Ik ben zéker geinteresseerd, Pris We waren al van plan om op een dinsdag of woensdag in het nieuwe jaar een dagje te gaan met oma en de kids - dus zo'n korting is heerlijk. Graag, hoor!
Wat rot, Pris, zo'n nacht Er staat dus echt wat te gebeuren, hij voelt het donders goed aan... gaat Tygo naar je ouders, of komen zij bij jullie als het zover is? Ik heb het wel gevraagd op je high tea, maar ben het weer vergeten Marsab, hoe is het met jou? Ik zag een foto op mijn mobieltje, heb een huis gefotografeerd in Rijssen, omdat ik er langs liep en meende dat het jouw huis was. Zal ik die eens mailen naar je? Kan jij zeggen of het klopt Detail: er liep een man binnen in een motorjack. Dat zagen we vanaf de overkant. Imsala, rustig aan dan maar dit weekend. Kan je vriend wat uurtjes blijven, zodat je wat rusten kan? Of gaan de kids morgen naar D.? Harde buiken zijn een slecht teken in dit geval. Sterkte. Goed, later meer. Aan de studie nu, Meg slaapt en de mannen zijn naar zwemles. Zou vandaag met Patries afspreken, maar zit wederom met een deadline voor de studie. Noor, hoe gaat het met jou? Weekenddienst? Fijne dag allemaal!
@ Darcy: als je Patries ziet doe haar de groeten van mij En is de kerstmarkt morgen in jouw buurt, is het altijd leuk zoals de voorgaande jaren? Ben benieuwd. Marsab en haar man zijn motorliefhebbers, ze rijden op de motor...ben benieuwd of jij echt daadwerkelijk langs haar huis hebt gelopen!!!
Peter was gewoon thuis vandaag dus ik heb inderdaad vanmiddag even wat slaap ingehaald Hij hoort Tygo s nachts niet en ik vind t niet echt nodig om hem ervoor wakker te maken terwijl ik er al wel wakker van ben. @ Darcy Gelukt met de studie vandaag?? Is het einde al een beetje inzicht?? @ Joyce Lekker avondje gehad gisteren?? @ Anoek Gaat t een beetje?? Oorontsteking al minder? @ all Fijne avond / weekend!!!
@ Darcy Mijn ouders staan stand by. Zodra t begint wordt hij opgehaald (overdag) of is mijn moeder hier in huis voor s nachts. Nu hij zo licht slaapt ben ik bang dat hij van t minste geringste wakker wordt en ik heb geen zin aan een 3-jarige aan t voeteneind Verder ook zwager / schoonzusje paraat, die wonen hier in de straat.
hey girls ja hier weekenddienst, althans half weekend, ik viel vandaag in voor een collega DRUK! maar goed gewerkt! Imsala: goed dat het nu zo wordt aangepakt! Joyce: wow heel mooie foto;s!! Miranda lekker vooruitzicht zeg! En heerlijk in juni!! Nu kan het nog in het voorseizoen!! Anoek: zo naar... beterschap!! Marsab: alles oké daar?? Virginie: heel erg veel sterkte!! Ik denk aan je!! Darcy: goed kunnen doorwerken vandaag? Morgen meer rust?? Wanneer is je studie klaar eigenlijk?? Pittig hoor!!! ai de rest weet ik niet meer... ben lichtelijk moe door drukke werkdag Hier is het oké, maar errug druk geweest met regeldingen en had woensdag eerst dubbele logoafspraak en vervolgens naar huis, oppas, en weer terug naar werk om twee presentaties te geven... maar heb gelukkig de komende tijd meer rust!!!
Probeer ff opnieuw! Pris: Alle hulptroepen staan paraat zo te lezen Ukkie, je mag komen hoor!!!!! Fijn dat je vanmiddag nog ff lekker heb kunnen slapen, wie weet waar het goed voor is geweest. Misschien vannacht?! En nee, lijkt me niet echt fijn een peuter van 3 aan je voeteneind Miran: Wat heerlijk dat jullie zomervakantie al is geboekt, lekker vooruitzicht! Wij zijn ook al druk bezig voor de vakantie in de zomer. Wij gaan zeer waarschijnlijk voor het eerst naar een camping in Frankrijk in een stacaravan, lijkt me helemaal geweldig met die kids op een camping Ben momenteel nu met de camping zelf aan het mailen, en dat scheelt enorm veel geld. Als ik het via een touroperator boek ben ik 900,- duurder uit dan via de camping zelf, echt bizar toch!!! Noor: Ook druk zo te lezen meid! Maar wel een lekkere werkdag gehad! Moet je met kerst en/of oud&nieuw ook werken? Gelukkig wordt het snel weer wat rustiger voor je! Imsala: Wat een verhaal weer zeg! Gelukkig heeft je vk goed gehandeld. En nog lekker boodschapjes kunnen doen? All: Thnx voor alle leuke reacties op mijn foto's, ben er ook erg trots op!!!! En gisteravond hebben we ook een heerlijk avondje gehad, was weer veels te lang geleden dat we met zn 2tjes weg waren geweest Eerst lekker een hapje gegeten, heerlijke saté met als na een superlekkere grand dessert! De film was ook super goed, dus hebben echt genoten! Vanochtend was het ook weer vroeg, want zijn met vrienden naar Monkeytown geweest in Uitgeest! We moesten er ff tussenuit, want was al sinds dindag niet meer de deur uit geweest met ze, omdat ze niet lekker waren natuurlijk! De kids hebben genoten!!! Fijne avond allemaal! -X-
Nou de 11e gaat m niet meer worden in ieder geval....morgen liever ook niet want dan is er een neefje jarig....geen ramp maar ook zeker niet handig...we gaan t zien. Kom morgen weer reageren, nu zo naar bed.
Hey Darcy! Ja ik heb je daarover gemaild via facebook! Niet ontvangen?! Ik ben benieuwd naar de foto! Kan haast nie missen hoor! Zal het mailtje ff hier plakken! @ Imsala: meis wat een "pech" heb je toch steeds! Jeetje, ik vind je heel sterk! Respect hoor! @ all: met Liv gaat het super! Gister zijn we voor het eerst wezen zwemmen met haar. Nou ze genoot volop! En ze duimt sinds een week of wat. Zo schattig, maar weet niet of ik er blij mee moet zijn. Voor nu is het handig, maar straks kan ze er niet goed vanaf komen...Een speen kun je makkelijker afbouwen.
Facebook bericht: Sabine Dannenberg23 november om 15:34 Hey *naam*! Haha, ja dan ben je zeker langs mijn huis gelopen! Wat grappig! Hebben jullie fijn gelopen?! Is een mooie omgeving hier om te wandelen, al zeg ik het zelf. Leuk hoor! hihi Alles goed verder? Ik zag dat je kleine meid al weer 8 maand is! OMG! Weet nog goed dat we saampjes even zwanger waren van de 2e... Tis iig een prachtmeid met een prachtmoeder! Liefs *naam* Haha, de namen ff weggehaald!
@ miranda: ja motorliefhebbers hier, maar nu met dit weer gaat het niet gebeuren hoor. En Marc heeft nu een motor voor het circuit, dus op de weg rijden zit er niet meer in! Hij heeft al weer dagen gepand voor Assen, voor volgend jaar. Kan niet wachten tot het weer lente is...en Marc kan dus helemaal niet wachten, die staat al weer te popelen!
Ze heeft kuiltjes in haar wangen, hihi. (op de foto zie je er nu 1, maar ze heeft ze aan beide kanten) Aiden heeft ook een kuiltje, aan 1 kant. Raar, want wij hebben beiden geen kuiltjes! En Aiden heeft 1 pupil iets groter dan de andere. Op het CB, kwamen we er achter dat Liv dit ook heeft, alleen zij heeft net de andere pupil groter. haha En weer hebben wij (Marc en ik) dit beiden niet! haha, weard!