft van augustus 2011 mama´s topic :D
     
  8. Pandora

    Pandora VIP lid

    18 okt 2010
    6.530
    363
    83
    Noord-Brabant
    hij staat in de zwanger clubs :D
     
  9. Gerlinda

    Gerlinda Niet meer actief


    Ha ha, gekkie gewoon maken... veel mama's vinden het te druk in zo'n topic en komen liever naar een nieuw topic :)

    Bij de mei-mama's kletste ik toen ik nog zwanger was.. in mijn handtekening staat dat ik een miskraam heb gekregen met 8 weken helaas ;)
    De mei-mama's hebben ook 2 topics omdat het te druk was, dus het is helemaal geen gek idee om eentje aan te maken voor de 2e helft van augustus-mama's, zoals m80 zegt :)

    Met mijn man gaat het al iets beter, hij moet komende week terug naar de dokter en neemt nog steeds de antibiotica (volgende week nog).

    Kijk eens naar mijn kaartje 8)
     
  10. VMiss

    VMiss Bekend lid

    24 nov 2010
    826
    0
    16
    NULL
    NULL
    Wat leuk dat jullie zwanger zijn, ik heb het gevoel dat het hier ook niet lang meer gaat duren, alllee ik hoop het toch. We gaan goed KLUSSEN KLUSSEN KLUSSEN deze maand gelijk de konijnen haha;)

    Gerlin jij ook, maak er werk van, ik duim!

    En aan de 2 mama's in spe blijf lekker op die roze wolk zitten en geniet, wij komen eraan :):):)
     
  11. Lou Lou

    Lou Lou VIP lid

    13 sep 2008
    5.182
    2
    0
    @M80 daar kom ik me morgen ook melden :D:D:D:D

    @Gerlin, sorry wijffy moet eens wat beter opletten echt afschuwelijk!Dikke knufff! Wauwww wat een mooi kaartje!!! Wie weet is het 5 dgn voor toch wel een lucky-shot geweest :D:D:D:D:D ik duim voor je meis!!!!

    @Vmiss :D:D::D ja lieverd volgen jullie maar snel hoe meer zielen hoe meer vreugd!!!! Smep je ook?
     
  12. Alleentje

    Alleentje Bekend lid

    25 okt 2010
    524
    0
    0
    Ik heb heel wat gemist geloof ik.

    @Charissa, GEFELICITEERD!!!!!!!!!!! Wow echt super leuk :D :D :D
    Heeft sinterklaas toch naar je geluisterd :p .

    @Gerlin, fijn dat het weer wat beter gaat met je man. Inderdaad een mooi temperatuurkaartje, blijven duimen :D .
     
  13. Lou Lou

    Lou Lou VIP lid

    13 sep 2008
    5.182
    2
    0
    @Alleentje, :D:D:D:D jaaaaaaa thanks meis :D, was erg spannend test was eerst vrij vaag maar wel duidelijk met ochtend urine en later in de middag had ik een overduidelijke cb test :D Ja erg lief van die ouwe :p, was een goed idee van M80, als jullie nou aan de kerstman vragen voor onder de boom is dat een idee????:D
     
  14. Alleentje

    Alleentje Bekend lid

    25 okt 2010
    524
    0
    0
    Een heel goed idee van jou :D hopelijk luisterd hij ook. Heb er weer een pendel bij voor maart/april. Maar ja dat wil natuurlijk niet altijd wat zeggen.
    Heb me aangemeld bij FF. Dus een hoop te leren, temp nu wel iedere ochtend :)
    Geniet ervan!!!
     
  15. Pandora

    Pandora VIP lid

    18 okt 2010
    6.530
    363
    83
    Noord-Brabant
    ooooh meiden wat ben ik gisteren ziek geweest...bij mij op het werk heerst een buikgriepvirus ( werk in de zorg ) alle clienten zijn al ziek geweest, en de afgelopen 6 dagen heeft heel het team zich al ziekgemeld :(
    het kwam er gisteren echt aan alle kanten tegelijk uit :( zat heel charmant met een emmer op mn schoot op de plee :$
    ik kon nog geen slok water binnen houden :( vannacht maar wat water met ORS gepakt, want voelde me behoorlijk slap en duizelig
    zit nu aan een kopje thee en een crackertje....tot nu toe valt het goed
    Hoop dat dit zo blijft....want ik wil vanmiddag eigenlijk heel graag even bij het toernooi van mn schatje gaan kijken
     
  16. Lou Lou

    Lou Lou VIP lid

    13 sep 2008
    5.182
    2
    0
    @Alleentje wauw wat goed! Ja ik hoop zo dat die ouwe naar jou luisterd :D:D:D. Ik heb echt ervaren dat het me/ons super geholpen heeft met zwanger raken plus met de cb ovu's is het denk ik dat het zo snel raak is ;) dus baat het niet dan schaadt het niet! Sluit maar heel snel bij ons aan!!!

    @M80 o jeetje :( hopelijk gaat het snel over!!! Ik voel me eigenlijk erg goed tot nu toe even afkloppen ;), maar ja dat wil helaas nog niets zeggen. Ga je ook meedoen met MvM?
     
  17. Pandora

    Pandora VIP lid

    18 okt 2010
    6.530
    363
    83
    Noord-Brabant
    ja ik ga zeker weten meedoen met mvm. een hele goede vriendin van mij kan alleen zwanger worden via eiceldonatie ( ze heeft geen eierstokken, wel een baarmoeder ) ze gaat nu voor de 2e x...de eerste keer is er helaas niks blijven plakken
    medicijnen die zij en haar eiceldonor moeten slikken worden hiermee gemaakt...voorlopig wil ze nog geen ei van mij...dus steun ik haar maar op deze manier...al is het dan niet rechtstreeks....dat is wel het minste wat ik kan doen ;) en mij maakt het niet uit waar ik in moet pissen...in een bus of op de plee :D
    ik voel me echt al heel erg gezegend dat ik op mn 30e binnen 3 maanden zwanger ben geworden.....helaas ken ik teveel meiden in mijn omgeving waarbij het niet spontaan lukt
    doe jij ook mee met mvm?
     
  18. VMiss

    VMiss Bekend lid

    24 nov 2010
    826
    0
    16
    NULL
    NULL
    Charissa wat is smeppen??? Sorry ken het niet hihi;)
     
  19. Lou Lou

    Lou Lou VIP lid

    13 sep 2008
    5.182
    2
    0
    Het SMEPplan:

    SMEPpen (Sperm Meets Egg Programm)
    The Plan

    Short Version:
    * "Try" every other night starting Day 8
    * Buy 10 ovulation predictor kit sticks
    * Begin ovulation testing on Day 10
    * When test is positive, "try" that night, plus two additional nights in a row
    * Skip one night, then do one last "try"
    * Take a home pregnancy test 15 days after your ovulation test was positive, if your period has not begun
    * If your ovulation test never goes positive, continue "trying" every other night until Day 35, then do a pregnancy test if your period has not begun.
    Statistics coming in from the bulletin board show that about 40% of post-miscarriage women will get pregnant on the first try if they are faithful to the plan, about double the number of the normal population who are not on the plan. This assumes, of course, that you waited for a normal cycle to begin after your loss, and did not begin trying before having a period after a miscarriage. Many women do not ovulate in that first cycle.


    En de nederlandse vertaling:

    SMEP (Sperm Meets Egg Programm a.k.a.: Sperma Ontmoet Ei -Plan (SOEP)

    Korte versie:

    * 'Klus' om de dag vanaf dag 8 (dus 8, 10, 12 etc.)
    * Koop 10 ovulatietesten
    * Begin met de ovu-testen op dag 10
    * Als de test positief is, 'klus' dan die dag en de twee dagen erna ook.
    * Sla na de derde dag 1 dag over. En 'klus' daarna voor de zekerheid nog een keer.
    * 15 dagen na je eerste positieve ovulatietest kan je een zwangerschapstest proberen.
    * Als je ovulatie-test nooit positief wordt, ga dan door met 'klussen' om de dag tot dag 35 en doe dan een zwangerschapstest (als je dan nog niet ongi bent)

    Volgens de statistieken is ongeveer 40% van de vrouwen met dit plan na de eerste poging zwanger geraakt na een miskraam gehad te hebben. Dit is ongeveer 2 x zoveel als vrouwen die dit plan niet hebben gevolgd. Hierbij wordt er wel van uit gegaan dat de vrouwen die een miskraam hebben gehad eerst een cyclus en een daarop volgende ongi hebben afgewacht na de miskraam. Dit omdat een eerste cyclus na een miskraam vaak zonder eisprong blijft.



    Bij mij was het dus de eerste smep-ronde meteen raak :D:D:D:D
     
  20. Lou Lou

    Lou Lou VIP lid

    13 sep 2008
    5.182
    2
    0
    M80 ik reageer even in aug topic, anders dwalen we hier zo af naar zwanger zijn...na januari als iedereen die hier heeft gepraat gewoon ook zwanger is ;) dan kunnen we hier een zwanger zijn topic van maken :D:D:D:D
     

Deel Deze Pagina